07.10.2020
Přečtěte si ohlasy našich klientů, kteří zájezd absolvovali.

rok 2019

průvodce zájezdu:  Jan Pancíř

 

Vážený pane Schlindenbuchu,
děkuji za skvěle připravený zájezd. Průvodce Jan Pancíř měl vysoce profesionální přístup. Vše bylo bez problému vyjednané a pokud bylo třeba něco doladit, průvodce vždy reagoval velice pružně a profesionálně. Vždy se snažil mít na trase přehled o všech účastnících, kdyby nastal nějaký problém. Trasa je optimálně rozdělená a pokud někdo nemohl, vždy se dalo najít odpočinkové řešení. Převoz kufrů fungoval skvěle. Zájezd může absolvovat i méně zdatný turista.
Mějte se moc hezky a někdy při dalším zájezdu s CK Katu na shledanou.

Dana C.

Dobrý den, přijela jsem domů odpočinutá a plná zážitků. Moc děkuji za zprostředkování. Byla jsem velmi spokojená s průvodcováním Honzy. Měla jsem dost informací i prostoru pro sebe a za to moc děkuji. Jsem velmi spokojená.

S pozdravem Blanka D.

Dobrý den,
zúčastnila jsem se zájezdu "West Highland Way" Skotsko. Chtěla bych pochválit našeho mladého průvodce Honzu Pancíře za jeho klid, rozvahu a pohodu, se kterou řídil celý zájezd. Má do budoucna velký potenciál.

Dagmar H.

Přestože jsem se na zájezd na West Highland Way přihlásil u cestovní kanceláře Alpina, musím poděkovat Vaší cestovce, především Honzovi Pancířovi za skvělou organizaci a přístup. Staral se o nás velice a zařídil a zjistil "co nám na očích viděl". Děkuji za krásně prožitou dovolenou.

S pozdravem Josef H.

rok 2018

průvodce zájezdu: David Schlindenbuch

 

Dobrý den,
služeb cestovních kanceláří využívám docela často, mám tedy co srovnávat. Kromě cestování, poznávání, turistiky atd. mě taky baví chválit... když je co nebo koho samozřejmě :-)
Na zájezdu s CK Katu do Skotska, jehož hlavním programem byl trek po West Highland Way jsem se mohla svým zálibám věnovat vrchovatě, včetně toho chválení!!
Vše spojené s naší cestou a pobytem bylo předem dokonale zajištěno a na jednotlivých místech putování naším skvělým a nadmíru empatickým průvodcem Davidem vždy velmi rychle ke spokojenosti nás účastníků dotaženo.
Připraveny pro nás byly prakticky zpracované mapky na jednotlivé dny, průběžné ústní informace dávkovány v množství "tak akorát", každý dotaz byl průvodcem vždy rychle a ochotně zodpovězen.
David dokázal obdivuhodným způsobem skloubit roli "šéfa výpravy" a současně "účastníka zájezdu". Moc příjemná atmosféra zájezdu tak byla dílem celého našeho desetičlenného kolektivu. Nepochybně k ní ale také přispěla kouzelná Skotská vysočina s bonusovým Ben Nevisem na konci treku, luxusní počasí (umožňující i několikrát koupání) po celou dobu pobytu... a nejspíš i nějaká ta kapka whiskey či lahodného skotského piva :-)
Děkuji CK Katu a speciálně pak Davidovi za vskutku úžasný cestovatelsko-turistický zážitek!

S pozdravem Jitka P.

rok 2017

průvodce zájezdu: Magdalena Schlindenbuchová

 

Ahoj všem v CK KATU,
opět jsem se vrátila ze zájezdu pořádaného Vaší CK a opět naprosto úžasná dovča. Vše bylo super zorganizované a naplánované (zajímalo by mě, jak vždy zvládáte naplánovat i dobré počasí:-) ), fantastická dovolená v nádherné přírodě nezapomenutelného Skotska. Jsem moc ráda, že vím, že se na Vaší CK mohu vždy spolehnout a z dovolené se pokaždé vracím s bezvadnými dojmy a zážitky.
Chtěla bych moc poděkovat Magdě za super průvodcování celého zájezdu, ale i ostatním z CK, kteří se na plánování a zajištění tohoto zájezdu podíleli.
Typy zájezdů, které Vaše CK pořádá, mi dokonale vyhovují a velmi ráda se opět nějakého dalšího zúčastním. Přeji hodně dalších spokojených klientů a úspěchu v tom, co děláte, jde Vám to opravdu výborně.

Zdraví spokojená klientka Jana H.

Ještě nikdy jsme se necítily tak kompetentně, zodpovědně a mile doprovázeny, jako pod ochrannými křídly Magdy Schlindenbuchové.
Moc srdečně ji prosím od nás pozdravte!
Příští rok si určitě zase vybereme jeden z Vašich zájezdů!

Božena a Lissa Gartlerovy, Rakousko

Související nabídka

West Highland Way


Velká Británie / Skotsko / West Highland Way Letecky

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.