Přečtěte si ohlasy našich klientů, kteří zájezd absolvovali.

rok 2019

Zdravím Petře i celou skvělou ck KATU. Island byl báječnej splnil veškerá naše očekávání. Vaše příbuzná Magdaléna, coby průvodkyně je skutečně neskutečná-vše vyřídila-vůbec žádné problémy. Moc jí pozdravujeme. Letos v říjnu již s Vámi opět letíme na Kanáry a moc se těšíme.

Honza + Pavla (nejstarší účastníci zájezdu).

Dobrý den,
se zájezdem na Island jsme byli spokojeni. Speciálně oceňujeme výkon průvodkyně Magdy, pro kterou to muselo být velmi náročné v kombinaci s řízením auta. Byla ochotná, vstřícná, vždy s dobrou náladou, schopná v klidu řešit i zapeklité situace. Zvláště obdivujeme její hluboké znalosti Islandu. Děkujeme.

Zdraví Miluše a Jaroslav H.

 

rok 2018

Dobrý den,
Vámi zorganizovaný zájezd byl skvělý! Moc se mi líbil, předčil veškeré očekávání!
Veliké díky průvodkyni Magdaléně za vše!

Zdravím, Hana H.

rok 2017

Včera jsme se vrátili z velkého turistického okruhu po Islandu. Bylo to překrásné. Island se nám předvedl v krásném počasí. Velkou zásluhu na perfektním chodu celého zájezdu měli Kateřina a Petr st. - naši skvělí průvodci a řidiči. Díky jim jsme si tuto dovolenou opravdu skvěle užili.

S pozdravem Lenka R.

Ahojte,
chcela by som sa Katke a Petrovi poďakovať za krásnu dovolenku na Islande plnú zážitkov a dobrej nálady. Posielam zopár fotiek na ktorých ste sa objavili, aby ste si aj vy užili aspoň časť z toho množstva záberov, ktoré ste nás donútili urobiť :-).
Želám veľa cestovateľských zážitkov, spokojných klientov a Katke rýchle uzdravenie.

Adela S.

Ahoj Petře a Magdo,
chtěli bychom Vám touto cestou moc poděkovat za úžasné putování po ostrově ohně a ledu. Program byl beze zbytku (ba i s bonusy) naplněn a i to počasí nám opravdu přálo nebo ho Petr nějak přičaroval. Profesionalitu průvodců a řidičů v jedné osobě netřeba komentovat, vždyť jsme se o ní již v KATU přesvědčili.
Takže vše dobré a spoustu skvělých nápadů na cesty, kam s Vámi vždy rádi pojedeme.

dvě Míly, Jana a František

rok 2016

Vážení a milí přátelé!

Snad jste se v pořádku a ve zdraví už vrátili z Islandu, takže Vám konečně moc děkujeme za (opět) úžasný zájezd! Jsme stále plni dojmů z toho krásného ostrova a jsme moc rádi, že jsme ho mohli díky Vám tak dobře poznat! Jako obvykle zapracoval "Schlindenbuchův efekt" : když to bylo potřeba, tak vysvitlo sluníčko, a když přece jenom zapršelo, tak jsme jeli v autě nebo byli ve městě... Ten hlavní "efekt" byl ale ve Vás! - ve Vašem kamarádském přístupu ke všem účastníkům, ve vzorné přípravě, organizačních, jazykových atd.,atd. schopnostech a skvělém a obětavém vedení každého dne!
Pevně tedy doufáme, že se ještě naskytne příležitost s Vámi zase někam vyjet.

Každopádně Vám všem přejeme pevné zdraví, hodně dalších pěkných cest se spokojenými klienty (dosud jsme se na žádném zájezdu nesetkali ani s nepatrným náznakem nespokojenosti) a úspěchů v podnikání.

Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se někdy nashle!

Hela a Honza V.

Související nabídka

Island - jihozápad, Snaefellsnes a Landmannalaugar

27.06. - 05.07.2021
Island letecky
bez stravy

Island - velký turistický a poznávací okruh

04.07. - 15.07.2021
Island letecky
bez stravy

Island - za polární září, přírodou a poznáváním

05.12. - 12.12.2021
Island letecky
bez stravy

Přihlaste se k odběru novinek