28.10.2020
Přečtěte si ohlasy našich klientů, kteří zájezd absolvovali.

rok 2023

průvodci zájezdu: Petr Schlindenbuch mladší a Jan Pancíř

 

Zdravíme tě Petře a velice děkujeme za super zájezd na Guadeloupe, Dominiku a Martinik. Zájezd hodnotíme za velice zdařilý a perfektně zorganizovaný díky tobě i Honzovi. Veškeré body programu  splněny😃, skvělí průvodci i sešlá parta— co více jsme si mohli přát!!! Díky a zase někde příště.

Radka a Tomáš

 

Ahoj Petře, ještě jednou moc děkujeme za opět perfektně připravený zájezd, tentokrát opravdu s nevšedními zážitky (vroucí jezero, úžasné vodopády, vačice a spoustu dalších :-)). Byly to strávené dny, na které se nedá zapomenout. Ukázali jste nám opět spoustu zajímavostí a to na všech ostrovech. Přejeme ať se daří a těšíme se opět zase někdy na zájezdu.

Hanka a Luboš, Opava

rok 2020

průvodci zájezdu: Petr Schlindenbuch mladší a David Schlindenbuch

 

Ahoj Katu,
děkujeme Davidovi a Petrovi (v abecedním pořadí :) za vstřícný přístup, jazykovou a všestrannou místopisnou připravenost. Rovněž poctivou snahu, abychom dostali vše, co jsme si zaplatili a pokud možno ještě něco navíc. Bylo zejména jejich zásluhou, že jsme se s nimi a ostatními spoluhorolezci cítili jako parta přátel užívající si svou pestrou a přitom pohodovou dovolenou. Takže ještě jednou děkujeme moc a věříme, že jsme spolu nevyrazili na „výlet“ naposledy.

Jeryn + Zuzka

Motto:
S CK Katu já šel bych světa kraj,
šel s hlavou odkrytou a šel bych bosý,
šel i s hnátou zlomenou
a měl v srdci ráj …

Ještě jednou díky za zájezd. Navzdory fyzické náročnosti a jistému riziku to nakonec nemělo chybu. Takže volám slovy nás anglistů učedníků: Attaboys, way to go !

Zdraví Vladimír + Dana

Ahoj Peťo,
i přes komplikace, do kterých mne uvedla hloupá náhoda, hodnotím naši výpravu jako perfektní. O to víc, že jsem, ač nerad vyzkoušel ohleduplnost a ochotu pomoci v nezáviděníhodné situaci, a to jak od vás, profiků, tak i od ostatních "účastníků zájezdu". Za to bych nejenom tobě ale i všem ostatním rád poděkoval.

Ivo V.

Vážená CK KATU, vážení Petře a Davide.
Opět perfektně připravený zájezd tentokrát do Karibiku, kterým jste nám umožnili navštívit nezajímavější místa těchto 3 ostrovů. Protože jsme s Vaší CK nejeli poprvé, rádi konstatujeme, že jste ve svém úsilí pro spokojenost klientů nepolevili. Díky Vaší pomoci jsme prošli i (pro nás) obtížnějšími, ale nejzajímavějšími místy a výsledek vždy stál za trochu námahy. Nyní Vám přeji, aby Vaše CK toto nelehké období překonala a my jakmile to půjde Vám pomůžeme třeba tím, že si u Vás objednáme další zájezd.

Zdravíme všechny ve Vašem týmu. Pavel a Eva Lukšovi

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.