Přečtěte si ohlasy našich klientů, kteří zájezd absolvovali.

rok 2022

průvodce zájezdu: Eliška Schlindenbuchová

 

Dobrý den, v září 2022 jsme se byli s vaší CK  na Menorce - turistika. Byl to již třetí zájezd  s vaší CK Katu, kterého jsme se zúčastnili a byli jsme spokojeni. Moc se nám tam líbilo -  turistické trasy, ubytování, stravování, organizace. Vše bylo na jedničku.

Jitka K. a Jiří H.

Na Menorce se nám moc líbilo. Ubytování, jídlo, program a Eliška výborné

Věra a Pavel Č.

Zdravíme CK Katu
Letos v září jsme se zúčastnili Vašeho zájezdu na Menorcu. Protože jezdíme na poznávací zájezdy s různými CK,můžeme říct,že naše hodnocení bude velice objektivní.S CK Katu jsme byli potřetí a jistě ne naposled.Na těchto zájezdech je vždy všechno perfektně připraveno,zorganizováno  s osobním přístupem.Všem,kteří mají rádi čisté moře,krásné pláže a turistiku, tento zájezd vřele doporučujeme. Španělská pohostinnost a CK Katu jsou zárukou skvělé dovolené.

Dana a Jirka S.

Ahoj Eliško,
I když opožděně, tak sedám k počítači a budu se snažit trochu zhodnotit zájezd na Menorku:
Zájezd na Menorku jsme si "vychutnali" až po dvou letech z důvodu covidu. Ale na druhou stranu musíme podotknout, že zájezd byl velmi dobře připraven a i když jsi Eliško tvrdila, že zde žádné kopce nejsou, tak přeci jenom po výletech po skalnatém pobřeží jsme si je také "užili". Přeci jenom převýšení 500 metrů nahoru a dolů také není v našem věku zase tak málo. A to tam s námi byli i senioři "lízající" osmý křížek věku. A Ti to také dali. JInak počasí bylo překrásné - sluníčko a možnost koupání každý den. Kdo je "vodomil" tak si to užil i s výlety po Cami de Cavalls. Ubytování skvělé i s luxusním hotelem v druhé polovině zájezdu. A tak nám nezbývá nic jiného, než všem milovníkům pěší turistiky, koupání a také trochu poznání, všem "aktivním" seniorům (a nejen jim) zájezd na Menorku doporučit. A Menorka je docela blízko - jen něco málo přes dvě hodiny letu...

Milena D. a Vláďa F.

rok 2021

průvodce zájezdu: Eliška Schlindenbuchová

 

Dobrý den,
Menorca byla opravdu krásná, byl to zájezd, který nesplyne s ostatními a nezapomene se. Děkuji  Elišce a těším se na další cestu s Katu.

S pozdravem Ludmila B.

Související nabídka

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.