Přečtěte si ohlasy našich klientů, kteří zájezd absolvovali.

rok 2019

Vážený pane Schlindenbuchu,
děkuji za skvěle připravený zájezd. Průvodce Jan Pancíř měl vysoce profesionální přístup. Vše bylo bez problému vyjednané a pokud bylo třeba něco doladit, průvodce vždy reagoval velice pružně a profesionálně. Vždy se snažil mít na trase přehled o všech účastnících, kdyby nastal nějaký problém. Trasa je optimálně rozdělená a pokud někdo nemohl, vždy se dalo najít odpočinkové řešení. Převoz kufrů fungoval skvěle. Zájezd může absolvovat i méně zdatný turista.
Mějte se moc hezky a někdy při dalším zájezdu s CK Katu na shledanou.

Dana C.

Dobrý den, přijela jsem domů odpočinutá a plná zážitků. Moc děkuji za zprostředkování. Byla jsem velmi spokojená s průvodcováním Honzy. Měla jsem dost informací i prostoru pro sebe a za to moc děkuji. Jsem velmi spokojená.

S pozdravem Blanka D.

Dobrý den,
zúčastnila jsem se zájezdu "West Highland Way" Skotsko. Chtěla bych pochválit našeho mladého průvodce Honzu Pancíře za jeho klid, rozvahu a pohodu, se kterou řídil celý zájezd. Má do budoucna velký potenciál.

Dagmar H.

Přestože jsem se na zájezd na West Highland Way přihlásil u cestovní kanceláře Alpina, musím poděkovat Vaší cestovce, především Honzovi Pancířovi za skvělou organizaci a přístup. Staral se o nás velice a zařídil a zjistil "co nám na očích viděl". Děkuji za krásně prožitou dovolenou.

S pozdravem Josef H.

rok 2018

Dobrý den,
služeb cestovních kanceláří využívám docela často, mám tedy co srovnávat. Kromě cestování, poznávání, turistiky atd. mě taky baví chválit... když je co nebo koho samozřejmě :-)
Na zájezdu s CK Katu do Skotska, jehož hlavním programem byl trek po West Highland Way jsem se mohla svým zálibám věnovat vrchovatě, včetně toho chválení!!
Vše spojené s naší cestou a pobytem bylo předem dokonale zajištěno a na jednotlivých místech putování naším skvělým a nadmíru empatickým průvodcem Davidem vždy velmi rychle ke spokojenosti nás účastníků dotaženo.
Připraveny pro nás byly prakticky zpracované mapky na jednotlivé dny, průběžné ústní informace dávkovány v množství "tak akorát", každý dotaz byl průvodcem vždy rychle a ochotně zodpovězen.
David dokázal obdivuhodným způsobem skloubit roli "šéfa výpravy" a současně "účastníka zájezdu". Moc příjemná atmosféra zájezdu tak byla dílem celého našeho desetičlenného kolektivu. Nepochybně k ní ale také přispěla kouzelná Skotská vysočina s bonusovým Ben Nevisem na konci treku, luxusní počasí (umožňující i několikrát koupání) po celou dobu pobytu... a nejspíš i nějaká ta kapka whiskey či lahodného skotského piva :-)
Děkuji CK Katu a speciálně pak Davidovi za vskutku úžasný cestovatelsko-turistický zážitek!

S pozdravem Jitka P.

rok 2017

Ahoj všem v CK KATU,
opět jsem se vrátila ze zájezdu pořádaného Vaší CK a opět naprosto úžasná dovča. Vše bylo super zorganizované a naplánované (zajímalo by mě, jak vždy zvládáte naplánovat i dobré počasí:-) ), fantastická dovolená v nádherné přírodě nezapomenutelného Skotska. Jsem moc ráda, že vím, že se na Vaší CK mohu vždy spolehnout a z dovolené se pokaždé vracím s bezvadnými dojmy a zážitky.
Chtěla bych moc poděkovat Magdě za super průvodcování celého zájezdu, ale i ostatním z CK, kteří se na plánování a zajištění tohoto zájezdu podíleli.
Typy zájezdů, které Vaše CK pořádá, mi dokonale vyhovují a velmi ráda se opět nějakého dalšího zúčastním. Přeji hodně dalších spokojených klientů a úspěchu v tom, co děláte, jde Vám to opravdu výborně.

Zdraví spokojená klientka Jana H.

Ještě nikdy jsme se necítily tak kompetentně, zodpovědně a mile doprovázeny, jako pod ochrannými křídly Magdy Schlindenbuchové.
Moc srdečně ji prosím od nás pozdravte!
Příští rok si určitě zase vybereme jeden z Vašich zájezdů!

Božena a Lissa Gartlerovy, Rakousko

Související nabídka

West Highland Way

Od 34 980 Kč za osobu


30.06. - 10.07.2023
Velká Británie / Skotsko / West Highland Way Letecky z Prahy
bez stravy

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.