26.10.2020 | Poslední aktualizace: 28.10.2020
Cestujete na letiště vlastním autem? Pak se Vám určitě bude hodit možnost parkování po dobu zájezdu.

Parkování na letišti v Praze - GO parking

Ve spolupráci se společností GO parking s.r.o. nabízíme parkování na letišti v Praze. Zaparkujete na hlídaném parkovišti cca 3min jízdy od letiště a následně Vás pracovník parkoviště odveze minibusem k Vašemu odletovému terminálu. Po návratu zavoláte na určené telefonní číslo a vyčkáte na příjezd pracovníka parkoviště, který Vás odveze až k autu. Jednoduše a pohodlnně. Veškeré podrobnosti a pokyny obdržíte v potvrzovacím e-mailu po vytvoření rezervace.

Goparking můžete využít i pro naše cyklozájezdy, protože:
- pojistka, kterou má Goparking sjednanou, se vztahuje i na nosiče na kola (není rozhodující jestli je nosič střešní nebo za autem)
- max. povolená výška u krytého stání je 2,4 metru – tzn. s nosičem na střeše zde může auto zaparkovat, je ale nutné kola před vjezdem sundat, nosič za autem je bez problému
- u hlavního vjezdu na parkoviště není problém s výškou vozidla, tzn. na osobním automobilu je možné mít střešní nosič i s koly a vjet do parkoviště

Podpořte nás rezervováním parkování přes tento proklikový odkaz, nebo při rezervaci na www.goparking.cz nezapomeňte vložit promokód KATU61.

Rezervovat parkování na letišti

SOUBORY KE STAŽENÍ
Informační leták parkování (plánek příjezdu, ceny, služby)


Plánek příjezdu na parkoviště

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.