08.10.2020
V rámci zájezdu na Island již dlouhodobě spolupracujeme s několika ubytovateli, které cestovní kanceláře prakticky nevyužívají, ačkoliv nabízí velmi nadstandardní, někdy až luxusní ubytování. Považujeme to za jeden z významných bodů, proč cestu na Island absolvovat právě s naší ck. Podrobné informace si můžete přečíst v tomto článku.

Ačkoliv bychom v rámci turisticko-poznávacího zájezdu pravděpodobně nemuseli klást takový důraz na kvalitu ubytování, rádi bychom abyste si po náročném dni dobře odpočinuli a nasáli pohodovou islandskou atmosféru, třeba pod širým nebem ve vaně s horkou termální vodou se skelnkou něčeho dobrého s přáteli :)

1. noc: Keflavík

Vzhledem k příletu na Island kolem půlnoci, zajišťujeme první ubytování vždy co nejblíže letiště, tak abyste se do postele dostali co nejdříve po příletu. Většinou je doba jízdy z letiště max 5-10min. Zároveň je zde i pro Váš komfort zajištěna snídaně. Oficiálně se jedná o hostely, ale vy budete mít dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou a wc.

2. - 3. noc: Borgarnes

Svou polohou ideální pro naše využití, mezi Reykjavíkem a Akureyri, navíc zde přenocuje jen velmi málo turistů. Dvouložnicové chatky nebo mobilhomy pro 4 osoby mají vše co potřebujete pro příjemný spánek, pohodlnou přípravu snídaně i večeře a třeba i večerní posezení. Zahrnují tedy: 2x malá ložnice (každá ložnice je pro 2 osoby), obýváček s vybaveným kuchyňským koutem, koupelna s wc a sprchovým koutem, topení je vždy samozřejmostí.

4. - 5. noc: Akureyri

Doslova luxusní ubytování na okraji druhého největšího města na Islandu. Tyto luxusní trojložnicové moderní chaty zahrnují: 3x ložnice (každá ložnice je pro 2 osoby), velký prostorný obývák s vybaveným kuchyňským koutem, jedno samostatné wc, jednu koupelnu s wc a sprchovým koutem, privátní vanu s horkou termální vodou, topení.

6. noc: Egilsstadir

Jednoduše a prakticky zařízený penzion na východním konci Islandu. K dispozici budete mít dvoulůžkové pokoje, které mají několik společných wc a sprchových koutů, také mají společenskou místnost s kuchyňským koutem. Jedná se o malý penzion, který často obývá jen naše skupinka.

7. noc: Höfn

Stejně jako v Egilsstadir zde strávite jen jednu noc a jedná se o podobně jednoduše a prakticky zařízený penzion, tentokrát na jiho-východním pobřeží Islandu. K dispozici budete mít dvoulůžkové pokoje, které mají několik společných wc a sprchových koutů, také mají společenskou místnost s kuchyňským koutem. Jedná se o malý penzion, který často obývá jen naše skupinka. Restaurace jsou 5-10min chůze vzdálené.

8. - 10. noc: Selfoss

Poslední tři noci strávíte poblíž města Selfoss v jiho-západní části Islandu v trojložnicových prostorných chatách, které zahrnují: 3x ložnice (každá ložnice je pro 2 osoby), samostatné wc a sprchový kout, prostorný obývák s vybaveným kuchyňským koutem, privátní vana s horkou termální vodou, topení. Restaurace v areálu chat.

* V některých termínech zájezdu na island může dojít ke změně některého ubytování nezávisle na naší vůli a proto výše uvedené ubytování nemůžeme 100% garantovat, ačkoliv posledních několik let využíváme právě tato konkrétní ubytování

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.