Přečtěte si ohlasy našich klientů, kteří zájezd absolvovali.

rok 2021: Madeira - poznávání a turistika ostrovem věčného jara (11 dní)

Děkujeme CK KATU a zejména Jirkovi Kočíbovi za zdařilou realizaci turistického pobytu na Madeiře 24.9.-4.10. Krásy ostrova, příjemné počasí, pestrý program, přátelská atmosféra, sympatický a schopný průvodce - to vše nám umožnilo užít si nevšední dovolenou s hezkými vzpomínkami.

Lenka, Marie a Alena

Dobrý den,
děkujeme za krásné dny na Madeiře, byli jsme naprosto spokojeni. Průvodce Jirka je velice šikovný, po celou dobu zájezdu vytvářel skvělou atmosféru, vše měl promyšlené, Madeiru má v malíčku. Snad jen v posledním hotelu (hotel Windsor ve Funchalu) byly zmatky u snídaně.

Oskar a Dana Š.

Zdravím srdečně do CK KATU.
Od 30. 7. do 9. 8. jsem byla s kamarádkami na překrásném zájezdu na Madeiře, a to s průvodkyní Magdou, lidsky báječnou a organizačně skvělou průvodkyní! Uvědomuji si, kolik energie stálo pracovníky CK zájezd připravit a zrealizovat. Program byl sestaven výborně, v tempu, které mi zcela vyhovovalo, vrátila jsem se plná zážitků, a přece odpočinutá. Posílám tedy velký dík a pár fotek jako vzpomínku...Buďte zdrávi a ať se Vám všem v práci i osobním životě daří!

Naďa F.

Milé KATU,
pokud bychom měli vyjádřit zájezd na Madeiru jedním slovem - úžasné. Již informace před odletem, kdy jste nás opakovaně informovali o jakýkoliv změnách v podmínkách cestování byly nadstandartní, takže jakékoliv obavy z cestování v téhle době se nám rozplynuly. Eliška je vynikající průvodkyně, která se nám věnovala na 100%. Je na ní poznat, že Madeiru podrobně zná. Program předčil naše očekávání a ni nám nezkazilo náladu, že na horské túry nevyšlo počasí. Ubytování v Porto Moniz nádherné, v Machicu s vynikající restaurací a ve Funchalu trochu slabší, ale zase dobrá poloha hotelu pro poznávání města. Prostě jsme si zájezd užili se vším všudy a rádi s Vámi zase někam vycestujeme.

Děkujeme Lucie a Petr S. 

Madeira 16. - 26. 7. 2021 (skupina max 8 klientů) Zdravíme a děkujeme za skvělou dovolenou. Velkou zásluhu na tom měl i náš průvodce Jirka Kočíb, kterému tímto děkujeme za nadstandardní přístup, ochotu, užitečné informace a výborný program. A výborný nápad cestovky vytvořit malou skupinu, sedm bylo tak akorát. Ještě jednou díky, obrigado !

Lubor a Hana S.

Dobré odpoledne,
zájezd na Madeiru jsem si skutečně užila podle svých představ. Úžasný relax po covidovém období, potřebovala jsem si vyčistit hlavu od starostí. Klaplo to báječně. Malá skupinka se skvělým průvodcem Jirkou Kočíbem. Organizace zájezdu klapala jako na drátku, s rouškami a igelitovými rukavicemi u snídaní jsem byla smířená :-D. Snad jen hotel ne Funchalu nebyl zrovna TOP. Velký dík patří průvodci Jirkovi, věnoval se nám mnohem víc, než je jeho povinnost. Jeho optimismus a smích je nakažlivý. Trasy byly skvělé, výhledy nejskvělejší. Původně jsem měla Madeiru naplánovanou bez cestovky, ale byla by to chyba, takhle jsem si ji užila mnohem víc.
Díky za báječnou dovolenou. Lenka A.
 

Ahoj Eliško,
opožděně děkuji za poslání programu, hned mě pohltily záležitosti všedního života. Dovolená na Madeiře byla skvělá, to i díky tvé péči o nás.Ještě jednou díky.

Eva H.

 

Dobrý den, milá Eliško,
děkujeme za úžasnou dovolenou celé Vaší cestovní kanceláři, bratrovi a především Tobě. Nikdy nezapomeneme, jak jsi nás proháněla 😉, když jsi se první den seznámila s naším vycházkovým tempem a skutečností, že fotíme každou kytku, kozu, domeček. Jen díky Tobě jsme tak mohli poznat co nejvíce krás přenádherné Madeiry, poznat nejen její přírodní krásy, ale i historii, tradice a život místních lidí. Dokonalá práce, znalosti, nasazení. Uvědumujeme si, jak náročnou práci jsi odvedla. Čekat, jaká zas parta vypochoduje z letadla, jak dalece budou ochotní se hýbat, je těžké zavděčit se všem. Děkujeme i za zaslaný přehled našich výletů. Bude nám ctí, když si nás ponecháte v databázi a budeme moci třeba někdy příště ještě vyjet za hranice všedních dní s Vaší CK.
P.S.  Když už jsme si zvykli, že u Elišky je kousek dva kilometry a pár schodů znamená plazit se do kopce a umírat na jeho vrcholu . . .

Děkujeme Eva a Miloš Š.

 

Zdravíme do KATU,
zájezd na Madeiru byl výborně zorganizovaný, komunikace s CK a informace v této, pro cestovatele nestabilní době, nadstandardní. Na Madeiře krásně a pohodově, Eliška skvělá. Děkujeme a přejeme “otevřený svět”. 

Jitka a Roman T.

rok 2020: Madeira - poznávání a turistika ostrovem věčného jara (8 dní)

Dobrý den, 
Chtěli bychom poděkovat Elišce Schlindenbuchové za nadstandartní přístup k účastníkům poznávacího zájezdu na Madeiru, zejména její řidičské a orientační schopnosti nám byly velice užitečné.

Honza a Šárka Z.

Ahoj,
posíláme krátký popis našich zážitků ze skvělé Madeiry. Moc se nám to líbilo!  Tak snad za rok na Kanárech ? ( o prázdninách, prosííím)
Naše sportovní dovolenky se odehrávají převážně na kolech. Nicméně pěší turistika na Madeiře nás lákala, měli jsme na ni několik doporučení, a tak jsme se tam letos na konci října vydali. Zažili jsme krajinu, kterou jsme v Evropě ještě neviděli. Kytičky, které doma pipláme v květináčích, zde kvetou ve volné přírodě. Třeba vánoční hvězda tu rostla jako keř, který byl vyšší než my.  Počasí nám taky přálo, z kufru šly ven kraťasy i trika s krátkým rukávem, a 28. říjen jsme oslavili koupáním v moři. Není tu vyprahlo, není tu zima, není tu vedro, je to prostě tak akorát. Anglicky se dá domluvit všude, všechna pohodlí civilizace jsou tak, jak jsme zvyklí doma.  Nemá to chybu !
Nezastavil nás ani COVID, byli jsme sice kvůli tomu menší skupinka, ale možná to bylo o to lepší. Eliška z KATU nás povozila mikrobusem po ostrově, přitom stihla povyprávět zajímavosti, doporučení co si dát v restauraci, kam zajít. Viděli jsme celý ostrov, prochodili levády, hory i pobřeží. Nenudili jsme se ani chvilku

Zdravíme Pavel a Ilona S.

rok 2019: Madeira - turistika ostrovem věčného jara (11 dní)

Dobrý den,
zájezd se mi líbil. Splnil očekávání. Vše bylo dobře zorganizováno a když byl zádrhel, průvodce rychle vyřešil. Průvodce David je velmi šikovný. Ráda zase pojedu s vaší CK Katu. Letos mám už dovolenou vybranou, ale příští rok ráda. Zatím si rozmyslím kam.
Děkuji za nabídku a těším se na další cesty.

Mirka V.

Dobrý den,
jsem stále plná dojmů a moc a moc k tomu přispěl senzační průvodce David!!!! Prosím vyřiďte mu ještě jednou veliké díky!

Milena Š.

Dobrý den,
líbilo se nám moc a děkujeme za Vaše služby. Pochvalu Davidovi i Jirkovi.
Přeji hezké léto a ať se Vám všem daří.

Jana Š.

Dobrý den,
to já musím poděkovat za neskutečně nádherný zájezd, který po všech stránkách předčil má očekávání. Byla jsem na Madeiře před 11 lety, ale takhle, jak jsem ji mohla poznat s vaší CK KATU, jsem si to nedokázala představit ani v těch nejkrásnějších snech.
Zájezd byl perfektně připravený a logisticky naprosto dokonalý. Největší podíl spokojenosti pak zajistil David Schlindenbuch !!!!!!!!!!!!!! Jezdím a létám po světě několikrát ročně, ale takhle perfektního a spolehlivého průvodce jsem opravdu zažila poprvé.
Smekám před ním klobouk dolu až ke kotníkům !!! Ke všemu byl ještě společenský, milý za všech okolností a naprosto spolehlivý. Je vážně jedinečný !!! Hlavně mne velmi mile překvapilo, že ačkoliv je hodně mladý, tak je úžasně sečtělý. Takových mladých lidí v naší společnosti moc není. Jsem moc a moc ráda, že jsem ho mohla poznat a vychutnat si v jeho péči o klienty nádhernou dovolenou na Madeiře.
Předběžně jsem se už přihlásila na „Azory“ v příštím roce v červenci. Doufám, že zdraví a rodinné povinnosti budou v pro mne v dobré konstelaci a že to vyjde.
Ještě jednou moc a moc děkuji za perfektní dovolenou se skvělými zážitky a přeji vám všem v CK KATU, aby se vám dařilo po všech stránkách na světě !!!

Helena M.

Byla jsem velmi spokojená se zájezdem. Musím pochválit i naší mladou průvodkyni, která se o nás vzorně starala.

Děkuji Jana V.

Dobrý den,
Právě jsme se vrátili z poznávacího výletu na Madeiru.
Moc chválím, zájezd ukáže z ostrova opravdu vše.
Prosím, předejte velké poděkování panu Ing. Martinu Černému, který je mimořádně erudovaný a milý člověk, který má značné znalosti a praxi a v první řadě pochopení pro svého každého klienta. Ať se mu i nadále daří!

Zdraví a moc děkuje Dagmar K.

Dobrý den,
rády bychom touto cestou poděkovaly za krásný zájezd na Madeiru pod vedením pana průvodce Martina Černého. Zájezd byl perfektně organizačně i obsahově zajištěný, dozvěděli jsme se mnoho zajímavostí a informací o Madeiře, její historii, kultuře, gastronomii i květeně. V kombinaci s vydařeným počasím jsme prožili překrásných a nezapomenutelných 11 dní.
Moc děkujeme.
S pozdravem a přáním hezkého dne

Tereza V. a Veronika M.

Děkuji Petře!
Ja splnila svůj velký sen: "prošla" jsem nádhernou Madeiru ve společnosti dokonale Vladky.
Doufám, že to nebyla má poslední cesta s Vaši cestovkou, a těším se na další.
Přeji Vám také pevné zdraví a další plány a zajímavé cesty!

S pozdravem Klara

Dobrý den,
turistická Madeira 14.-24.6.2019 byla z těch krásných zájezdů, na které se nezapomíná. Hlavní zásluhu na tom měl náš skvělý průvodce Martin, díky kterému jsme prožily spoustu naprosto úžasných cestovatelských, vědomostních i kulinářských zážitků. Vozil nás milý řidič, i ubytování bylo pěkné na dobře vybraných místech. Určitě bych se na tento krásný ostrov chtěla ještě někdy vrátit.

Děkuji všem. Miloslava N.

Hezký den do Katu,
Táta s mamkou byli extrémně spokojený a moc děkujeme.

S pozdravem a přáním hezkého dne Petr K.

Zájezd byl moc fajn. Děkujeme. Chtěla bych pochválit průvodce Jirku Kočíba, který vše zvládnul na 100 %. Byl vždy připraven řešil vše počasí, výlety i přání klientu

Iva H.

Dovolená na Madeiře byla pro nás skvělým zážitkem. Byli jsme opravdu moc spokojeni, jak s programem, organizací, super průvodcem, dopravou i ubytováním, ale také se službami vaší agentury. Od nás máte 1 +++++.
Program byl velmi pestrý a nabitý (po několika dnech jsme byli nejen fyzicky, ale i množstvím informací docela unavení), Jirka byl naším skvělým průvodcem, byl vždy v pohodě, usměvavý, organizačně vše dokonale zajistil, podával nám průběžně spoustu informací a zajímavosti o ostrově, historii, kultuře, o zvycích, rostlinách, zvířatech i sopečném původu ostrova, pomáhal nám s dorozuměním...byl to průvodce s velkým P.
Moc všem děkujeme za krásnou dovolenou, která v nás zanechala spoustu krásných zážitků.

Veronika a Petr M.

Dobrý den,
Madeira byla krásná, cesta výborně zorganizovaná a navíc jsme měli prima průvodce pana Martina. Děkuji.

Svatava S.

Dobrý den,
mile mne překvapila Vaše zpráva a uspíšila mé předsevzetí za absolvovaný zájezd na Madeiru moc a moc poděkovat. Bylo to nádherné, prostě SUPER, SUPER. Bez jediné chybičky - bezvadná ubytování, ohromně příjemný a pozorný průvodce Honza Pancíř, zájezd byl v naprostém klidu a pohodě, vše se pohodlně stíhalo dle programu, úžasné koupání a o místní přírodě nelze psát jinak než v superlativech. Tak jen samá chvála, chvála, ...a ještě jednou velikánský dík všem.
Vaše zájezdy jsem již několikrát prohlížela, jsou lákavé. Stále koketuji s nápadem podívat se příští rok do USA do národních parků. Tak, pokud by se Vám ozvala žena s požadavkem na spolubydlení, asi bych se nechala přesvědčit za podmínky, že bych zájezd i fyzicky ještě zvládla (letos mi bude již 3/4 století - Madeira i se vším programem byla pro mne naprosto bez problémů). Tak, co kdyby ...
Přeji Vám mnoho tak spokojených účastníků zájezdů.

S pozdravem. Jaroslava T.

Milá cestovko Katu,
ráda bych i za svého manžela poděkovala za nádhernou turistickou dovolenou na Madeiře v druhé polovině července 2019. Madeira, tak jak nám ji ukázal Jirka Kočíb, prostě neměla chybu. Velice zajímavě sestavený program, napříč celým ostrovem, od hladiny moře po nevyššího vrchol, podél levád, tunely krátkými, dlouhými, křivolakými i mokrými. Ve všech nadmořských výškách a v různých stupních promoknutí či opálení, Jirka ve věku mladším než jsou naše děti vždy uměl zaujmout zajímavým výkladem, smyslem pro humor, nadhledem a snahou pomoci, poradit, užít si dovolenou všemi doušky, s espadou, espetadou, ponchou, kozí nohou, včetně večera s fado se známými umělci atd.. Mám již něco nacestováno a vím, že i původně dobrý zájezd může zabít špatný průvodce - jak se to např. podařilo naší průvodkyni na Islandu při zájezdu organizovaném jinou cestovní kanceláří, kdy paní průvodkyně o Islandu věděla opravdu hodně, ale prostě neměla ráda lidi a pořád to během zájezdu dávala svými slovy najevo. Jirka naopak už tak dobý program potáhl o další level výš, svou dobrou náladou, upřímným zájmem o lidi, svým sportovním naladěním, atd. Uměl si popovídat s klučinou ve stejném věku stejně jako se sedmdesátiletou cestovatelkou, s týpkem, co se stejnou lehkostí vyběhl na Pico Ruivo, i s panímámou, co do kopce funěla s podporou holí,
a vždy měl člověk pocit pohody a dobré nálady.
Přeji cestovce hodně dalších programově výborně sestavených zájezdů, stejně šťastnou ruku při výběru průvodců, jakou měla s Jirkou, a Jirkovi hodně entusiasmu v průvodcování a mnoho štěstí v dalším studiu vodního hospodářství, ve florbalu i plnění svých cestovatelských snů.

Lenka B.

Dobrý den,
chci vyjádřit velkou spokojenost se zájezdem na Madeiru, skvělé i díky průvodkyni Vladěně.
Večer se jdeme podělit o zážitky se známými do hospůdky, všem budeme doporučovat.
Moc úspěchů do budoucnosti přejí

Olina a Luboš G.

Dobrý den,
zúčastnila jsem se s manželem v druhé polovině srpna 2019 jedenáctidenního zájezdu na Madeiru a byli jsme tak spokojeni, že jsem se rozhodla vám napsat a poděkovat. Už při projevení zájmu o tuto destinaci byl vidět váš profesionální přístup a snaha poskytnout co nejpodrobnější informace. Zaujal nás váš osobní přístup a téměř detailní informace o průběhu zájezdu včetně letů, ubytování, i třeba o možnostech individuálního stravování a nákupu potravin, což nebývá běžné.
Byli jsme velice spokojeni s pestrým programem, během kterého jsme poznali téměř celý ostrov, a to i díky ubytování ve třech různých městech. Jen bychom spíše ocenili o 1 noc více v živějším Machicu a naopak jednu ubrali v Porto Moniz.
Také byla fajn možnost vybrat si ze dvou variant turistických tras podle náročnosti a ocenili jsme i naplánování denního programu tak, aby každý den byla možnost se okoupat v oceánu. Toho jsme bohatě využívali, protože jsme měli překrásné počasí a teplota vody byla koncem srpna odhadem 23°-24°C.
V neposlední řadě musím pochválit přátelský, ale zároveň profi přístup naší průvodkyně Vlaďky Drábkové, díky které vše plynulo v pohodě a v příjemné atmosféře, a která byla stmelujícím článkem našeho zájezdu.
Děkujeme a ať se vám daří.

Eva a Vojta M.

rok 2019: Madeira s procházkami a květinové slavnosti

Dobrý den,
v pondělí večer jsme se vrátili z nádherné dovolené – poznávací zájezd na Madeiru.
Rádi bychom touto cestou poděkovali za skvěle připravený zájezd a především skvělé průvodkyni Magdaléně Schlindenbuchové. Ocenili jsme její profesionalitu, ale i vstřícnost a pohodu po celou dobu zájezdu. Dokázala celou skupinu velmi dobře stmelit a její znalosti byly nad rámec očekávání.
Výběr hotelů také neměl chybu.
Moc děkujeme za skvělou dovolenou a rádi využijeme Vašich služeb i na dalších cestách.

Irena a Jiří P.

rok 2018: Madeira - turistika ostrovem věčného jara (11 dní)

Dobrý den,
ráda bych touto cestou poděkovala Elišce za krásnou dovolenou na Madeiře. Viděli jsme spoustu míst, některé i Eliška přidala. Jde vidět, že Madeiru opravdu zná. Byla to má druhá návštěva Madeiry a program byl opravdu super. Zaměřen na poznání krás Madeiry. Ani se nechce věřit, že jsme nachodili tolik kilometrů. Sešla se skvělá parta, která taky přispěla, k pozitvnímu prožití celého zájezdu. Všechny hotely byly dobré. Nejlepší snídaně byla v Machicu, hotel v Porto Moniz byl hned u bazénku a hotel v centru Funchalu byl výborně vybrán. Řidič byl vždy velmi pozitivně naladěn. Projížďka cestou, kterou se jezdí na saních neměla chybu :)
Přeji Vám spoustu spokojených klientů nejen na Madeiře ale i na ostatních Vašich zájezdech.

S pozdravem Zdenka Z., Karlovy Vary

Ola :-) zdravíme z jižní Moravy
Tímto bychom Vám chtěli poděkovat za nezapomenutelnou dovolenou na Madeiře, kterou jsme díky Vám a hlavně díky naší průvodkyni Elišce mohli prožít. Madeira je nádherný ostrov, plný krásných květin, vodopádů, milých lidí a všudypřítomných koček :-). Díky bezchybné organizaci celého zájezdu, jsme si mohli každý den užít naplno.
Madeiru můžeme jen a jen doporučit a stejně tak i cestovní kancelář Katu. Profesionální přístup, skvělé ubytování a bezproblémová doprava na ostrově s milým řidičem jen umocnili celý dojem z ostrova.

Děkujeme, Míša a Rosťa D.

Dobrý den.
Zúčastnila jsem se vámi organizovaného zájezdu na Madeiru. Jsem ráda, že jsem tuto destinaci zvolila a že jsem k tomu využila vaši CK. Vše bylo velice pečlivě zorganizováno, byl dobře sestavený program, nevznikly žádné komplikace a i počasí k nám bylo milosrdné. Zvláště musím pochválit a vyzdvihnout kvality průvodkyně Vlaďky Drábkové, která svým profesionálním a zároveň kamarádským přístupem dovedla vše k dokonalosti.

Za krásné zážitky děkuje Šárka F.

Dobrý den, pane Schlindenbuchu,
ráda bych Vám touto cestou poděkovala za možnost prožít velmi krásnou dovolenou na ostrově Madeira. Byl to zcela nevšední a po všech stránkách velmi kvalitní a silný zážitek. Madeira jako velmi krásný ostrov v tomto období v plném květu, velmi dobře a příjemně organizovaný zájezd, skvělá parta a milý, profesionální a vstřícný přístup průvodkyně Vlaďky Drábkové. Moc ráda se zúčastním některých vašich jiných zájezdů a ráda Vás doporučuji všem, kteří se mnou nyní o mé dovolené se zvědavostí hovoří... :-)

Přeji krásné dny, Hana J.

Dobrý den,
dovolte, abych vám touto cestou poděkovala za nádhernou dovolenou na Madeiře. Na přelomu měsíců června a července 2018 jsem se zúčastnila turistiky ostrovem věčného jara a jsem nadšená vším, co jsem mohla vidět a zažít. Ostrov je přímo božský. To, že jsme ho mohli poznali v také míře je zásluha naší průvodkyně Vlaďky Drábkové. Její neutuchající energie, dobrá nálada a krásný úsměv na tváři byl přímo pohlazením při každém setkání.

Moc vám děkuji všem, Alena Ch.

Dobrý den,
děkuji za nádherných 10 dní. Madeira je nádherná, počasí se vydařilo.

Letos jsem s KATU byla potřetí.
Program byl tradičně výborně připravený.
Ubytování pěkné, v Porto Moniz (i díky možnosti si denně zaplavat) naprosto úžasné.
K pohodě přispěl průvodce Honza Pancíř. Vždy v klidu a trpělivý, nic nebyl problém.
Výklad přiměřeně obsažný, na zvídavé otázky buď znal nebo dohledal odpověď. (☺Dokonce se mu podařilo zajistit nám krásné počasí při výletu na vyhlídku Bica da Cana ☺)
Prosím vyřiďte pozdravy Elišce, Petrovi, Zuzce a Magdě Sch. Ráda na dovolené, kde nás provázeli vzpomínám.

Děkuju, Lída M.

Dobrý den,
zúčastnili jsme se zájezu na Madeiru v termínu 13.7.- 23.7. Bylo to opravdu úžasné samozřejmě nepřekonatelné hortensie, kalokvěty, ale také vyhlídky, útesy a horské štíty. Poznali jsme od nejzajímavější místa od jihu k severu a také od východu k západu. Zájezd byl perfektně naplánován a zorganizován. Nikde se zbytečně nečekalo, mohlo jsme si zvolit trasu podle náročnosti. Náš "Best driver" byl spolehlivý, vždy dobře naladěn.

Chtěla bych poděkovat a pochválit našeho průvodce Jana Pancíře. Poradil, kde nakoupit suvenýry. Vše vysvětlil k túře, počkal pokud se skupina rozdělila nebo byla nějaká méně přehledná místa. Podal nám spoustu informací o Madeiře, víně, pěstování banánů... Vím, že je to práce prúvodce, ale ne vždy to tak funguje.
Všem můžu jen doporučit a děkujem CK Katu.

Jožka a Hela K.

Dobrý den,
včera jsme se v pozdních nočních hodinách vrátili z krásného turistického zájezdu na Madeiru. Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za dobře připravený a organizovaný zájezd a za perfektní služby Vašeho průvodce - pana Ing. Martina Černého.

S pozdravem Zdeňka a Josef H.

Dobrý den,
před měsícem (13.07. – 23.07.2018) jsem s Vaší cestovní kanceláří absolvovala turistický pobyt na Madeiře a chci Vám vyjádřit poděkování za skvěle připravený program a služby během zájezdu. Věřím, že stejně vysoké úrovně dosahují všechny Vámi nabízené cesty a těším se, že se na některé budu moci v budoucnosti vypravit. Přeji Vám hodně spokojených klientů.

S pozdravem Svatava S.

Dobrý den,
vrátili jsme se z vysněné dovolené - Madeira 27.7.-6.8.2018 a sen se splnil i díky průvodci Martinu Černému, který se nám celo dobu zájezdu věnoval a snažil se, abychom z Madeiry poznali co nejvíce. Využita byla i každá chvíle v autobusu - přiblížil nám zvyky, kuchyni, zpusob života....Věnoval se nám i při společných večeřích a byli jsme rádi , že vyjednal výhodnější menu, úžasná byla ochutnávka ryb nebo večer s madeirským vínem. Mohla bych toho vyjmenovat ještě mnoho a mnoho, prostě všude doporučuji - servis během zájezdu i celý program byl bohatý a když si prohlížím fotky, tak mám pocit, že jsme tam byli měsíc - co jsme toho poznali. Až budu plánovat další větší dovolenou, tak vaše CK bude první, kde si budu vybírat

s pozdravem a díky Martina R.

Dobrý den,
děkuji za pěkně koncipovaný zájezd na Madeiru. Průvodce máte výborného, Petr Rambousek vše zvládal s přehledem a ukočíroval i lidi o dvě generace starší. Petr prostě umí! Děkuji a přeji Vám i nám (klientům) více takových průvodců a zájezdů.

S pozdravem Libĕna Ch.

Dobrý den,
vážená a milá cestovní kancelář KATU, RÁDA BYCH VÁM PODĚKOVALA, za krásnou dovolenou na Madeiře, s panem Ing. M. Černým. Věnoval se nám, pomáhal nám, kterým bylo více nad 70 let a měl denně připravený program s historii a památkami. Máte rozumného, profesionálního průvodce. Zaslouží si ocenění za jeho práci. Ráda budu vzpomínat na hezké zážitky. Mnohokrát vám všem děkuji. Prosím, o nějakou nabídku na příští rok 2019, pokud to budu moci zvládnout. Mějte se fajn přejí vaší cestovní kanceláři mnoho dalších úspěchů a pevné zdraví a vše krásné.

S pozdravem Alena S.

Dobrý den,
26.7.- 5.8.2018 jsme se zúčastnili zájezdu s turistikou ostrovem věčného jara – Madeirou.
Dovolte nám, abychom Vám napsali pár postřehů
Doprava na ostrov a zpět – uskutečnila společnost Travel Servis, tato společnost nemá zejména v poslední době dobré reference. Ale tady asi nemá CK moc dalších možností. Nakonec jsme se zpožděním menším než 1 hod odletěli z Prahy. S ještě menším zpožděním i z Funchalu.
Ubytování –v Machicu, Porto Moníz i Funchalu velmi slušné, všude čisto i pořádek
Stravování – v ceně zájezdu byly snídaně v Machicu – slabé, v Porto Moniz – velmi slušné ve Funchalu – bídné – nejlacinější sýr bez chutě a něco jako nejlacinější dietní salám rovněž bez chutě. CK tady zbytečně vyhazuje peníze.
Program zájezdu – připravený ze strany CK pečlivě. Díky tomu jsme měli možnost nahlédnout do ostrova ze všech stran.
Doprava po ostrově – s panem Miguelem měla CK šťastnou ruku. Spolehlivý, klidný, všude se dostal a všude byl včas
Účstníci zájezdu – přestože jsme se převážně neznali, vytvořili jsme bezproblémovou kompaktní skupinu. Nikdo se nehádal a na místech srazu jsme byli vždy včas.
Průvodce – musíme se přiznat, že tento termín jsme si vybrali na doporučení známých, právě proto, že jako průvodce bude pan Ing.Martin Černý.Musíme jen potvrdit, že měli pravdu. Pan Ing.Martin Černý má o ostrově obrovské znalosti,vždy klidný,soustředěný na svou práci,ale i kamarádský. I díky němu vše proběhlo bez problémů.
Ještě jednou bychom chtěli CK poděkovat za tento zájezd a jestli můžete poděkujte i panu Ing.Martinovi Černému.

Pavel a Eva L.

Dobrý den,
ráda bych poděkovala Vaší CK za příjemnou dovolenou na Madeiře. Velkou zásluhu na programu měl i průvodce pan ing. M. Černý. Myslím, že jsme byli všichni moc spojeni.

S pozdravem Světla S.

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za překrásnou dovolenou na Madeiře od 24.8.2018. Průvodce Jan Pancíř je 100% profesionál se kterým procházet ostrov bylo velmi příjemné a hezké. Nikdy jsem si nepamatovala tolik z informací jako nyní. Cestujeme už dlouho, ale takto postavený pobyt neměl chybu, viděli a prošli jsme vše důležité, vždy jsme obdrželi důležité informace, řidič autobusu byl ochotný a vstřícný, nenašli jsme chybu - skvělý a úžasný pobyt - zůstanou nám překrásné vzpomínky. Děkujeme, že jste nám pobyt umožnili.

Hana B.

rok 2018: Madeira - poznávání a turistika ostrovem věčného jara (8 dní)

Dobrý den,
chtěli bychom Vám poděkovat za úžasnou dovolenou na Madeiře (19.-26.10.2018).
Skvělá průvodkyně Vlaďka Drábková - milá, bezprostřední, vždy připravená se spoustou informací i osobních doporučení. Pestrý program - každý den byl jiný a jeden hezčí než druhý, hory, levády, i památky a parky ve městě..... Výborný místní řidič autobusu, příjemné ubytování (mohlo být déle v klidném Machicu a méně ve Funchalu ;-)), i počasí navzdory předpovědi nakonec bylo ideální - mlha vždy přišla jako na objednávku, aby vavřínový les vypadal tajemněji a hory se postupně ztrácely v mracích. Zjistili jsme, že 8 dní je na poznání Madeiry málo a až budete plánovat zájezd Madeira 2, určitě se rádi zúčastníme.
Ještě jednou děkujeme i za starostlivý přístup cestovní kanceláře (letěli jsme s přestupem, jiným letem než zbytek výpravy).
Přejeme Vám hodně spokojených klientů a další skvělé zájezdy.

S pozdravem Eva a Jiří M.

Dobrý den,
ve dne od 19.10. do 26.10.2018 jsme se zúčastnili zájezdu na Madeiru. Chceme vaší cestovní kanceláři velmi poděkovat za nezapomenutelné zážitky. Celý pobyt a program probíhal bez jakýchkoliv problémů a počasí bylo také úžasné. Ukázalo nám jak déšť, mlhu, ale hlavně slunce. Vyzkoušeli jsme pláštěnky, průchod vodopádem i krásné koupání v oceánu.
Příroda prostě nádhera. Obdiv a poděkování také řidiči, který nás celý týden převážel. No a hlavně moc a moc díků naší delegátce Vlaďce, která byla moc příjemná a vše znalá, ukázala nám veškeré krásy na Madeiře.
Ještě jednou moc děkujeme!!!

Věra a Jarda

rok 2018: Madeira s procházkami a květinové slavnosti

Dobrý deň,
chceli by sme srdečne poďakovať Davidovi Schlindenbuchovi za perfektne strávenú dovolenku na Madeire. Svojou starostlivostou o klientov zájazdu, perfektnými organizačnými schopnosťami, znalosťami o krajine, flexibilitou pri zmenách počasia, hľadaním možností navštíviť aj neplánované atrakcie, ústretovosťou a vtipom si získal všetkých účastníkov dovolenkového pobytu. Srdečná vďaka za všetko a budeme sa tešiť na ďalšie dovolenky, ktoré bude sprevádzať.

S prianím všetkého dobrého, Anna Š. a Alena K., Slovenská r.

Dobrý den,
konečně se dostávám k tomu, abych Vám poděkovala za krásnou dovolenou strávenou na Madeiře s odletem 16.4.18. Cestovaly jsem 4 kamarádky a všechny jsme měly stejný pocit. Již na letišti nás čekal milý, mladý, po celou dobu usměvavý, vždy ochotný průvodce David. Děkujeme za jeho přirozené a milé průvodcování. Ještě, když k tomu vezmeme jeho věk, tak jak se u nás v Čechách říká, klobouk dolů;-). Zvolené ubytování na třech místech bylo také velmi příjemné a všechny jsme jej ocenily, včetně toho, že hotely byly opravdu moc pěkné. Když jsme při poslední společné večeři vzaly do rukou mapy a kroužkovaly, kde jsme všude byly a co jsme viděly, tak toho bylo opravdu hodně a vše v naprosté pohodě. Ráda cestuji a Madeira byla pro mne dovolené, která mne mile překvapila a mám nezapomenutelné krásné pocity. Nenapadá mne nic, k čemu bych měla nějakou připomínku. Opravdu mám radost, že Vaší cestovní kanceláři mohu poděkovat a popřát hodně zdaru.
Budu se těšit na nějakou další dovolenou s KATU8-):-(;-).

Jana M.

rok 2017: Madeira - turistika ostrovem věčného jara (11 dní)

Ahoj Eliško,
ještě jednou děkuji za zájezd. bylo to vše úžasné.

Vlaďka K.

Ahoj Eliško,
určitě můžeš, budu ráda. A už se těším na Váš katalog na příští sezónu. Zdravím a děkuji moc. Byla to moje nejhezčí a nejpohodovější dovolená, která absolutně neměla chybu..

Zuzka V.

Byla to naše první dovolená s CK Katu,
a tak jsme byli zvědaví, co nás čeká. Už v průběhu zájezdu ale bylo zřejmé, že jsme zvolili správně a že realita ve všech směrech předčila naše očekávání. Madeira byla díky CK Katu, průvodkyni Elišce, nastávající průvodkyni Vlaďce a bezva partě účastníků jedním slovem "POHÁDKOVÁ":-) Obrovským plusem programu je ubytování ve třech různých lokalitách po ostrově, což umožňuje ideálně plánovat jednotlivé výlety tak, abyste viděli nejen ty "největší pecky", ale i další krásné partie, kam mnoho turitů s běžnými cestovkami nezavítá (naštěstí:-)). Potvrzujeme hodnocení Elišky od ostatních recenzentů. Je to profík. Každý den pro nás měla připravenou velkou porci zajímavých informací o ostrově a jeho obyvatelích, poradila, kde nejlépe nakupovat, v jakých restauracích si nejvíce pochutnáme na místních specialitách espada a espetada a před čím se máme mít na pozoru. A přitom si nás, pana řidiče a celý program zkušeně ohlídala a zorganizovala. Vlaďka nám se svou výbornou španělštinou a komunikativní a kamarádskou povahou připravila další neplánované zážitky, jako bylo např. cenově výhodné a hlavně výborné menu v Porto Moniz. I podle Elišky jsme měli neobvykle krásné počasí po celou dobu pobytu, takže nás neotrávily mraky na Pico Ruivo, mlha na plošině Paúl da Serra ani déšť na levádách. I proto jsme si mohli bohatě vychutnat dechberoucích pohledy na skalní masivy, divoké a strmé rokle, úžasné vodopády, romantické útesy a potvrdit, že na Madeiře stále něco kvete.

Milá CK Katu, milá Eliško, Vlaďko a všichni "účastníci zájezdu". Mockrát vám děkujeme za naši dosud nejúžasnější dovolenou:-) Budeme se těšit opět někdy na shledanou.

Dana a Martin M.

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší cestovní kanceláři za krásných 11 dní na Madeiře. Poznávací zájezd byl velmi dobře připraven a díky skvělému průvodci Davidovi jsem mohla ostrov poznat z mnoha pohledů. Ještě jednou děkuji Davidovi i Vám za krásné zážitky.

Hezké prázdniny Zdeňka M.

Dobry den,
v pondělí jsme se vrátili z ostrova Madeira a chtěli bychom se poděkovat za dobře organizovaný zájezd vaší cestovní kanceláří. Zvlášť chceme vyslovit naše uznání a poděkování průvodkyni zájezdu slečně Vladěně Drábkové, která se o nás všechny dobře starala, byla ochotná poskytnout každému potřebnou informaci, či pomoc a byla vždy přátelská. Za problém s nefungujícím hotelovým výtahem, který se vyskytl ve Funchalu, samozřejmě ona nemohla. Ješte jednou dekujeme za dobrý zájezd, vaší dobrou práci a krásné zážitky.

Jela a Jan K.

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat milé průvodkyni Vlaďce za příjemný zájezd na Madeiru. Vlaďka byla skvělou průvodkyní, se spoustou informací, poznatků. Během 11 dnů jsem s ní prožila hodně hezkých chvil.

Díky Jana P.

Dobrý den,
Mám na Vás prosbu, zda bych mohla prostřednictvím Vaší cestovní kanceláře poděkovat průvodkyni našeho zájezdu za její ochotu, připravenost na vše a za její naprosto profesionální přístup. Byla jsem s ní a s organizací zájezdu velmi spokojená a ani nefunkčnost výtahu neohrozila celkový příjemný dojem. Prosím o zprostředkování této informace.

Děkuji a přeji hezký den Zuzana Š.

Ahoj Katko a Petře,
chtěli bychom vám oběma poděkovat za krásnou dovolenou na Madeiře se skvělým průvodcováním. Celková organizace celého zájezdu byla perfektní, byli jsme spokojeni jak s denními výlety, tak s ubytováním. Během autobusových přesunů jste nás vždy ještě seznamovali s historií ostrova, s jeho krásnou flórou a snažili jste se, abychom se o Madeiře dozvěděli maximum. Především bychom ale chtěli poděkovat za skvělé a rychlé vyřešení neplánovaného prodloužení pobytu, kdy z důvodu nepříznivého počasí nebylo možné odletět v původním termínu. Velmi profesionálně a rychle jste zajistili ubytování srovnatelné úrovně v jiném letovisku. Tento přístup ocenili všichni.

S pozdravem a přáním zdaru ve všem podnikání Hanka a Jarda M.

rok 2017: Madeira s procházkami a květinové slavnosti

Dobrý den,
děkujeme za krásné zážitky z Madeiry (zájezd 5.-13.5.). Je to úžasná destinace. Program zájezdu byl nabitý, ale přitom ne příliš náročný. K příjemné atmosféře zájezdu přispěl velkou měrou průvodce David Schlindenbuch svojí vstřícností, nadhledem i humorem. Navíc se na zájezdu sešla parta fajn lidí, takže to nemělo chybu!

Děkujeme. Jana V., Jaroslava V., Tamara R., Iva R. a Jana P.

Dobrý den,
děkuji za krásně zorganizovaný a pohodový zájezd na Madeiru v termínu od 5.5 do 13.5.2017 s procházkami a květinovými slavnostmi. Velký dík patří průvodci Davidovi za užitečné tipy, profesionální přístup a úpravě programu podle počasí tak, abychom všechno viděli a zažili, co se nabízelo na tomhle kouzelném místě. S radostí budu Vaši cestovní kancelář doporučovat svým známým. Přeji hodně úspěchu a pohodové klienty.

Lenka V., Ostrava

rok 2016: Madeira - turistika ostrovem věčného jara (11 dní)

"Dobrý den,
dovolte mi, aby jsem vyjádřila velkou spokojenost s průběhem zájezdu na Madeiru. Protože obvykle nevyužíváme k dovolené cestovní kanceláře, trochu jsme měli obavy. Zájezd, který organizovala cestovní kancelář Katu byl časově i pestrostí programu vyvážený a byli jsme velmi spokojeni. Průvodkyně Eliška byla profesionál a přitom také moc fajn.Program se celý naplnil a velikost zájezdu 18 osob byla pro tento typ zájezdu akorát. Již jsme předali i doporučení dál."

Dagmar B.

Dobrý den.
Chtěli bychom Vám poděkovat za krásný turistický zájezd na Madeiru, ze které jsme se v pondělí vrátili. Madeira je krásná sama o sobě, ale díky dokonale zorganizovanému zájezdu, na kterém jsme viděli opravdu všechny její oblasti v kombinaci s moc pěkným ubytováním a hlavně s věčně optimistickým, dokonalým a vždy připraveným průvodcem Martinem Černým jsme měli ty nejhezčí zážitky!!

Ještě jednou děkujeme, Luděk a Petra J.

Dobrý den,
ráda bych poděkovala za velmi pěkný zájezd na Madeiru.
Služby letecké společnosti TAP Portugal, hotelu White Waters v Machicu i Euro Monitz v Porto Monitz byly skvělé. Hlavním strůjcem bezproblémového cestování a pohody a hlavně velkým zdrojem informací s ohromným přehledem a znalostmi byl pan Ing. Martin Černý. Jediným stínem byl hotel ve Funchalu, možná ale byla díky dvou předešlým hotelům laťka nasazená příliš vysoko. Naše čtyřčlenná skupinka ve věku 14-56 let byla opravdu velmi spokojená a myslím, že jsem svým nadšeným vyprávěním o skvělém zájezdu nakazila i některé své kolegy v práci.
Mějte se pěkně a těšíme se na další cestování zprostředkované vaší CK.

S pozdravem Helena T.

rok 2015: Madeira - turistika ostrovem věčného jara (11 dní)

Dobrý den,
dovoluji si touto cestou poděkovat Vaší CK za skvěle sestavený program zájezdu na Madeiru - turistickou (termín 6. - 16. 8.). Čas, který je k dispozici, je do maximální míry využitý, je počítáno i s méně náročnými trasami, což je pozitivní. Poděkování patří i slečně Magdaleně za perfektní organizaci zájezdu. Neustále sledovala aktuální předpověď počasí, aby mohla program přizpůsobit situaci a zážitky ze zájezdu jsme mohli mít co nejlepší.
Touto cestou Vám přeji hodně spokojených klientů, jako jsme byli my, a udržení nastaveného standardu služeb.
S přáním krásného zbytku léta

Zuzana P.

Dobrý den,
chceme tímto spolu s manželkou poděkovat za krásné zážitky ze zájezdu na Madeiru.
Jsme po všech stránkách spokojeni.
Program byl dostatečně pestrý a např. živá atmosféra festivalů nás přímo nadchla.
Také velmi chválíme Magdu.

Přejeme vše dobré – Jiří a Andrea F.

Vážení, ve dnech 6.6-16.6 jsem se zúčastnil zájezdu vaší cestovní kanceláře na ostrov Madeira a i když nikdy nepíši takovéto zprávy tentokrát učiním výjimku. Proč ? Určitě díky excelentně připravené průvodkyni Elišce, která perfektně znala trasy výletů, jejich přesné časové naplánovaní a také citlivé vybrání výletu dle aktuálního počasí v dané lokaci a co víc vždy byla na onom místě, kde to v daném okamžiku bylo zapotřebí, vždy vstřícná a trpělivá. A věrte mi,že to mohu objektivně posoudit, protože se jednalo o mou v pořadí již 6. návštěvu ostrova. Po 20 letech cestování s různými cestovními kancelářemi jsem se také poprvé setkal s tím, že nám byly dokonce poskytnuty služby nad rámec programu, tím myslím zastávky na různých vyhlídkách a společné večeře, na kterých jsme měli možnost ochutnat místní speciality. Výsledek? Blahem tetelící se klient, který již nyní počal střádat na další dovelenou s vaší cestovní kanceláří. Opravdu děkuji za vše!

S pozdravem Josef T.

Dobrý den Eliško,
moc Vás oba zdravíme a s trochou zpoždění způsobeného doháněním restů z doby dovolené posíláme slíbené hodnocení zájezdu.
Na dovolenou rádi vzpomínáme, moc se nám líbila, při prohlížení fotografií jsme veškerý program "prošli" ještě jednou. Program byl velice dobře naplánován a zorganizován, vše do sebe dobře zapadalo a byl také velmi různorodý, takže si mohl přijít na své každý. Já jsem byl po návratu u nás v mapovém centru a koupil turistickou mapu Madeiry (mrzí mne, že mne to nenapadlo dopředu - možná by neškodilo doporučit to v instrukcích k zájezdu), a tak si dáváme alespoň dodatečně do geografické souvislosti prošlé trasy. Pokud máte napsaný podrobnější itinerář našeho zájezdu, než jaký v byl instrukcích, které jste předem rozesílali, pošlete nám ho, prosím. V průběhu zájezdu jsme si nepsali sled všech navštívených míst a teď to procházíme jen podle fotografií a ne vše se nám podařilo identifikovat a zasadit i do podrobné mapy.
V instrukcích k zájezdu bychom doporučovali vypustit text v závorce "(není nutné mít pohorky stačí kvalitní sportovní boty)" a nechat text jen v této podobě: "Na turistiku je třeba mít zejména dobrou obuv, raději dva páry, dobré turistické oblečení a pláštěnku nebo bundu do deště."
Naše pozitivní dojmy z dovolené byly dány nejen perfektní průvodkyní, ale i výbornou skupinou, kde všichni dodržovali dohodnuté časy. Ještě jednou Vám děkujeme za hezké zážitky.
Mějte se hezky a třeba se někdy na nějakém zájezdu znovu potkáme.

Vlastimil B. a Táňa F.

Dobrý den,
trochu pozdě, ale přece: Chci touto cestou poděkovat Magdě, která se o nás na Madeiře vzorně starala a s přehledem a klidem zvládala všechny situace. Madeira je krásná a poznali jsme ji ze všech možných stran, zájezd byl výborně připravený a rozhodně splnil má očekávání.
Takže ještě jednou děkuji a posílám pár fotek.
S pozdravem

Jana B.

Dobrý den,
včera jsme se vrátili z "turistické Madeiry". Chci vám poděkovat za pěkný zájezd.
Velkou pochvalu zaslouží průvodce pan Ing. Martin Černý. Nejen že má úžasné znalosti o ostrově, ale velice flexibilně dovede program přizpůsobit v momentě změny počasí. Je velice trpělivý, obětavý a klientům se věnuje nad rámec svých povinností.
Zájezd, také díky skvělému průvodci, předčil má očekávání.
Děkuji a přeji vám mnoho zdaru ve vaší činnosti a hodně spokojených klientů.

S pozdravem Eva S.

Dobrý den,
v pátek 26.6. jsme se vrátili z dovolené na Madeiře. Byli jsme s manželem poprvé s cestovní kanceláří a tak jsme vůbec netušili, jak to bude vypadat. Když nás na letišti přivítal sympatický klučina, byli jsme překvapeni jeho mládím. Přestože měl David na starosti skupinku v rozmezí 35 – 68 let, poradil si skvěle. Klobouk dolů před tím, jak si dovedl všechno zorganizovat, zajímavými výklady, znalostí květeny a v neposlední řadě i trávením spousty večerů v restauracích při výtečných rybích specialitách a madeirském víně. Sešla se celkem dobrá parta a mnozí z nás se těší na setkání v listopadu.
Posílám důkaz toho, že jsme našemu průvodci Davidovi dopřáli i chvilku odpočinku, byť krátkou a foto naší skupinky.
Děkujeme za krásně strávenou dovolenou a pěkně sestavený program zájezdu.

Zdraví Vás Jana a Mirek K.

Vážení, absolvovali jsme zájezd na Madeiru - ostrov věčného jara s průvodcem Davidem Schlindenbuchem. Myslíme, že k vyjádření postačí dvě slova : OBROVSKÁ SPOKOJENOST !!!
Děkujeme

Jarda a Míťa K.

rok 2015: Madeira s procházkami a květinové slavnosti

Vážená rodino Schlindenbuchová,
včera jsem se vrátila z poznávacího zájezdu z Madeiry. Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat nejenom za vstřícné
jednání při objednání zájezdu, ale ocenila jsem i to, že jsem měla spolubydlící. Vzkaz pro Petra: 99.99% lidí ze zájezdu ocenilo Tvoje vědomosti, organizační schopnosti, příjemné vystupování a pohodovost. Připravil jsi nám velice příjemné chvíle a i program navíc, za což
ještě jednou moc děkuji.
Přeji Tobě i celé rodině mnoho zdraví a hodně spokojených zákazníků.

Zdraví Jaroslava K.

Dobrý den,
ve dnech 13.4. - 20.4.2015 jsem se zúčastnila zájezdu „Madeira s procházkami a květinové slavnosti“ zájezd pořádaný CK Katu, koupený přes partnerskou CK. Byl to pěkný zájezd a zejména musím pochválit průvodce Petra Schlindenbucha, který organizaci zájezdu zvládal bravurně, jak pokud jde o program, tak i rychlé ubytování, bezproblémovou dopravu apod. Stále byl vstřícný, dobře naladěný a snažil se vše dělat ke spokojenosti klientů. Poděkování patří i za jeho nadstandardní služby, když např. v neděli dopoledne před květinovým průvodem vzal zájemce na turistiku kolem další levády nebo když v 5-ti hodinové přestávce mezi lety v Lisabonu zájemcům nabídl, že je doprovodí metrem do areálu Expa, aby se mohli podívat do Mořského akvária.
Cestovní kancelář Katu jsem do této dovolené neznala, ale po tomto zájezdu mám důvod ji chválit a doporučovat.

Eva M.

rok 2014: Madeira - turistika ostrovem věčného jara (11 dní)

Dobrý deň, absolvovala som zájazd Madeira 16.6. - 26.6.2014.
Chcem vysloviť veľkú spokojnosť a poďakovať za krásnu dovolenku. Program bol veľmi zaujímavý a sprievodkyňa na vysokej profesionálnej úrovni.
Želám vám všetko dobré a veľa spokojných klientov

Marta T.

Dobrý deň,
Chcem vyjadriť maximálnu spokojnosť so zájazdom na Madeire 16.-26.6.2014. Organizácia, služby bez chyby, sprievodkyňa Eliška bola výborná odborne aj organizačne zdatná, dá sa povedať, že všetko zaujímavé na Madeire sme videli a levády boli vybrané tak, že každá bola zaujímavá niečím iným. Vďaka za sprostredkovanie, bol to dobrý typ.

S pozdravom Marta Š.

Dobrý deň,
touto cestou sa Vám chcem poďakovať za úžasný zážitok, ktorý som prežila počas zájazdu Madeira od 26.4.2014 do 3.5.2014.
Obzvlášť oceňujem profesionalitu nášho sprievodcu Petra, jeho organizačné schopnosti a znalosť miestnych pomerov, jeho prístup ku klientom, tiež nemôžem opomenúť skvelé ubytovanie, ... .
Ďakujem a prajem veľa-veľa rovnako spokojných klientov.

S pozdravom Marta P.

Vážená paní Schlindenbuchová,

zúčastnil jsem se zájezdu na Madeiru ve dnech 26.4. - 3.5.2014.
Chtěl bych Vaší cestovní kanceláři poděkovat za krásnou a velice příjemnou dovolenou. Při výběru CK jsem porovnával nabídku programů a vybral jsem si právě tu Vaší, protože mi poskytovala maximum zážitků v relativně krátké době pobytu. A byl jsem velice spokojen.

Kvalitu Vaší nabídky několikanásobně povýšil průvodce Petr. Tak obětavého, pozorného, ochotného a příjemného průvodce jsem již hodně dlouho nezažil. Jeho znalosti o lokalitě jsou obdivuhodné a schopnost provádět výklad bez koukání do papírů je velice příjemná. Můžete být na něj pyšná.

Protože jsem byl velice spokojen, určitě doporučím tuto destinaci a Vaší CK svým známým, kteří o dovolené na Madeiru uvažují.

Děkuji a přeji příjemný den.

Miloslav K.

Dobrý den,

ráda bych Vám napsala velmi krátce o svých zážitcích ze zájezdu na Madeiru v termínu od 26. 4. - 3. 5. 2014. Cestu jsem absolvovala se svými kamarádkami, a jsem moc ráda, že jste respektovali naše požadavky na společné ubytování. Při přípravě cesty jsme do Vás dostávali informace včas, byly přesné a úplné.
Mile mě překvapily pokyny před cestou, protože takto stručně, výstižně, a veskrze užitečně, jsem to ještě před žádným zájezdem nedostala. Všimla jsem si pochopitelně, že pokyny zaslala jiná cestovní kancelář, ale byla jsem přesvědčená, že když je to tak dobře napsané, bude zájezd zřejmě v pořádku a není třeba se obávat opaku.
Skutečnost mnohonásobně předčila mé/naše očekávání. Zážitky z nádherné Madeiry byly umocněny tím, že jsme byly během celého pobytu doslova hýčkány perfektní organizací, skvělým výběrem výletních cílů, neuvěřitelně detailní znalostí krajiny, lidí, kultury, historie a zajímavostí Madeiry ze strany našeho průvodce. "Náš Petr" byl navíc nesmírně ohleduplný, vnímavý, ochotný, milý, a ke všemu ještě vtipný...
Průvodce z CK Katu prostě povýšil týdenní dovolenou na skvělý čas, na který nikdo z nás jen tak nezapomene. Dnes se moje e-mailová schránka naplnila zprávami od "účastníků zájezdu", a věřte mi, že ani jedna z těch zpráv nebyla bez "ódy" na průvodce. Děkujeme Vám tímto za skvělé služby p. Petra Schlindenbucha, který má náš "kolektivní" obdiv.
Smekám a děkuji, nejen za sebe, ale i za své kamarádky - a ostatní účastníky zájezdu.

Lenka P.

rok 2013: Madeira - turistika ostrovem věčného jara (11 dní)

Dobrý den,
píšeme vám, abychom poděkovali za výborně zorganizovaný zájezd na Madeiru (16. - 26. 6. 2013). Stejně jako v minulých letech jsme byli velmi spokojeni s průvodci, kteří dokonale znali prostředí a citlivě nám poskytovali služby a uzpůsobovali program podle počasí tak, že jsme vše absolvovali v příjemné atmosféře. S takovouto zkušeností se v budoucnu zase rádi zúčastníme nějakého zájezdu z vaší nabídky.
Ještě jednou děkujeme, vaši spokojení zákazníci

Marcela a Vladimír M.

rok 2012: Madeira - turistika ostrovem věčného jara (11 dní)

Hezký den

a pozdrav z Hradce Králové :). Nejdříve ze všeho ještě dodatečné poděkování vaší CK - a především Petrovi a Elišce - za bezva dovolenou strávenou letos v první polovině července na Madeiře.
Níže přidávám odkazy na moje album.
S pozdravem

Eva P.

rok 2011: Madeira - turistika ostrovem věčného jara (11 dní)

Ahoj Kateřino a Petře,
posílám Vám několik foto z dovolené. Fotky teprve dávám dohromady. Kupodivu vyšly úplně všechny. Ještěže jich mám méně než ostatní fotografové.
Jak se Vám vydařil druhý běh na Madeiře?
Mně se moc dovolená líbila, Mám spoustu zážitků, vzpomínek na celý život.
Co se týče mého komentáře: viděla jsem na celou dobu pobytu asi nejvíc, co bylo možné. I v porovnání s jinými CK nebo soukromou cestou. Pokud bych jela sama, tak bych si asi ještě dopřála mezi-odpočinkové dny u moře, v parku na strávení všech zážitků či na pozorování obyvatel. Což by ale znamenalo delší pobyt:-) Toto je asi hodně individuální. Mám duševně náročnou práci, takže pak vyhledávám i víc odpočinku. Velmi oceňuji lehčí a těžší varianty dne, individuální přístup. Je vidět, že Madeiru znáte. Stálo to to opravdu za to.
Zdravím a ať se Vám moc daří nadále!

Jana J.

Milá Kateřino, milý Petříku :-),

ještě jednou díky za vzornou a nevšední péči, jakou jste věnovali průběhu naší dovolené. Velmi oceňujeme flexibilitu a ochotu měnit program dle počasí, skvěle naplánované trasy tak, aby nebylo nutné chodit stejnou trasu tam i zpět...

Pokud jde o program asi mu není co vytknout. Možná ta první leváda nebyla nic moc. Pokud jde o ubytování, tak my to máme tak, že jsme utekli z Prahy do přírody a klid hledáme i na dovolených. Proto se nám více líbilo ubytování na severu, kde byl klídek. Klidně bychom tam byli celý pobyt, ale chápu, že by to zase bylo více přejezdů na jih ostrova.

Každopádně je vidět, že to děláte nejen jako zaměstnání, ale i jako koníčka, a že vás to baví. Tak ať vám to dlouho vydrží a vše klape tak jak si naplánujeme (nebo alespoň většina:-)). Věříme, že se někdy uvidíme. Krásné dny, hodně hostů v penzionu i na zájezdech a ještě jednou díky. Pokud budou penízky, tak slibujeme, že první katalog se zájezdy na dovolenou do kterého koukneme, bude ten váš :-).

Petr, Zuzana a Vítek D.

Ahoj, všechny vás moc s Andrejkou zdravíme a posíláme odkaz na naše fotky z "Turistické Madeiry" :-).
Ještě jednou moc děkujeme Petrovi a Kateřině za to, jak nás skvěle ostrovem věčného jara provedli a provezli, byla to skvělá dovolená, ze které budeme dlouho čerpat! A už pokukujeme po zájezdu na Island ;-) Zároveň ještě dotaz na Petra - kde přesně můžeme napsat naše hodnocení zájezdu (jak jsme se o tom bavili před odjezdem)? :-)

Mějte se moc krásně a třeba v listopadu v Lučanech v Jizerkách :-)

David A. a Andrea K.

Přeji dobrý den, chci Vám alespoň touto formou poděkovat za velmi pěkný zájezd na Madeiru. Byl jsem velmi překvapen a spokojen s organizací zájezdu i s obětavostí s jakou jste účastníky zájezdu provázeli po nádherném ostrově. Zvláště nyní po vyvolání fotek a prohlédnutí si člověk uvědomuje, jakou nádheru přírody viděl. Doufám, že se na nějakém příštím zájezdu uvidíme.

Zdeněk J. a Marie K. /termín zájezdu 23.7-2.8./

Související nabídka

Přihlaste se k odběru novinek