• Island - turistický a poznávací okruh - 12 dní: 52.980 Kč - červenec 2020 - skupinka MAX 16 osob
  • Azorské ostrovy - turistika a poznávání - 9 dní: 33.980 Kč nebo 13 dní: 52.980 Kč - červen až září 2020
  • Skotsko - Ostrov Skye a západní vysočina - turistika a poznávání - 11 dní - cena 31.980 Kč - červen/červenec 2020
  • Skotsko - West Highland Way - 11 dní - cena 27.980 Kč - červen/červenec 2020

Korsika - reference

>>> rezervovat zájezd na Korsiku <<<

rok 2019

Dobrý den,
moje maminka, sestra a já bychom Vám rády poděkovaly za skvělý poznávací zájezd na Korsiku. Velké díky a pochvala zejména paní průvodkyni Šárce a pánům řidičům za skvěle zorganizovaný zájezd a za velmi milé jednání. Ještě jednou děkujeme.

S pozdravem Marie M.

Dobrý den,
zájezd na Korsiku se podle mého názoru velmi vydařil. Skvělá byla paní průvodkyně Šárka Nováková i oba řidiči.

Děkuji . Irena M.

Vážený pane Schlindenbuchu, milý Petře,
sděluji, že dovolená na Korsice byla perfektní, připomenul jsem si zážitky z návštěvy Korsiky pod stanem před asi 20 lety, pojížděli jsme "Karosou" od města k městu, od kempu ke kempu. Tentokráte byla návštěva noblesnější, měli jsme perfektní zaopatření rezortu a vlastní bungalow. Užili jsme si Korsiky i koupání v bazénu a když se vyčistilo, tak i v moři. Zejména ženě, které Korsika doposud scházela na mnohaleté dovolenkové pouti po středozemních ostrovech a štacích "divokost" Korsiky a přírodní kontrasty zaujala. K dobrému pocitu přispěla i perfektní, naprosto nadstandardně připravená průvodkyně Šárka, která znala vše a předpokládala taktéž vše. Organizaci a příjemnou atmosféru měla bezchybně v rukou.
Pokud bych zmínit nějaký stín, tak to byly obě noci na trajektu, připomenul jsem si jako senior mladá léta. Do budoucna by se s tím mělo asi něco udělat, i když zvýšení ceny zájezdu o poplatek za noc v kajutě na trajektu by asi ohrozil atraktivitu nabídky. Pak se mi trochu nezdála pouť obřím 13metrovým autobusem po úzkých horských silnicích vydlabaných do skály a hrozil jsem se setkání s obdobně disponovaným autobusem. Naštěstí jsme tak jezdili sami, resp. viděl jsem ještě jeden obří autobus z ČR tam někde na vršcích.
Souhrnně: plná spokojenost a představa, že v příštím roce bychom si s Vaší cestovní kanceláři dali se ženou Azorské ostrovy (tajně doufám, že tam budete průvodcem stejně jako na loňské Madeiře), která byla pro nás bezkonkurenčně nejskvělejší dovolenou v životě.

Srdečně zdraví Vlastík a Marie Š.

 

rok 2018

Vážená paní Schlindebuchová,
za sebe i manžela musím řici, že se nám zájezd líbíl, průvodkyně byla skvělá a ubytování dobré.
Jen cesta autobusem byla strašná, ne kvůli kvalitě autobusu nebo špatné jízdě řidičů, ale je to prostě daleko a příště bychom, pokud by to šlo volili letadlo.
S pozdravem

Růžena D.

Byli jsme spokojení, jen ta cesta tam a zpátky je hrozná. Škoda, že není letecké spojení.

Alena L.

rok 2017

Dobrý den,
zájezd byl perfektní, rozhodně není co vytknout, paní průvodkyně měla všechno báječně zajištěné a i díky její výborné jazykové vybavenosti nebyl nikde naprosto žádný problém.

Monika V.