27.10.2020 | Poslední aktualizace: 28.10.2020
Cestujete sami? Zde naleznete informace o jednolůžkových pokojích a možnosti doobsazení.

Cestujete sami? Pak Vám rádi nabídneme jednolůžkový pokoj za příplatek nebo možnost doobsazení do dvoulůžkového pokoje.

Jednolůžkový pokoj za příplatek

U většiny zájezdů uvádíme výši příplatku za jednolůžkový pokoj. V případě že výše příplatku uvedena není, bez obav nás kontaktujte na tel 724 104 083 nebo e-mailem na katu@katu.cz a na výši příplatku se zeptejte - zejména u dražších a vzdálenějších destinací standardně tento příplatek neuvádíme, ale rádi Vám ho na dotaz sdělíme. Pokud preferujete soukromí, doporučujeme tuto variantu.

POSTUP PRO OBJEDNÁNÍ: V objednávkovém formuláři je třeba v prvním kroce zvolit počet osob (zvlolte "1"), ve druhém kroce Vám systém automaticky nabídne dostupné varianty pokojů, tedy i jednolůžkový pokoj. Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji, kterou uvidíte, je již navýšena o daný příplatek. Dále již standardně vyberete volitelné služby (jako třeba cestovní pojištění), doplníte Vaše kontaktní údaje a nezávaznou objendávku odešlete. Pokud by Vám systém jednolůžkový pokoj nenabídnul, zvolte jakýkoliv jiný dostupný pokoj a do poznámky nám napište, že máte zájem o jednolůžkový pokoj za příplatek.


Doobsazení do dvoulůžkového pokoje

Pokud se rádi seznamujete s novými lidmi, nebo jen chcete částku příplatku za jednolůžkový pokoj ušetřit či použít třeba na ochutnávání místních specialit, budeme se Vám snažit najít spolucestujícího stejného pohlaví na doobsazení do dvoulůžkového pokoje.

Na našem webu, pod záložkou nabídka doobsazení, uvádíme všechny zájezdy a termíny, u kterých právě hledáme klienty na doobsazení do dvoulůžkového pokoje, k již přihlášeným osobám. Každý termín je zde označen příslušným štítkem "nabídka doobsazení - žena" nebo "nabídka doobsazení - muž". Pokud si zde vyberete, je možnost doobsazení jistá.

Prohlédnout nabídku doobsazení

Pokud si zde nevyberete, kontaktujte nás prosím na tel 724 104 083, e-mailem na katu@katu.cz nebo v objednávkovém formuláři zvolte libovolný dostupný pokoj a do poznámky nám napište, že máte zájem o doobsazení na dvoulůžkový pokoj. My na základě Vašeho zájmu zveřejníme možnost doobsazení na Vámi vybraný zájezd a termín a budeme se Vám snažit spolucestujícího najít. Jelikož ale nemůžeme garantovat, že Vám spolucestujícího najdeme, nabídneme Vám tyto dvě varianty:

VARIANTA A: Závazně se na zájezd přihlásíte, ve smlouvě budete mít příplatek za jednolůžkový pokoj a zároveň požadavek na doobsazení a pokud Vám doobsazení seženeme (nebo si spolucestujícího najdte sami), příplatek za jednolůžkový pokoj Vám vrátíme. Pokud bychom doobsazení nesehnali, zúčastníte se zájezdu a budete ubytování na jednolůžkovém pokoji za příplatek. V každém případě máte účast na zájezdu jistou a můžete s tím 100% počítat.

VARINATA B: Pokud příplatek za jednolůžkový pokoj v žádném případě platit nechcete, budeme Vás evidovat jako zájemce o zájezd a zároveň jako zájemce o doobsazení. Na zájezd Vás závazně přihlásíme až ve chvíli, kdy pro Vás doobsazení zajistíme (nebo si spolucestujícho najdete sami). V tomto případě bohužel do chvíle Vašeho závazného přihlášení nemůžeme garantovat volnou kapacitu termínu.

POSTUP PRO OBJEDNÁNÍ: V objednávkovém formuláři je třeba v prvním kroce zvolit počet osob (zvlolte "1"), ve druhém kroce Vám systém automaticky nabídne dostupné varianty pokojů, tedy i "dvoulůžkový pokoj s doobsazením". Dále již standardně vyberete volitelné služby (jako třeba cestovní pojištění), doplníte Vaše kontaktní údaje a nezávaznou objendávku odešlete. Pokud by Vám systém dvoulůžkový pokoj s doobsazením nenabídnul, zvolte jakýkoliv jiný dostupný pokoj a do poznámky nám napište, že máte zájem o dvoulůžkový pokoj s doobsazením.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.