• Island - turistický a poznávací okruh - 12 dní: 52.980 Kč - červenec 2020 - skupinka MAX 16 osob
  • Azorské ostrovy - turistika a poznávání - 9 dní: 33.980 Kč nebo 13 dní: 52.980 Kč - červen až září 2020
  • Skotsko - Ostrov Skye a západní vysočina - turistika a poznávání - 11 dní - cena 31.980 Kč - červen/červenec 2020
  • Skotsko - West Highland Way - 11 dní - cena 27.980 Kč - červen/červenec 2020

Andalusie - reference

>>> rezervovat zájezd do Andalusie <<<

Milý Petře!
Zdravíme vás bezprostředně po návratu z Andalusie, dosud plni zážitků , a to i díky slečně ing. Martině Drašarové, PhD, za její bezchybnou a excelentní průvodcovskou činnost ! A protože jsme s vámi již absolvovali nezapomenutelnou Madeiru před 2 lety , rádi bychom se ještě s vámi podívali na Azorské ostrovy. Vyhovoval by nám kratší zájezd 9 dnů od 17.6 do 25.6.2020 . Víme, že počet osob je omezen na 22, proto se s předstihem přihlašujeme a prosíme o sdělení, zda jsou ještě na tento termín volná místa a současně zaslání podkladů přihlášky tohoto zájezdu.

S pozdravem Dr Vlastimil a Marie Š., Olomouc

 

rok 2018

Dobrý den,
„Absolvovali jsme prostřednictvím CK KATU zájezd Andalusie, památky UNESCO a přírodní parky 2018 v termínu 3. 5. – 11. 5. 2018. Zájezd byl dobře připraven. Všech sedm dnů bylo plně využito. Vše probíhalo bez problémů. Pokud bych měl nějakou poznámku, snad jen že by nám vyhovovalo ubytování v menších hotelech (viz Antaquera), ale to bych si moc vymýšlel. Pochválit musím i účastníky zájezdu. Absolvoval jsem mnoho zájezdu s tak početnou skupinou, ale málokdy se to obešlo bez nedochvilnosti, bez reptání a bez řešení zbytečných problémů. Z velké míry to bylo dáno tím, že byl zájezd dobře připraven, a že průvodkyně Martina Drašarová se svého úkolu zhostila s grácii, profesionálně s dokonalou znalostí prostředí. Za to patří CK a zejména Martině velký dík.“

Josef a Alena L.

Dobrý den,
velmi ráda vám odpovím. Zájezd do Andalusie se moc vydařil a splnil naše očekávání. Program byl výborně připravený a díky skvělé průvodkyni, která dobře znala místní prostředí, jsme vše stihli a měli čas a prostor i na vlastní zkoumání. Co se týče ubytování, raději preferujeme menší hotely - to platí na pobyt v Torremolinos, kdyby bylo možné zvolit méně rušné místo. Na druhou stranu jsme tam pouze přespali a měli jsme zase úžasný zážitek z vystoupení " Flamenca ". Zájezd se nám moc líbil a zvlášť chceme vyzdvihnout ochotu, péči, připravenost a znalosti průvodkyně. Děkujeme také za výbornou informovanost o programu zájezdu. Rádi zase někdy využijeme vašich služeb.

S pozdravem Eva K.

Dobrý večer,
Vše můžeme hodnotit velmi pozitivně. Průvodkyně Martina byla skvělá, ubytování 2x na výbornou, poslední hotel byl rušný, ale zvládli jsme to. Andalusie kouzelná.

Věra a Slávek R.

Dobrý deň,
zhrnul by som to asi takto:
- dobrá organizácia, napriek veľkému počtu účastníkov
- výborná sprievodkyňa
- dobrý a pestrý program, videli sme veľa zaujímavého z Analúzie
- trochu nás sklamalo ubytovanie v Tremoline, pre tento typ zájazdu zbytočne veľký hotel v turistickom centre pri mori

Marián L.

Dobrý večer, paní Schlindenbuchová,
zájezd do Andalusie se vyvedl po všech stránkách. Průvodkyně byla skvělá, nabitý program měla výborně zorganizovaný, ubytování bylo vyhovující, doprava autobusy po Andalusii byla bezchybná. Celkový dojem ze zájezdu máme výborný.
Hezký večer a další spokojené klienty přejí

Libuše a Martin F.

rok 2017

Dobrý den,
zájezd Andalusie - památky UNESCO a přírodní parky můžeme hodnotit jedním slovem - úžasný! Bohatá a různorodá náplň, viděli jsme opravdu krásné a zajímavé věci, kombinace památek a přírody je přitažlivá. Průvodkyně Ing. Martina Drašarová byla velmi erudovaná co se týká znalostí i organizačních a jazykových schopností, velmi příjemná a vstřícná. K ubytování a stravování nemáme připomínky, také autobusy pro cesty po Andalusii byly kvalitní a řidiče lze hodnotit jen kladně. Vrátili jsme se sice trochu unavení, ale plní nádherných prožitků.
Zájezd můžeme vřele doporučit!

Jiří P. a Marie K.