07.10.2020
Přečtěte si ohlasy našich klientů, kteří zájezd absolvovali.

rok 2024

průvodce zájezdu: Petr Schlindenbuch mladší

 

Zájezd Rio de Janeiro a vodopády Iguacu
Krátký a přitom tak akorát dlouhý velmi pěkný zájezd od CK Katu. Průvodce Petr Schlindenbuch ml. měl vše dokonale připravené a i nečekané situace zvládal s přehledem. Rio rozhodně stojí za to, zejména pak při pohledech z výšky - od sochy Krista, z Cukrové homole nebo ještě z větší výšky při letu helikoptérou. Cyklovýlet byl také zajímavý. Trochu měl zklamala pláž Copacabana, i když o ní zpívá Helena Vondráčková. Z jedné strany extrémně rušná silnice, z druhé strany oceán se solidními vlnami. Rozhodně není vhodná pro rodinnou plážovou dovolenou s dětmi. Ledaže by si všichni dávali v přilehlých hospůdkách Caipirinhu. Ta je fakt dobrá. Při návštěvě vodopádů jsme navíc absolvovali plavbu na člunu po řece pod vodopády. Rozhodně doporučuji, jen si do člunu neberte pláštěnky, jsou zbytečné. Jeďte rovnou v plavkách. A ptačí park také navštivte. A nezapomeňte požádat průvodce o společnou večeři v restauraci s pivní věží. Tak šťastnou cestu!

Josef S.

rok 2023

průvodce zájezdu: Petr Schlindenbuch mladší

 

Jako novopečený cestovatel, mám na mysli neevropských zemí, děkuji ck Katu a velice děkuji průvodci Petrovi včetně úžasné partě stejně naladěných lidiček, se kterými jsem prožil nádherných 9 dní v Riu de Janeiru a na vodopádech Foz do Iguazu. Zcela mě uchvátila příroda pralesa a zajisté to nebyl poslední výlet do těchto končin.

Zdravím Libor

 

Dobrý den, ahoj Petře,
Brazílii jsme si opravdu užili, jsme moc spokojeni, bylo to super, stejně jako minule na Madeiře. Obrovská poklona Petrovi i celému týmu.
Viděli a zažili jsme toho opravdu hodně. Jeden postřeh - jezdíme do dálek často, ale nikdo kromě Katu nám ještě nikdy nenabídl za příplatek lepší místa v letadle na dlouhém letu. Sice jsme to nakonec nevyužlili, ale klobouk dolů, že i tohle umíte nabídnout.

Zdravíme do Lučan Oskar a Dana

 

rok 2019

průvodce zájezdu: Petr Schlindenbuch mladší

 

Děkuji Petrovi za vynikající zorganizování zájezdu, za zážitky jak turistické (Corcovado, Cukrová Homole, vodopády...), tak i gastronomické (rodizio, churrasco...) nebo pijácké. Caipirinha na pláži Copacabana nebo dvoulitrová pivní věž ve Foz do Iguacu nemá chybu.

Radomír L.

rok 2018

průvodce zájezdu: Petr Schlindenbuch mladší

 

Dobrý den Petře ml.,
teprve dnes jsme se dostali k tomu, abychom ještě jednou moc poděkovali za nevšední a nezapomenutelné zážitky z dovolené v Rio de Janeiru a následně na vodopádech Iguacu.
Program celého zájezdu byl perfektní, vše bezvadně navazovalo. Viděli jsme tolik úžasných věcí!! Byl čas i na posezení v kavárničce a v baru na dobroučké caipirinhe :-)) A to vše díky Tobě, protože jsi úžasný, skvělý, byl jsi nám kamarádem, který vždy poradil.
Všem tento zájezd doporučujeme!
Přejeme Tobě i celé rodině hodně úspěchů. Budeme se zase těšit na setkání v Praze.

P.S. Reklamace kufru byla bez problémů. Máme kufr nový na další cesty s KATU :-))

S pozdravem

Zdenka a Petr T.

Související nabídka

Rio de Janeiro a vodopády Iguaçu

30.10. - 07.11.2024
Brazílie / Rio de Janeiro Letecky z Prahy
snídaně

Rio de Janeiro a vodopády Iguaçu

02.04. - 10.04.2025
Brazílie / Rio de Janeiro Letecky z Prahy
snídaně

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.