07.01.2021
Naše garance pro případ nemožnosti realizace zájezdu a/nebo pozitivního testu před odletem a podmínky cestování.

Zvlášní doba vyžaduje zvláštní přístup a podmínky, proto jsme pro Vás připravili následující garance, ale i podmínky.


Garance vrácení peněz v případě nerealizace zájezdu

Všem našim klientům, kteří u nás mají již uzavřenou smlouvu o zájezdu na rok 2021 a všem nově přihlášeným klientům GARANTUJEME, v případě nerealizace zájezdu z jakéhokoliv důvodu, vrácení všech plateb (včetně částky za pojištění) do jednoho týdne od jeho zrušení.

Nabídneme Vám i náhradní variantu zájezdu a bude záležet jen na Vás, zda o ni budete mít zájem, či ne. Pokud zájem o nabízenou náhradní variantu mít nebudete, vracíme peníze.


Garance pro případ pozitivního testu před odletem

V případě, že do cílové destinace bude vyžadován negativní test na COVID-19 a Váš test vyjde před nástupem na zájezd jako POZITIVNÍ, pak Vám pojišťovna vrátí 80% storno poplatků a 20% (spoluúčast) o které přicházíte, Vám naše CK KATU nabídne jako SLEVU na nějaký další zájezd, který si u nás vyberete. Ve výsledku tak o žádné peníze nepřijdete. Podmínkou je uzavřené komplexní cestovní pojištění u naší ck Katu.


Podmínka souhlasu s případným testováním

Kromě našich garancí, které Vám přináší jisté benefity, musíme naopak vyžadovat od Vás něco navíc. Jedná se o nutnost souhlasit s případným testováním metodou PCR (nebo jinou vyžadovanou metodou) na vlastní náklady, pokud to bude destinace vyžadovat.

Bez tohoto souhlasu není možné smlouvu o zájezdu uzavřít, neboť již nyní mnoho destinací testování vyžaduje a je málo pravděpodobné, že by se od nutnosti testování ustupovalo. Naopak spíše takových destinací přibývá.

Budete-li již očkováni a bude-li destinace očkování uznávat jako alternativu, pak samozřejmě nutnost testování odpadá.

Zároveň si vyhrazujeme právo vyžadovat PCR test i pro destinace, kam to oficiálně není potřeba. Během zájezdu je celá skupinka klientů téměř stále pohromadě s reálnou možností vzájemné nákazy, proto je vhodné podstoupit PCR test i před odletem do destinací, kam není vyžadován. Chráníme tak vás, naše klienty, ale i naše průvodce a v neposlední řadě "domorodce" v destinaci. Věříme, že je to pro Vás akceptovatelný požadavek.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.