• penzion Kitty - turistika v Jizerských horách - 8 dní: 4.490 Kč - červen až říjen 2020
  • Azorské ostrovy - turistika a poznávání - 9 dní: 33.980 Kč nebo 13 dní: 52.980 Kč - červenec až září 2020
  • Skotsko - Ostrov Skye a západní vysočina - turistika a poznávání - 11 dní - cena 31.980 Kč - červen/červenec 2021
  • Skotsko - West Highland Way - 11 dní - cena 27.980 Kč - červen/červenec 2021

Réunion a Mauritius - reference

>>> rezervovat zájezd na Réunion a Mauritius <<<

rok 2019

Ahoj Eliska & Peter,

Uz sme sa skonsolidovali a spominame na super dovolenku Reunion & Mauricius. Je tazke nieco vytknut alebo doporucit a Eliska uz viac-menej pozna moj nazor. Za mna osobne by som vynechal Mauricius a cely cas by som vyuzil na dalsiu turistiku na Reunione ale asi by sa Vam to horsie predavalo. Bol som pozitivne prekvapeny a predcilo to moje ocakavania. Uz som sa podelil o zazitky s priatelmi a ukazal im par fotiek a vsetci boli uneseni.
Dakujem a pozdravujem,

Pavol & Anetta

Ahojda Eliško a všichni v KATU,
jsme vzpamatovaní, ale už zas lítáme v realitě všedních dní. Vláďův problém s nohou vypadá na běh na delší trať, tak uvidíme. Po poněkud odpočinkovém a zajímavém Mauriciu se nám turistický Réunion moc líbil, hlavně oblast Mafatu. Rádi si to připomínáme, i přes naše „drobné“ zdravotní výpadky. Samozřejmě opět perfektně připraveno a organizováno, jak jsme ostatně vyzkoušeli již několikrát. Děkujeme všem, kteří jste se na realizaci podíleli.

Milena a Vláďa

 

rok 2016

Ahoj Eliško,
Touhle cestou Ti chceme s Blankou poděkovat za nevšední zážitky, které jsi nám na Mauritiu a Reunionu připravila (včetně třešničky na dortu – soptící Fournaise). Oceňujeme Tvůj profesionální přístup ke všemu, co jsi dělala. Taky jsme si užívali Tvoje kamarádství, smysl pro legraci a odolnost vůči tropickému mrazu :)

Vlado.B.

Dobrý večer Katu !
právě jsme se vrátili ze zájezdu na Mauricius a Reunion a rádi bychom vyjádřili svou plnou spokojenost a poděkovaní, zejména naší milé průvodkyni Elišce, za skvělou organizaci, akční zařazení mimořadného výletu za pravě soptícím vulkanem Fournaice (foto před a po výbuchu přikládám), taky za trpělivost s občas roztržitými klienty..
Přenocování na Gites Dufour a výstup na Piton des Neiges ( já tedy v pyžamu ), putovaní Mafatem , to jsou pro nás zážitky na celý život.

Lenka a Luboš H.