Přečtěte si ohlasy našich klientů, kteří zájezd absolvovali.

rok 2021: Kréta - turisticko-poznávací okruh

průvodci zájezdu: Kateřina Schlindenbuchová a Petr Schlindenbuch starší

 

Dobrý den,
byl jsem na Krétě už potřetí v životě, poprvé v době Covidové ☹, a opět se mi tam moc líbilo. Program, zaměřený zejména na turistiku v zajímavé hornaté přírodě ostrova Kréta, byl vaší CK dobře připraven i celý průběh zvládali průvodci Petr sen. a Kateřina s přehledem. Ke každé túře jsme měli detailní mapu s vyznačením důležitých bodů a popis s předpokládanou délkou trvání a převýšením nahoru i dolů. Podle toho si mohl každý zvolit, co zvládne, k těžším túrám byly i snadnější varianty. Ubytování bylo příjemné a zvoleno tak, že zájemci se mohli denně koupat v moři. I když já jsem nekoupací typ 😊, tak jsem toho také párkrát využil. Turistický program byl prokládaný občasnými návštěvami klášterů a jedné velmi významné starověké památky, paláce Knossos. Během této dovolené jsem si pořádně protáhl tělo 😊 a užil si jedenáct dní naplněných zajímavými a krásnými zážitky. Děkuji organizátorům i průvodcům Petrovi sen. a Kateřině, zdravím a mějte se prima.

Mirek K

Dobrý den.
Zájezd na Krétu se mi hodně líbil. Zejména soutěsky a výstupy na hory. Samarii bych šel raději nahoru. Odpadl by stres se stíháním trajektu v závěrečné fázi,kdy nás blokovali houfy těch, co přecenili své síly a nedali se obejít. Také návštěva tolika víceméně stejných klášterů mi připadá zbytečná. Na náročnost a  to, že den bude využit beze zbytku, jsem byl připraven (sestava Katka+Petr). Moje celkové hodnocení je 4,5 hvězdy z 5.

S pozdravem Miloš U.

komentář CK:
Dobrý den, Miloši, moc děkujeme za Váš e-mail, zpětnou vazbu a tipy. Množství klášterů do budoucna zvážíme snížit. Ohledně Samarie je realita taková, že kdybychom šli z druhé strany, pak je třeba se z nulové nadmořské výšky dostat do cca 1200 m n. m., což by velkou část klientů odradilo. Zajisté jsou výjimky, jako vy, ale pro většinu by fyzická náročnost takového výletu byla zásadní překážkou. Řešením ale může o něco dřívější začátek výletu. Přeji pěkný den a budu se těšit že s námi v budoucnu opět někam vyrazíte.

Související nabídka

Kréta - turisticko-poznávací okruh

23.09. - 01.10.2023
Řecko / Kréta Letecky z Prahy
snídaně

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.