07.10.2020
Přečtěte si ohlasy našich klientů, kteří zájezd absolvovali.

rok 2022

průvodce zájezdu: Petr Rambousek

 

Milé KATU,
letos jsme s vámi byli na Mallorce (již náš 5.zájezd) a jako vždy jsme byli moc spokojeni. Krásná aktivní dovolená, nádherná příroda v horách Tramuntana, čisté moře a počasí bylo na chození super. Užili jsme si i koupání, hotel v Magalufu měl výbornou kuchyni. Jsme rádi, že jsme poznali díky KATU a výbornému průvodci Petrovi Rambouskovi Mallorcu, o které nemají běžní plážoví povaleči ani potuchy.

Jana a Milan Z.

Vážená KATU,
v pondělí v ranních hodinách jsme se s manželkou vrátili ze zájezdu na Mallorcu. Zájezd byl perfektní po všech stránkách - ubytování a stravování v Magalufu, romantický klášter Lluc, doprava po ostrově a výběr zajímavých výletů a prohlídek pamětihodností. Počasí vyšlo super, pohodový byl i kolektiv účastníků zájezdu. Závěrem bychom chtěli vyzdvihnout průvodcovskou činnost pana Petra Rambouska - komunikativní, vstřícný, dochvilný, pomáhající v exponovaných místech výstupů, perfektně informovaný o trase výletů - zkrátka super průvodce. S pozdravem a přáním úspěchů v další činnosti CK.

Stanislava a Stanislav K.

Moc děkujeme celé ck Katu a hlavně Péťovi Rambouskovi za úžasnou péči a vedení zájezdu na Mallorce. Hodně zdaru všem.

Šárka S.

rok 2019

průvodce zájezdu: Petr Rambousek

 

Milá rodino Schlindenbuchova,
ráda posílám komentář k absolvovanému zájezdu na Mallorce.
V minulých letech jsem absolvovala už 3 zájezdy s téměř všemi členy Vaší rodiny a laťka průvodcování byla nastavena hodně vysoko.
Musím přiznat, že letos jsme měli zpočátku trochu obavy zejména kvůli věku Petra Rambouska. Ale Petr předčil všechna naše očekávání. Skvěle se o nás staral, projevil opravdu profesionální organizační schopnosti a obohatil nás svými bohatými znalostmi. Všechno probíhalo, stejně jako při všech Vašich zájezdech, na minutu přesně podle plánu a bez jakýchkoliv komplikací. I když někteří účastníci zájezdu měli určité problémy, tak se je Petr vždy snažil promptně vyřešit. Tentokrát byly ve srovnání s Madeirou nebo Kanáry náročnější výstupy, ale při jejich vynechání jsme si užili opravdu senzačního koupání v teplém a průzračně čistém moři, jaké jsem doposud nezažili. Děkujeme Petrovi a rádi s KATU příště zase někam vyrazíme.

S pozdravem Hanka a Tomáš

 

rok 2018

průvodce zájezdu: Eliška Schlindenbuchová

 

Ahoj Kateřino,
dovol, abych Ti jako majitelce CK Katu poděkoval za turistický zájezdu na Mallorcu, kterého jsem se s partnerkou zúčastnil v září 2018.
Organizačně byl zájezd zajištěn na vysoké úrovni, téměř vždy byla možnost výběru lehčí i náročnější trasy, trasy byly dobře zvolené se stoupající náročností.
Průvodkyně Eliška byla stejně jako vloni naprosto skvělá. Dokáže okamžitě s úsměvem vyřešit neočekávané situace, seznamovat účastníky s historií navštívené destinace a k tomu byla vždy milá a přátelská.
Druhý mladý průvodce Petr byl velice ochotný a obětavý. Pro účastníků v soutěsce Torrent de Pareis dělal vše, aby byla zajištěna bezpečnost. Vše vždy s úsměvem na tváři i když stál po pás ve vodě a všem podepíral nohy proti uklouznutí.
Prostě skvělá dvojice.
My se letos nezúčastníme setkání v Lučanech. Až budete mít vydaně nové katalogy, prosím o jejich zaslání na moji adresu pro mne i pro známé. Jednalo by se o cca 10 ks.
Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených klientů.

Slávek K.

Děkuji za zaslání foto a chtěla bych vyjádřit svoji spokojenost se zájezdem.
Splnil všechny moje očekávání, krásné výlety a zároveň možnost koupání v moři, které bylo ještě velice příjemné.

Lenka H.

rok 2017

průvodce zájezdu: Eliška Schlindenbuchová

 

Na podzim jsme se zúčastnili poznávacího zájezdu na Mallorcu. Spoustu let jezdíme od různých cestovek na poznávací zájezdy, a proto si myslíme, že můžete tento zájezd ohodnotit. Organizace je na vysoké úrovni, nikde nevznikl žádný problém, ubytování je skvěle vybráno, strava na hotelu vynikající. Na večeře bylo vše, nechyběly ryby, ovoce, zelenina a zmrzlina. Průvodkyně Eliška má vše důkladně připraveno, zná každou túru a vždy všechno perfektně zajistí. Kdo má rád moře, hory a dobré jídlo určitě nebude zklamán. Na celý zájezd se můžete podívat v jednoduchém fotocestopisu pod názvem "Mallorca jak ji neznáte" na adrese : http://danazak.rajce.idnes.cz/ 

Daniela Ž. a Jiří S.

rok 2015

průvodci zájezdu: Kateřina Schlindenbuchová a Petr Schlindenbuch starší

 

Vážení a milí přátelé !
Snad jste se už v pořádku vrátili i z Barcelony, takže využíváme chvilky k tomu, abychom Vám ještě jednou moc podělovali za krásný zážitek, jakým byla i letošní cesta s Vámi na Mallorku. Pořád ještě zažíváme to krásné putování po nevšední krajině, která byla pro nás opravdu překvapením (tak krásný a zvláštní kras jsem ještě neviděl, a to už jsem viděl lecjaký...). Především moc děkujeme za tradičně přátelský přístup, za pohodovou atmosféru (i když jsme tušili, že to pro Vás je letos opravdu velký zápřah...), za krásně připravené, vzorně vedené a zcela naplněné trasy, za množství informací a výbornou organizaci – a to Vám všem třem.
Moc bychom si přáli, aby nám to zase někdy s Vámi vyšlo, hodně pošilháváme po Islandu - momentálně ještě nemůžeme rozhodnout, ale tušíme, že času na rozmýšlení moc není... Posíláme Vám pár fotek. Mějte se moc dobře – přejeme hodně dalších zdařilých zájezdů a tak spokojených účastníků, jakými jsme byli po Azorách, Kanárech a Mallorce i my!

Srdečně zdraví Hela a Honza V.

Vážení - Kateřino, Petře a Eliško,
chci Vám poděkovat za krásně připravený zájezd na Mallorcu a hlavně za Vaši obětavost a ochotu s jakou jste nás zájezdem provázeli.

Zdravím. Eva V.

Související nabídka

Mallorca - turistika, poznávání a koupání

21.09. - 29.09.2024
Španělsko / Mallorca Letecky z Prahy
snídaně

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.