Přečtěte si ohlasy našich klientů, kteří zájezd absolvovali.

rok 2021: Gruzie - turistická Svanetia

Dobrý den!
Chceme poděkovat cestovní kanceláři za nevšední zážitek, jakým pro nás byl zájezd do Gruzie. Vše proběhlo pečlivě a svědomitě organizováno, což je v současné době náročné, ale nutné. CK Katu připravila pohodový zájezd, kde jsem se dobře cítili v příjemném kolektivu a poznali úžasnou zemi s jejími přírodními a kulturními poklady. Z nabídky zájezdů pro příští rok budeme rádi vybírat.

Pepa a  Pavlína

Dobry den,
zajezd do Gruzie, zvlast turisticka cast po Svanetii, se mi moc libil. Myslim, ze se tam jeste nekdy vydam.:n) Klidne bych prodlouzila nocovani v Ushguli na dve noci. Pobyt u more a pomerne dlouhe celodenni popojizdeni bylo dost unavne a asi vetsina ucastniku se shodla, ze by pobyt v horach prodlouzila. :n) Tesim se na pripadnou dalsi ucast v nekterem z vasich nabizenych zajezdu.

Gabina N.

rok 2021: Island 

Rádi bychom touto cestou pozdravili všechny z CK KATU a poděkovali jim za úžasný zájezd na Island! Destinace, do které jsme se velmi těšili, naprosto předčila všechna naše očekávání a rozhodně to nebylo jen vlivem příznivého počasí. Hlavním důvodem byl náš výběr cestovní kanceláře! Díky Petrovi a Kateřině jsme strávili dovolenou snů! Viděli jsme určitě všechno, co se na Islandu vidět dát i to, co jiné cestovky nenabízejí. Moc také děkujeme za všechny informace o covidových podmínkách, které jsme průběžně dostávali před zájezdem. Už dnes víme, že náš příští zájezd bude rozhodně opět s CK KATU a už teď se na něj těšíme! Moc všechny zdravíme!

Vlaďka a Miloš

Dobrý den,
posílám recenzi na zájezd na Island. Bylo to úžasné. Těšíme se v listopadu do Jizerek.
Island: Na začátku července jsme se zúčastnili Velkého turistického a poznávacího okruh na Island. Nejenže tento zájezd splnil, ale ve všech ohledech předčil, naše očekávání.  Každý den jsme si mysleli, že už další den nemůžeme vidět něco ještě úchvatnějšího, ale viděli jsme. A těch zážitků- od vodopádů, přes kaldery, procházky kolem kráterového jezírka, bahenních tůněk, brodění říčkou, po plavbu na ledovcové laguně a mnoho dalších. Naši průvodci nás v mikrobuse nás vzali i  na místa, kde bychom se s velkým autobusem s větší skupinou turistů nikdy nedostali. Taky ubytování se nám líbilo, hlavně ty velké vany s teplou vodou, skvělá regenerace po náročném dni. Když jsme viděli krajinu duhových hor, mysleli jsme , že je to vrchol našeho pobytu. Ale průvodci měli ještě eso v rukávu poslední den jsme viděli činnou sopku, cesta k ní byl větrný zážitek. Při odjezdu na letiště se  loučili s Islandem pohledem na chrlící sopku.  Prostě celý zájezd neměl chybu.
Chtěli bychom ještě jednou poděkovat Katce a Petrovi Schlindenbuchovým za veškerou „péči“. Byl to náš druhý zájezd  s CK KATU  a těšíme se na další 

Zdraví   Hela a Jožka K.

Vážení a milí Katko a Petře,
ráda bych vám touto cestou ještě jednou poděkovala jménem svým i manželovým za zájezd na okouzlující Island, ze kterého jsme se minulý týden vrátili. Jak za zorganizování Velkého turistického a poznávacího okruhu, tak za bezpečné odřízení minibusů a průvodcování s individuálním přístupem k potřebám každého účastníka. Manžel byl účastníkem daleko nejstarším, ale i on měl možnost zažít Island v jeho přírodní nikoli instantní podobě.Tvrdili jste, že počasí, které nám celou dobu velice přálo, ovlivnit nedokážete, takže se o to nejspíš postaral patron vaší rodiny, svatý Petr. Po všech těch opravdu letních dnech našeho pobytu nám přálo i v den, kdy jsme stoupali "Údolím kouře" podél potůčku až do míst, kde se do nej vlévá horký termální pramen: Byl hodně silný vítr a začalo pršet - ideální čas na ponoření se do termální vody - za slunného teplého počasí by to snad ani nestálo za to. Další den byl vyhrazen pro Landmannalaugar - úchvatnou krajinu "Duhových hor", bez jejíhož prozkoumání by cestě tímto nádherným ostrovem něco podstatného chybělo. A aby toho nebylo málo, večer pár hodin před odletem jste se nám postarali o další nezapomenutelný zážitek - možnost pozorování činné sopky Fagradalsfjall, jejíž erupce a chrlení žhavé lávy jsme tak viděli v přímém přenose. Zkrátka Island se vším všudy. Přeji vám samé nadšené cestovatele a hodně úspěchů ve vašem krásném podnikání.

Anička M.

Milá Katko a Petře,
srdečně Vás zdravím. Ještě jednou děkuji za nevšední péči, kterou jste nám věnovali při zájezdu na Island. Zájezd, nejen že splnil, ale i předčil moje očekávání. A to díky Vaší profesionalitě, vynikajícím znalostem o zemi, možností rychle zareagovat na event. nutnou změnu a zejména snaze, každému  účastníkovi zájezdu s úsměvem na tváři vždy vyhovět. A těch požadavků nebylo málo.  Je vidět, že jste dobře zapsaní u Sv. Petra, neboť počasí po celou dobu pobytu na Islandu bylo velmi přijemné.Vřele doporučuji všem zájemcům o kvalitní turisticko-poznávací zájezdy využít Vašich služeb. Vám pak přeji  hodně  spokojených klientů.
S úctou a pozdravem

Miloslav P.

rok 2021: Azorské ostrovy (Sao Miguel a Terceira) a Lisabon

Rádi bychom poděkovali za výbornou komunikaci s CK při přípravě na zájezd, dále musíme vyzdvihnout výbornou práci průvodce Jirky Kočíba, který byl nejen perfektně připraven, ale zvládal s pohodou a smyslem pro humor celou skupinu,, a v neposlední řadě samotný zájezd je opravdu parádní ochutnávkou Azor spolu se základním nahlédnutím do Lisabonu. Pro zájemce pak doplním, že na Azorech se jedná o příjemné a dobře připravené traily vždy na cca tři hodiny denně a k tomu cestování po vyhlídkách, jeskyních, fumarolech a dalších přírodních krásách dvou ostrovů. Opravdový zážitek.

Pavel a Eliška M.

Moc děkuji za krásný zážitek z celého zájezdu a Petrovi za skvělou péči o nás. Již nyní pokukuji, kam s Vaši CK vyrazím příště.😉🌷

Lucie Č.

rok 2021: Madeira - poznávání a turistika ostrovem věčného jara (11 dní)

Dobrý den,
děkujeme za krásné dny na Madeiře, byli jsme naprosto spokojeni. Průvodce Jirka je velice šikovný, po celou dobu zájezdu vytvářel skvělou atmosféru, vše měl promyšlené, Madeiru má v malíčku. Snad jen v posledním hotelu (hotel Windsor ve Funchalu) byly zmatky u snídaně.

Oskar a Dana Š.

Zdravím srdečně do CK KATU.
Od 30. 7. do 9. 8. jsem byla s kamarádkami na překrásném zájezdu na Madeiře, a to s průvodkyní Magdou, lidsky báječnou a organizačně skvělou průvodkyní! Uvědomuji si, kolik energie stálo pracovníky CK zájezd připravit a zrealizovat. Program byl sestaven výborně, v tempu, které mi zcela vyhovovalo, vrátila jsem se plná zážitků, a přece odpočinutá. Posílám tedy velký dík a pár fotek jako vzpomínku...Buďte zdrávi a ať se Vám všem v práci i osobním životě daří!

Naďa F.

Milé KATU,
pokud bychom měli vyjádřit zájezd na Madeiru jedním slovem - úžasné. Již informace před odletem, kdy jste nás opakovaně informovali o jakýkoliv změnách v podmínkách cestování byly nadstandartní, takže jakékoliv obavy z cestování v téhle době se nám rozplynuly. Eliška je vynikající průvodkyně, která se nám věnovala na 100%. Je na ní poznat, že Madeiru podrobně zná. Program předčil naše očekávání a ni nám nezkazilo náladu, že na horské túry nevyšlo počasí. Ubytování v Porto Moniz nádherné, v Machicu s vynikající restaurací a ve Funchalu trochu slabší, ale zase dobrá poloha hotelu pro poznávání města. Prostě jsme si zájezd užili se vším všudy a rádi s Vámi zase někam vycestujeme.

Děkujeme Lucie a Petr S.   

Madeira 16. - 26. 7. 2021 (skupina max 8 klientů) Zdravíme a děkujeme za skvělou dovolenou. Velkou zásluhu na tom měl i náš průvodce Jirka Kočíb, kterému tímto děkujeme za nadstandardní přístup, ochotu, užitečné informace a výborný program. A výborný nápad cestovky vytvořit malou skupinu, sedm bylo tak akorát. Ještě jednou díky, obrigado !

Lubor a Hana S.

Dobré odpoledne,
zájezd na Madeiru jsem si skutečně užila podle svých představ. Úžasný relax po covidovém období, potřebovala jsem si vyčistit hlavu od starostí. Klaplo to báječně. Malá skupinka se skvělým průvodcem Jirkou Kočíbem. Organizace zájezdu klapala jako na drátku, s rouškami a igelitovými rukavicemi u snídaní jsem byla smířená :-D. Snad jen hotel ne Funchalu nebyl zrovna TOP. Velký dík patří průvodci Jirkovi, věnoval se nám mnohem víc, než je jeho povinnost. Jeho optimismus a smích je nakažlivý. Trasy byly skvělé, výhledy nejskvělejší. Původně jsem měla Madeiru naplánovanou bez cestovky, ale byla by to chyba, takhle jsem si ji užila mnohem víc.
Díky za báječnou dovolenou. Lenka A.

Ahoj Eliško,
opožděně děkuji za poslání programu, hned mě pohltily záležitosti všedního života. Dovolená na Madeiře byla skvělá, to i díky tvé péči o nás. Ještě jednou díky.

Eva H.

Dobrý den, milá Eliško,
děkujeme za úžasnou dovolenou celé Vaší cestovní kanceláři, bratrovi a především Tobě. Nikdy nezapomeneme, jak jsi nás proháněla😉, když jsi se první den seznámila s naším vycházkovým tempem a skutečností, že fotíme každou kytku, kozu, domeček. Jen díky Tobě jsme tak mohli poznat co nejvíce krás přenádherné Madeiry, poznat nejen její přírodní krásy, ale i historii, tradice a život místních lidí. Dokonalá práce, znalosti, nasazení. Uvědumujeme si, jak náročnou práci jsi odvedla. Čekat, jaká zas parta vypochoduje z letadla, jak dalece budou ochotní se hýbat, je těžké zavděčit se všem. Děkujeme i za zaslaný přehled našich výletů. Bude nám ctí, když si nás ponecháte v databázi a budeme moci třeba někdy příště ještě vyjet za hranice všedních dní s Vaší CK.
P.S.  Když už jsme si zvykli, že u Elišky je kousek dva kilometry a pár schodů znamená plazit se do kopce a umírat na jeho vrcholu . . . .

                                        Děkujeme Eva a Miloš Š.

 

Zdravíme do KATU,
zájezd na Madeiru byl výborně zorganizovaný, komunikace s CK a informace v této, pro cestovatele nestabilní době, nadstandardní. Na Madeiře krásně a pohodově, Eliška skvělá. Děkujeme a přejeme “otevřený svět”. 

Jitka a Roman T.

rok 2021: Kanárské ostrovy - Fuerteventura, Lanzarote a La Graciosa

Měli jsme to štěstí se zájezdu zúčastnit (byla to už naše 5. výprava s Katu, což jistě vypovídá o mnohém :). Byli jsme opět více než spokojeni - od první informace, přes vyřízení formalit, až po samotnou realizaci pracují "Kaťáci" s takovým osobním nasazením a profesionalitou, že jediné, čeho můžeme litovat je, jak byl ten čas "vystoupení ze života" krátký. Děkujeme za veškerou přízeň a přejeme všem členům týmu i věrným příznivcům úspěšný vstup do nové sezóny!

Roman a Lada G.

rok 2020/2021: Silvestr na Kanárech - Fuerteventura, Lanzarote a La Graciosa

Ahoj všem z Katu
Jak, jinak zájezd se opět povedl. Počasí přálo, koupačka v oceánu byla hned 1. 1. o půlnoci supr. To se nám hned tak nepodaří. Snad příští rok v Ománu. Zdravíme na ostrovy, kde jsme se ještě včera kochali a popíjeli u bazénu.

Ahoj Petr a Alena

Srdečně zdravíme všechny účastníky Silvestrovského zájezdu 2020, zejména naše průvodce Kateřinu a Petra. Moc se nám to líbilo, krásné výlety, příjemné počasí a hlavně spousta zážitků a příjemných chvil ve společnosti bezva party. Ještě jednou velké díky!

Petra a Pavel, Beroun 

rok 2020: Kanárské ostrovy - Velký turistický okruh - 6 ostrovů

Ahoj Petře,
No to si piš, že pojedeme. Záleží na tom, kam to bude možné. A také abychom se toho dožili viz příloha. Psát nějaké hodnocení nemá moc smysl. Snad postačí to úplně jednoduché. Kdybyste nebyli skvělí, tak s vámi opakovaně nikam nejedeme. Jak prosté. Příště už pojede i moje dcera. Na Kanáry vzhledem k práci jet nemohla. Tak ať se daří a občas si vzpomeňte na to motto. Abych nemusel mít o vás strach.

Motto:
Jen ve skromných podmínkách se dějí velké věci.
Tam kde je dokonalost, přichází mentální úpadek ( zákony prof.Parkinsona )

Zdraví Vladimír

Zdravím celý tým ck Katu,
děkuji za krásně prožitou dovolenou, pokud bude situace příznivá, ráda si do budoucna vyberu zájezd z Vaší bohaté nabídky. Už jsem předala kontakt známým na Vaši ck.

Ludmila Š.

Také mnohokrát děkuji za nádherný zájezd a všem, kteří se na přípravě a průběhu podíleli. Doufám, že krásné zážitky vydrží.

Srdečně zdravím Emilie S.

Dobrý den,
dovolte mi, abych i já poděkovala za krásnou dovolenou s cestovní kanceláří Katu, za mnoho nádherných zážitků, výbornou organisaci jednotlivých dnů a také velmi příjemné průvodce. Dovolená předčila moje očekávání v tom dobrém.

Zdravím a přeji hodně zdraví Eva Z.

Zdravím všechny z CK KATU.
Program cesty za poznáním šesti Kanárských ostrovů byl opravdu pestrý a výborně připravený, proto jsem si ho brala. Přes všechno to, co se dělo kolem nás i změnách před odjezdem jsem velice ráda, že jsem jela. Díky celé situaci ohledně ne/cestování, bylo téměř všude minimum lidí, což bylo trochu zvláštní, ale pro nás příjemné.  Zájezd jsem si opravdu užila, jak po stránce poznání, turistiky, koupání a částečně i odpočinku, ale i té společenské. Myslím si, že všichni cestovatelé včetně obou výborných průvodců tvořili velmi příjemný a pohodový kolektiv.
Přeji mnoho spokojených klientů na Vámi pořádaných cestách a třeba někdy v budoucnu na viděnou.

ahoj Květa R.

Ahoj,
děkuji za sdílení fotek. Já jsem je začal teprve tento týden probírat. Z mého pohledu to byla báječná dovolená.

Mějte se prima, Mirek K.

rok 2020: Madeira - poznávání a turistika ostrovem věčného jara (8 dní)

Dobrý den, 
Chtěli bychom poděkovat Elišce Schlindenbuchové za nadstandartní přístup k účastníkům poznávacího zájezdu na Madeiru, zejména její řidičské a orientační schopnosti nám byly velice užitečné.

Honza a Šárka Z.

Ahoj,
posíláme krátký popis našich zážitků ze skvělé Madeiry. Moc se nám to líbilo!  Tak snad za rok na Kanárech ? ( o prázdninách, prosííím)
Naše sportovní dovolenky se odehrávají převážně na kolech. Nicméně pěší turistika na Madeiře nás lákala, měli jsme na ni několik doporučení, a tak jsme se tam letos na konci října vydali. Zažili jsme krajinu, kterou jsme v Evropě ještě neviděli. Kytičky, které doma pipláme v květináčích, zde kvetou ve volné přírodě. Třeba vánoční hvězda tu rostla jako keř, který byl vyšší než my.  Počasí nám taky přálo, z kufru šly ven kraťasy i trika s krátkým rukávem, a 28. říjen jsme oslavili koupáním v moři. Není tu vyprahlo, není tu zima, není tu vedro, je to prostě tak akorát. Anglicky se dá domluvit všude, všechna pohodlí civilizace jsou tak, jak jsme zvyklí doma.  Nemá to chybu !
Nezastavil nás ani COVID, byli jsme sice kvůli tomu menší skupinka, ale možná to bylo o to lepší. Eliška z KATU nás povozila mikrobusem po ostrově, přitom stihla povyprávět zajímavosti, doporučení co si dát v restauraci, kam zajít. Viděli jsme celý ostrov, prochodili levády, hory i pobřeží. Nenudili jsme se ani chvilku

Zdravíme Pavel a Ilona S

rok 2020: Azorské ostrovy (Sao Miguel a Terceira) a Lisabon

Hezký večer,
mnohoráte děkuji za bezva dovču.... Byl to faakt relax..i když s tím chozením nejsem úplně v TOP TEN !!! Obdivuji Vás, že i v této opravdu složité době umíte vše ošéfovat v poho..... Uvidím, co bude, zatím ještě žiju z minulých dní.... Mooc zdravím a přeji jen fajn klienty a opětovné otevření Vašich možností !!! Držím palce !!!

Světlana

Dobrý den, Petře,
děkuji za úžasnou dovolenou, o to je to těžší vrátit se do pracovního stereotypu. Vše bylo super, jak místo, tak i pan vedoucí. Přeji krásný zbytek léta a někdy zase nashledanou.

Iva D.

Související nabídka

Island - za polární září, přírodou a poznáváním

03.12. - 11.12.2021
Island letecky
bez stravy

Silvestr na Madeiře s turistikou a poznáváním pro max. 8 klientů

27.12.2021 - 03.01.2022
Portugalsko / Madeira letecky
snídaně

Tenerife a Gran Canaria - turistické poznávání

15.04. - 23.04.2022 (+1 termín)
Španělsko / Kanárské ostrovy letecky
snídaně

Madeira s procházkami a KVĚTINOVÉ SLAVNOSTI

02.05. - 09.05.2022
Portugalsko / Madeira letecky
snídaně

MADEIRA - turistika ostrovem věčného jara (11 dní)

20.05. - 30.05.2022 (+7 termínů)
Portugalsko / Madeira letecky
snídaně

Přihlaste se k odběru novinek