Přečtěte si ohlasy našich klientů, kteří zájezd absolvovali.

rok 2023

průvodce zájezdu: Petr Schlindenbuch mladší

 

Jako novopečený cestovatel, mám na mysli neevropských zemí, děkuji ck Katu a velice děkuji průvodci Petrovi včetně úžasné partě stejně naladěných lidiček, se kterými jsem prožil nádherných 9 dní v Riu de Janeiru a na vodopádech Foz do Iguazu. Zcela mě uchvátila příroda pralesa a zajisté to nebyl poslední výlet do těchto končin.

Zdravím Libor

 

Dobrý den, ahoj Petře,
Brazílii jsme si opravdu užili, jsme moc spokojeni, bylo to super, stejně jako minule na Madeiře. Obrovská poklona Petrovi i celému týmu.
Viděli a zažili jsme toho opravdu hodně. Jeden postřeh - jezdíme do dálek často, ale nikdo kromě Katu nám ještě nikdy nenabídl za příplatek lepší místa v letadle na dlouhém letu. Sice jsme to nakonec nevyužlili, ale klobouk dolů, že i tohle umíte nabídnout.

Zdravíme do Lučan Oskar a Dana

 

rok 2019

průvodce zájezdu: Petr Schlindenbuch mladší

 

Děkuji Petrovi za vynikající zorganizování zájezdu, za zážitky jak turistické (Corcovado, Cukrová Homole, vodopády...), tak i gastronomické (rodizio, churrasco...) nebo pijácké. Caipirinha na pláži Copacabana nebo dvoulitrová pivní věž ve Foz do Iguacu nemá chybu.

Radomír L.

rok 2018

průvodce zájezdu: Petr Schlindenbuch mladší

 

Dobrý den Petře ml.,
teprve dnes jsme se dostali k tomu, abychom ještě jednou moc poděkovali za nevšední a nezapomenutelné zážitky z dovolené v Rio de Janeiru a následně na vodopádech Iguacu.
Program celého zájezdu byl perfektní, vše bezvadně navazovalo. Viděli jsme tolik úžasných věcí!! Byl čas i na posezení v kavárničce a v baru na dobroučké caipirinhe :-)) A to vše díky Tobě, protože jsi úžasný, skvělý, byl jsi nám kamarádem, který vždy poradil.
Všem tento zájezd doporučujeme!
Přejeme Tobě i celé rodině hodně úspěchů. Budeme se zase těšit na setkání v Praze.

P.S. Reklamace kufru byla bez problémů. Máme kufr nový na další cesty s KATU :-))

S pozdravem

Zdenka a Petr T.

Související nabídka

Rio de Janeiro a vodopády Iguaçu

10.04. - 18.04.2024
Brazílie / Rio de Janeiro Letecky z Prahy
snídaně

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.