Přečtěte si ohlasy našich klientů, kteří zájezd absolvovali.

rok 2022

průvodce zájezdu: Eliška Schlindenbuchová

 

Díky moc za další krásný zájezd s CK Katu. Skotsko je kouzelné a spolu s poněkud neskotským počasím (které nám Eliška naštěstí objednala 😊) se stalo jeětě kouzelnější. Zájezd byl skvěle zorganizovaný, ubytování v typickém starém domku v Portree nás naplno nechalo nasát místní atmosféru a díky dobře připravenému programi jsme měli možnost poznat všechny krásy ostrova. Na nějakém dalším zájezdu určitě brzy na viděnou.

Milena A.

 

Zájezd do Skotska na ostrov Skye je velmi dobře připraven a hezky jsem si ho užil. U jednotlivých túr po ostrově je v programu uvedena délka, odhadovaný čas a převýšení. Před každou túrou jsme dostali detailně značenou a popsanou mapu s trasou. Průvodkyně Eliška nám ještě vždy na začátku túry vše podrobně vysvětlila, rovněž všechny organizační věci zvládala výborně. Na ostrově jsme bydleli v typickém nádherném starém domě přímo na břehu mořského zálivu a připadal jsem si trochu jako v anglickém/skotském filmu 😊. Nejen turistika na ostrově, ale i potřebné přejezdy jsou dobře vyplněny zajímavými zastávkami.

Mirek K.

rok 2018

průvodce zájezdu: Eliška Schlindenbuchová

 

Ahoj všem,
díky za skvělou dovolenou ve Skotsku na ostrově Skye a ostatních krásných místech.
Byla to báječná aktivní dovolená s vyváženým poměrem turistiky a poznávání – jediná drobnost – nějak nás minulo typické skotské počasí (jak vlastně vypadá ?) a zažili jsme jen krásně, teplo a slunce ... prostě to bylo úžasné!

Jana Z.

Dobrý den, před týdnem jsme se vrátili z poznávacího zájezdu ,,Ostrov Skye a západní vysočina"'. Stále jsme plni krásných dojmů z nádherné přírody, kde jsme trávili převážnou část dovolené. Zážitkem byly i města Edinburg a Glasgow, které jsme také navštívili a spoustu jiných zajímavostí. Byli jsme velmi spokojeni s ubytováním, dopravou i s průvodkyní a zároveň řidičkou Eliškou a také s řidičem Šimonem. Počasí nám přálo nadmíru, pravé skotské jsme ani nepoznali (což nám vůbec nevadí), kolektiv byl také výborný.
Budeme dlouho vzpomínat a touto cestou děkujeme i vaší CK za výborné instrukce k cestě.
Snad někdy nashledanou

manželé H., Zlín

Ahoj Eliško,
děkujeme za příjemné dny dovolené strávené s CK KATU ve Skotsku na ostrově Sky a "okolí" na konci června a začátkem července 2018. Nemělo to chybu:
- perfektní organizace, služby, všechno fungovalo, jak mělo, s ubytováním v Portree jsme byli moc spokojeni
- ostrov je nádherný, nadšeni jsme byli i na výletu na Harris and Lewis
- sešla se prima parta lidí

Jana + Petr P.

rok 2015

průvodci zájezdu: Eliška Schlindenbuchová a Petr Schlindenbuch mladší

 

Milá Eliška a Peter ml.
Chcem sa poďakovať za vynikajúce zvládnutie zájazdu na ostrove Sky v lete. Boli ste vynikajúci, vaša zodpovednosť ma až dojímala, rodičia môžu byť na vás hrdí.

So srdečným pozdravom Marta Š.

Související nabídka

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.