Přečtěte si ohlasy našich klientů, kteří zájezd absolvovali.

rok 2019

 

Ahoj Petře,
byli jsme jako vždy spokojeni. Zdravím a v listopadu na shledanou v Lučanech.

Marian

Ahoj Petre,
díky, bylo to jako vždy s Katu, úžasné....

Alena a Petr

Ahoj Petře,
jsme přímo nadšení. Volba cílů, precizní předodletová příprava, laskavé jednání na každém realizačním stupni, milá společnost průvodců i spolucestujících, nenásilný průběžný přísun doplňujících informací, stoprocentní servis v průběhu celé výpravy.., ale hlavně obětavý přístup a osobní nasazení všech tří průvodců i týlové podpory. Moc si toho vážíme, všem děkujeme a těšíme se na další výpravu.
Pozdravy všem „Šlindenbouchačům“!

Roman + Lada

Zájezd byl skvěle připraven a zcela naplnil má očekávání. Perfektní zajištění dopravy a ubytování, přátelské vztahy s průvodci a dalšími účastníky zájezdu umožnily naplno prožít cestu krásnými parky Kanady a zejména vrchol zájezdu – návštěvu Yellowstonu. Když do světa, tak CK KATU

Zdraví Olda S.

Ahoj Petře,
děkuju celému rodinnému týmu za skvěle zorganizovaný zájezd, za osobní nasazení průvodců a jejich laskavý přístup ke všem našim přáním.

S pozdravem, Klára H.

Dobrý den,
na zájezdu jsem poznal překrásnou přírodu kanadského západu, hlavně vysoké a rozsáhlé horské masivy místy pokryté ledovcem, či sněhem, husté lesy, čistá jezera a vodopády. Obdivoval jsem přírodu jak z auta, tak téměř každý den na pěších túrách. V přírodě Národních parků jsem se setkal s neuvěřitelným množstvím zvěře. Pozemní veverky, drobní čipmankové, ale i svišť se někdy předváděli, jako na módní přehlídce. Vybaven dle předpisů protimedvědí rolničkou a sprejem jsem přímo v lese naštěstí žádného medvěda nepotkal. Mohl jsem však z auta několikrát pozorovat nedaleko od silnice pasoucího se medvěda baribala a jednou dokonce obrovského medvěda grizzlyho.
Program byl dobře zorganizován a načasován, hlavní průvodce Petr nás informoval předem o plánech na další den. Jezdili jsme velmi pohodlně ve dvou autech, tak občas všechny informace do obou aut nepronikly, celkově to však zájezd nenarušilo. Ubytování bylo také pohodlné. Co se týká program zájezdu, ten byl opravdu nabitý, bohatý a pestrý. Osobně bych vynechal některé méně zajímavé vodopády. Naopak bych přidal čas na hlavní denní pěší výlety, aby bylo více času na kochání a focení, zejména když je krásné slunečné počasí.
Jsem rád, že jsem se s vámi zájezdu zúčastnil a vřele ho doporučuji všem milovníkům dálek, divoké přírody a pěší turistiky.

Zdraví Vás Miroslav K.

Související nabídka

Kanada - turistika v národních parcích

13.07. - 30.07.2023
Kanada Letecky z Prahy
bez stravy

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.