17.11.2020
Přečtěte si ohlasy našich klientů, kteří zájezd absolvovali.

rok 2021/2022: Silvestr na Kanárech - Fuerteventura, Lanzarote a La Graciosa

Hallo paní Eliško,
Musím poděkovat za vaši brilantní organizaci zájezdu a trpělivost vůči mě.Už nejsem ten nejzdravější a také nejmladší,ale chtěl jsem to ještě jednou vidět. Bylo to pro mne dosti náročné,ale líbilo se mi to.

Se srdečným pozdravem Rudolf E.

Dobré odpoledne pane Petře a Eliško,
děkujeme, že za nás vyřizujete tuto nemilou událost a zároveň děkujeme Elišce za perfektně připravený zájezd na ostrovy, který se opravdu povedl a partner i přes jeho zdravotní problémy byl velice spokojen, i když neviděl vše. Ještě jednou velké díky , že jsme mohli tento zájezd s vaší ck Katu absolvovat.

S pozdravem Ivanka K.

rok 2021: Madeira - Silvestr (8 dní)

Dobrý den,
v závěru roku se mi příliš cestovat nechtělo (únava,  obavy z počasí na Madeiře v prosinci, obavy z Covidových opatření a komplikací). Tato moje počáteční nechuť se již první den zájezdu změnila v nadšení. Hlavní zásluhu na tom měl perfektní program zájezdu a především průvodce Jirka Kočíb.  Měl vše promyšlené do hloubky,  byl schopen upravovat program podle momentálního počasí v různých lokalitách, dokázal se perfektně naladit na komunikaci s námi o dvě generace staršími lidmi,  obětavě nám pomáhal, atd. Takže za mne  samé superlativy. S vaší cestovní kanceláří budeme velmi rádi i v budoucnu vyrážet za hranice všedních dnů.  V květnu s vámi vyrážíme do Andalusie.
S přáním všeho dobrého do nového roku, ať se daří.

Martin P.

rok 2021: Madeira - poznávání a turistika ostrovem věčného jara (8 dní)

Přeji dobrý den,
na Madeiru se mi nechtělo tolik jako manželce, ale protože jsem jí zájezd (pod mírným nátlakem) věnoval k narozeninám, rozhodl jsem se, že to "dám" a "nebudu jí to kazit". Neotřelý způsob komunikace průvodkyně Elišky, založený na širokých znalostech, jasných instrukcích, osobní vstřícnosti a suchém humoru dával od začátku tušit, že "Madeira s Katu" bude mít kouzlo i pro mě. Já nevím, jak to CK dělá, ale skladba programu, možnost vlastní volby, schopnost vyjít vstříc celé osmičlenné skupině, náročnost výšlapů kombinovaná s odměnou v podobě nevšedních zážitků, to všechno činí z naší dovolené nezapomenutelný počin, který mě nutí už teď uvažovat o návratu na ostrov i o možnosti nějakého dalšího výjezdu s CK. A manželka byla ještě o něco více nadšená než já, takže po všech stránkách PARÁÁÁDA!

Děkujeme!
Hynek&Gábina

rok 2021: Kréta - turisticko-poznávací okruh

Dobrý den,
byl jsem na Krétě už potřetí v životě, poprvé v době Covidové ☹, a opět se mi tam moc líbilo. Program, zaměřený zejména na turistiku v zajímavé hornaté přírodě ostrova Kréta, byl vaší CK dobře připraven i celý průběh zvládali průvodci Petr sen. a Kateřina s přehledem. Ke každé túře jsme měli detailní mapu s vyznačením důležitých bodů a popis s předpokládanou délkou trvání a převýšením nahoru i dolů. Podle toho si mohl každý zvolit, co zvládne, k těžším túrám byly i snadnější varianty. Ubytování bylo příjemné a zvoleno tak, že zájemci se mohli denně koupat v moři. I když já jsem nekoupací typ 😊, tak jsem toho také párkrát využil. Turistický program byl prokládaný občasnými návštěvami klášterů a jedné velmi významné starověké památky, paláce Knossos. Během této dovolené jsem si pořádně protáhl tělo 😊 a užil si jedenáct dní naplněných zajímavými a krásnými zážitky. Děkuji organizátorům i průvodcům Petrovi sen. a Kateřině, zdravím a mějte se prima.

Mirek K.

Dobrý den.
Zájezd na Krétu se mi hodně líbil. Zejména soutěsky a výstupy na hory. Samarii bych šel raději nahoru. Odpadl by stres se stíháním trajektu v závěrečné fázi,kdy nás blokovali houfy těch, co přecenili své síly a nedali se obejít. Také návštěva tolika víceméně stejných klášterů mi připadá zbytečná. Na náročnost a  to, že den bude využit beze zbytku, jsem byl připraven (sestava Katka+Petr). Moje celkové hodnocení je 4,5 hvězdy z 5.

S pozdravem Miloš U.

komentář CK:
Dobrý den, Miloši, moc děkujeme za Váš e-mail, zpětnou vazbu a tipy. Množství klášterů do budoucna zvážíme snížit. Ohledně Samarie je realita taková, že kdybychom šli z druhé strany, pak je třeba se z nulové nadmořské výšky dostat do cca 1200 m n. m., což by velkou část klientů odradilo. Zajisté jsou výjimky, jako vy, ale pro většinu by fyzická náročnost takového výletu byla zásadní překážkou. Řešením ale může o něco dřívější začátek výletu. Přeji pěkný den a budu se těšit že s námi v budoucnu opět někam vyrazíte.

rok 2021: Menorca - turistika, poznávání a koupání

Dobrý den,
Menorca byla opravdu krásná, byl to zájezd, který nesplyne s ostatními a nezapomene se. Děkuji  Elišce a těším se na další cestu s Katu.

S pozdravem Ludmila B.

rok 2021: Gruzie - turistická Svanetia

Ahoj Kateřino a Petře,
trochu se zpožděním odpovídáme na váš e-mail. Zájezd do Gruzie jsme si opravdu užili a moc se nám líbil. Od první chvíle po příjezdu do Lučan až do poslední chvíle nočního odjezdu z Lučan jste dělali (i se synem a dcerou) vše vysoce nad rámec povinností a vytvářeli příjemnou atmosféru. Proto si myslíme, že jste tím dokázali vytvořit z účastníků, kteří se ve většině případů ani neznali, pohodovou partu, která spolu dobře vycházela. Vše jste měli dokonale připravené, kromě vlastního zajímavého programu jste poskytovali množství informací o Gruzii, které opravdu zaujaly. Všichni jsme ocenili, jak jste vyřešili komplikaci způsobenou se zhoršením epidemiologické situace v Kutaisi, která pro vás určitě nebyla jednoduchá. Z naší strany vám všem patří velké poděkování. Pokud nám to zdravotní, rodinná a pracovní situace dovolí, rádi se zúčastníme některého z vašich dalších zájezdů.
Přikládáme fotky, přejeme hodně osobních a cestovatelských úspěchů.

Z Jičína zdraví Jana a František K.

 

Dobrý den!
Chceme poděkovat cestovní kanceláři za nevšední zážitek, jakým pro nás byl zájezd do Gruzie. Vše proběhlo pečlivě a svědomitě organizováno, což je v současné době náročné, ale nutné. CK Katu připravila pohodový zájezd, kde jsem se dobře cítili v příjemném kolektivu a poznali úžasnou zemi s jejími přírodními a kulturními poklady. Z nabídky zájezdů pro příští rok budeme rádi vybírat.

Pepa a  Pavlína

Dobry den,
zajezd do Gruzie, zvlast turisticka cast po Svanetii, se mi moc libil. Myslim, ze se tam jeste nekdy vydam.:n) Klidne bych prodlouzila nocovani v Ushguli na dve noci. Pobyt u more a pomerne dlouhe celodenni popojizdeni bylo dost unavne a asi vetsina ucastniku se shodla, ze by pobyt v horach prodlouzila. :n) Tesim se na pripadnou dalsi ucast v nekterem z vasich nabizenych zajezdu.

Gabina N.

rok 2021: Island 

Dobrý den,
dodatečně děkujeme za úžasný zájezd na Island. Byli jsme maximálně spokojeni !  Program bohatý, organizace skvělá- osobní přístup organizátorů. Oceňujeme flexibilitu cestovní kanceláře v době covidové, kdy se pravidla mění skoro z hodiny na hodinu a přesto se zájezd uskutečnil v celém rozsahu.Určitě využijeme nabídku zájezdů i pro další dovolenou. 

S pozdravem Magdalena a Dušan

Rádi bychom touto cestou pozdravili všechny z CK KATU a poděkovali jim za úžasný zájezd na Island! Destinace, do které jsme se velmi těšili, naprosto předčila všechna naše očekávání a rozhodně to nebylo jen vlivem příznivého počasí. Hlavním důvodem byl náš výběr cestovní kanceláře! Díky Petrovi a Kateřině jsme strávili dovolenou snů! Viděli jsme určitě všechno, co se na Islandu vidět dát i to, co jiné cestovky nenabízejí. Moc také děkujeme za všechny informace o covidových podmínkách, které jsme průběžně dostávali před zájezdem. Už dnes víme, že náš příští zájezd bude rozhodně opět s CK KATU a už teď se na něj těšíme! Moc všechny zdravíme!

Vlaďka a Miloš

Dobrý den,
posílám recenzi na zájezd na Island. Bylo to úžasné. Těšíme se v listopadu do Jizerek.
Island: Na začátku července jsme se zúčastnili Velkého turistického a poznávacího okruh na Island. Nejenže tento zájezd splnil, ale ve všech ohledech předčil, naše očekávání.  Každý den jsme si mysleli, že už další den nemůžeme vidět něco ještě úchvatnějšího, ale viděli jsme. A těch zážitků- od vodopádů, přes kaldery, procházky kolem kráterového jezírka, bahenních tůněk, brodění říčkou, po plavbu na ledovcové laguně a mnoho dalších. Naši průvodci nás v mikrobuse nás vzali i  na místa, kde bychom se s velkým autobusem s větší skupinou turistů nikdy nedostali. Taky ubytování se nám líbilo, hlavně ty velké vany s teplou vodou, skvělá regenerace po náročném dni. Když jsme viděli krajinu duhových hor, mysleli jsme , že je to vrchol našeho pobytu. Ale průvodci měli ještě eso v rukávu poslední den jsme viděli činnou sopku, cesta k ní byl větrný zážitek. Při odjezdu na letiště se  loučili s Islandem pohledem na chrlící sopku.  Prostě celý zájezd neměl chybu.
Chtěli bychom ještě jednou poděkovat Katce a Petrovi Schlindenbuchovým za veškerou „péči“. Byl to náš druhý zájezd  s CK KATU  a těšíme se na další 

Zdraví   Hela a Jožka K.

Vážení a milí Katko a Petře,
ráda bych vám touto cestou ještě jednou poděkovala jménem svým i manželovým za zájezd na okouzlující Island, ze kterého jsme se minulý týden vrátili. Jak za zorganizování Velkého turistického a poznávacího okruhu, tak za bezpečné odřízení minibusů a průvodcování s individuálním přístupem k potřebám každého účastníka. Manžel byl účastníkem daleko nejstarším, ale i on měl možnost zažít Island v jeho přírodní nikoli instantní podobě.Tvrdili jste, že počasí, které nám celou dobu velice přálo, ovlivnit nedokážete, takže se o to nejspíš postaral patron vaší rodiny, svatý Petr. Po všech těch opravdu letních dnech našeho pobytu nám přálo i v den, kdy jsme stoupali "Údolím kouře" podél potůčku až do míst, kde se do nej vlévá horký termální pramen: Byl hodně silný vítr a začalo pršet - ideální čas na ponoření se do termální vody - za slunného teplého počasí by to snad ani nestálo za to. Další den byl vyhrazen pro Landmannalaugar - úchvatnou krajinu "Duhových hor", bez jejíhož prozkoumání by cestě tímto nádherným ostrovem něco podstatného chybělo. A aby toho nebylo málo, večer pár hodin před odletem jste se nám postarali o další nezapomenutelný zážitek - možnost pozorování činné sopky Fagradalsfjall, jejíž erupce a chrlení žhavé lávy jsme tak viděli v přímém přenose. Zkrátka Island se vším všudy. Přeji vám samé nadšené cestovatele a hodně úspěchů ve vašem krásném podnikání.

Anička M.

Milá Katko a Petře,
srdečně Vás zdravím. Ještě jednou děkuji za nevšední péči, kterou jste nám věnovali při zájezdu na Island. Zájezd, nejen že splnil, ale i předčil moje očekávání. A to díky Vaší profesionalitě, vynikajícím znalostem o zemi, možností rychle zareagovat na event. nutnou změnu a zejména snaze, každému  účastníkovi zájezdu s úsměvem na tváři vždy vyhovět. A těch požadavků nebylo málo.  Je vidět, že jste dobře zapsaní u Sv. Petra, neboť počasí po celou dobu pobytu na Islandu bylo velmi přijemné.Vřele doporučuji všem zájemcům o kvalitní turisticko-poznávací zájezdy využít Vašich služeb. Vám pak přeji  hodně  spokojených klientů.
S úctou a pozdravem

Miloslav P.

rok 2021: Azorské ostrovy (Sao Miguel a Terceira) a Lisabon

Rádi bychom poděkovali za výbornou komunikaci s CK při přípravě na zájezd, dále musíme vyzdvihnout výbornou práci průvodce Jirky Kočíba, který byl nejen perfektně připraven, ale zvládal s pohodou a smyslem pro humor celou skupinu,, a v neposlední řadě samotný zájezd je opravdu parádní ochutnávkou Azor spolu se základním nahlédnutím do Lisabonu. Pro zájemce pak doplním, že na Azorech se jedná o příjemné a dobře připravené traily vždy na cca tři hodiny denně a k tomu cestování po vyhlídkách, jeskyních, fumarolech a dalších přírodních krásách dvou ostrovů. Opravdový zážitek.

Pavel a Eliška M.

Moc děkuji za krásný zážitek z celého zájezdu a Petrovi za skvělou péči o nás. Již nyní pokukuji, kam s Vaši CK vyrazím příště.😉🌷

Lucie Č.

rok 2021: Madeira - poznávání a turistika ostrovem věčného jara (11 dní)

Madeira byl poklad a skvost, druhý poklad je  Váš průvodce a delegát Jirka Kočíb, zdravím a těším se na další zájezdy.

Helena R.

Děkujeme CK KATU a zejména Jirkovi Kočíbovi za zdařilou realizaci turistického pobytu na Madeiře 24.9.-4.10. Krásy ostrova, příjemné počasí, pestrý program, přátelská atmosféra, sympatický a schopný průvodce - to vše nám umožnilo užít si nevšední dovolenou s hezkými vzpomínkami.

Lenka, Marie a Alena

Dobrý den,
děkujeme za krásné dny na Madeiře, byli jsme naprosto spokojeni. Průvodce Jirka je velice šikovný, po celou dobu zájezdu vytvářel skvělou atmosféru, vše měl promyšlené, Madeiru má v malíčku. Snad jen v posledním hotelu (hotel Windsor ve Funchalu) byly zmatky u snídaně.

Oskar a Dana Š.

Zdravím srdečně do CK KATU.
Od 30. 7. do 9. 8. jsem byla s kamarádkami na překrásném zájezdu na Madeiře, a to s průvodkyní Magdou, lidsky báječnou a organizačně skvělou průvodkyní! Uvědomuji si, kolik energie stálo pracovníky CK zájezd připravit a zrealizovat. Program byl sestaven výborně, v tempu, které mi zcela vyhovovalo, vrátila jsem se plná zážitků, a přece odpočinutá. Posílám tedy velký dík a pár fotek jako vzpomínku...Buďte zdrávi a ať se Vám všem v práci i osobním životě daří!

Naďa F.

Milé KATU,
pokud bychom měli vyjádřit zájezd na Madeiru jedním slovem - úžasné. Již informace před odletem, kdy jste nás opakovaně informovali o jakýkoliv změnách v podmínkách cestování byly nadstandartní, takže jakékoliv obavy z cestování v téhle době se nám rozplynuly. Eliška je vynikající průvodkyně, která se nám věnovala na 100%. Je na ní poznat, že Madeiru podrobně zná. Program předčil naše očekávání a ni nám nezkazilo náladu, že na horské túry nevyšlo počasí. Ubytování v Porto Moniz nádherné, v Machicu s vynikající restaurací a ve Funchalu trochu slabší, ale zase dobrá poloha hotelu pro poznávání města. Prostě jsme si zájezd užili se vším všudy a rádi s Vámi zase někam vycestujeme.

Děkujeme Lucie a Petr S.   

Madeira 16. - 26. 7. 2021 (skupina max 8 klientů) Zdravíme a děkujeme za skvělou dovolenou. Velkou zásluhu na tom měl i náš průvodce Jirka Kočíb, kterému tímto děkujeme za nadstandardní přístup, ochotu, užitečné informace a výborný program. A výborný nápad cestovky vytvořit malou skupinu, sedm bylo tak akorát. Ještě jednou díky, obrigado !

Lubor a Hana S.

Dobré odpoledne,
zájezd na Madeiru jsem si skutečně užila podle svých představ. Úžasný relax po covidovém období, potřebovala jsem si vyčistit hlavu od starostí. Klaplo to báječně. Malá skupinka se skvělým průvodcem Jirkou Kočíbem. Organizace zájezdu klapala jako na drátku, s rouškami a igelitovými rukavicemi u snídaní jsem byla smířená :-D. Snad jen hotel ne Funchalu nebyl zrovna TOP. Velký dík patří průvodci Jirkovi, věnoval se nám mnohem víc, než je jeho povinnost. Jeho optimismus a smích je nakažlivý. Trasy byly skvělé, výhledy nejskvělejší. Původně jsem měla Madeiru naplánovanou bez cestovky, ale byla by to chyba, takhle jsem si ji užila mnohem víc.
Díky za báječnou dovolenou. Lenka A.

Ahoj Eliško,
opožděně děkuji za poslání programu, hned mě pohltily záležitosti všedního života. Dovolená na Madeiře byla skvělá, to i díky tvé péči o nás. Ještě jednou díky.

Eva H.

Dobrý den, milá Eliško,
děkujeme za úžasnou dovolenou celé Vaší cestovní kanceláři, bratrovi a především Tobě. Nikdy nezapomeneme, jak jsi nás proháněla😉, když jsi se první den seznámila s naším vycházkovým tempem a skutečností, že fotíme každou kytku, kozu, domeček. Jen díky Tobě jsme tak mohli poznat co nejvíce krás přenádherné Madeiry, poznat nejen její přírodní krásy, ale i historii, tradice a život místních lidí. Dokonalá práce, znalosti, nasazení. Uvědumujeme si, jak náročnou práci jsi odvedla. Čekat, jaká zas parta vypochoduje z letadla, jak dalece budou ochotní se hýbat, je těžké zavděčit se všem. Děkujeme i za zaslaný přehled našich výletů. Bude nám ctí, když si nás ponecháte v databázi a budeme moci třeba někdy příště ještě vyjet za hranice všedních dní s Vaší CK.
P.S.  Když už jsme si zvykli, že u Elišky je kousek dva kilometry a pár schodů znamená plazit se do kopce a umírat na jeho vrcholu . . . .

                                        Děkujeme Eva a Miloš Š.

 

Zdravíme do KATU,
zájezd na Madeiru byl výborně zorganizovaný, komunikace s CK a informace v této, pro cestovatele nestabilní době, nadstandardní. Na Madeiře krásně a pohodově, Eliška skvělá. Děkujeme a přejeme “otevřený svět”. 

Jitka a Roman T.

rok 2021: Kanárské ostrovy - Fuerteventura, Lanzarote a La Graciosa

Měli jsme to štěstí se zájezdu zúčastnit (byla to už naše 5. výprava s Katu, což jistě vypovídá o mnohém :). Byli jsme opět více než spokojeni - od první informace, přes vyřízení formalit, až po samotnou realizaci pracují "Kaťáci" s takovým osobním nasazením a profesionalitou, že jediné, čeho můžeme litovat je, jak byl ten čas "vystoupení ze života" krátký. Děkujeme za veškerou přízeň a přejeme všem členům týmu i věrným příznivcům úspěšný vstup do nové sezóny!

Roman a Lada G.

rok 2020/2021: Silvestr na Kanárech - Fuerteventura, Lanzarote a La Graciosa

Ahoj všem z Katu
Jak, jinak zájezd se opět povedl. Počasí přálo, koupačka v oceánu byla hned 1. 1. o půlnoci supr. To se nám hned tak nepodaří. Snad příští rok v Ománu. Zdravíme na ostrovy, kde jsme se ještě včera kochali a popíjeli u bazénu.

Ahoj Petr a Alena

Srdečně zdravíme všechny účastníky Silvestrovského zájezdu 2020, zejména naše průvodce Kateřinu a Petra. Moc se nám to líbilo, krásné výlety, příjemné počasí a hlavně spousta zážitků a příjemných chvil ve společnosti bezva party. Ještě jednou velké díky!

Petra a Pavel, Beroun 

rok 2020: Kanárské ostrovy - Velký turistický okruh - 6 ostrovů

Ahoj Petře,
No to si piš, že pojedeme. Záleží na tom, kam to bude možné. A také abychom se toho dožili viz příloha. Psát nějaké hodnocení nemá moc smysl. Snad postačí to úplně jednoduché. Kdybyste nebyli skvělí, tak s vámi opakovaně nikam nejedeme. Jak prosté. Příště už pojede i moje dcera. Na Kanáry vzhledem k práci jet nemohla. Tak ať se daří a občas si vzpomeňte na to motto. Abych nemusel mít o vás strach.

Motto:
Jen ve skromných podmínkách se dějí velké věci.
Tam kde je dokonalost, přichází mentální úpadek ( zákony prof.Parkinsona )

Zdraví Vladimír

Zdravím celý tým ck Katu,
děkuji za krásně prožitou dovolenou, pokud bude situace příznivá, ráda si do budoucna vyberu zájezd z Vaší bohaté nabídky. Už jsem předala kontakt známým na Vaši ck.

Ludmila Š.

Také mnohokrát děkuji za nádherný zájezd a všem, kteří se na přípravě a průběhu podíleli. Doufám, že krásné zážitky vydrží.

Srdečně zdravím Emilie S.

Dobrý den,
dovolte mi, abych i já poděkovala za krásnou dovolenou s cestovní kanceláří Katu, za mnoho nádherných zážitků, výbornou organisaci jednotlivých dnů a také velmi příjemné průvodce. Dovolená předčila moje očekávání v tom dobrém.

Zdravím a přeji hodně zdraví Eva Z.

Zdravím všechny z CK KATU.
Program cesty za poznáním šesti Kanárských ostrovů byl opravdu pestrý a výborně připravený, proto jsem si ho brala. Přes všechno to, co se dělo kolem nás i změnách před odjezdem jsem velice ráda, že jsem jela. Díky celé situaci ohledně ne/cestování, bylo téměř všude minimum lidí, což bylo trochu zvláštní, ale pro nás příjemné.  Zájezd jsem si opravdu užila, jak po stránce poznání, turistiky, koupání a částečně i odpočinku, ale i té společenské. Myslím si, že všichni cestovatelé včetně obou výborných průvodců tvořili velmi příjemný a pohodový kolektiv.
Přeji mnoho spokojených klientů na Vámi pořádaných cestách a třeba někdy v budoucnu na viděnou.

ahoj Květa R.

Ahoj,
děkuji za sdílení fotek. Já jsem je začal teprve tento týden probírat. Z mého pohledu to byla báječná dovolená.

Mějte se prima, Mirek K.

rok 2020: Madeira - poznávání a turistika ostrovem věčného jara (8 dní)

Dobrý den, 
Chtěli bychom poděkovat Elišce Schlindenbuchové za nadstandartní přístup k účastníkům poznávacího zájezdu na Madeiru, zejména její řidičské a orientační schopnosti nám byly velice užitečné.

Honza a Šárka Z.

Ahoj,
posíláme krátký popis našich zážitků ze skvělé Madeiry. Moc se nám to líbilo!  Tak snad za rok na Kanárech ? ( o prázdninách, prosííím)
Naše sportovní dovolenky se odehrávají převážně na kolech. Nicméně pěší turistika na Madeiře nás lákala, měli jsme na ni několik doporučení, a tak jsme se tam letos na konci října vydali. Zažili jsme krajinu, kterou jsme v Evropě ještě neviděli. Kytičky, které doma pipláme v květináčích, zde kvetou ve volné přírodě. Třeba vánoční hvězda tu rostla jako keř, který byl vyšší než my.  Počasí nám taky přálo, z kufru šly ven kraťasy i trika s krátkým rukávem, a 28. říjen jsme oslavili koupáním v moři. Není tu vyprahlo, není tu zima, není tu vedro, je to prostě tak akorát. Anglicky se dá domluvit všude, všechna pohodlí civilizace jsou tak, jak jsme zvyklí doma.  Nemá to chybu !
Nezastavil nás ani COVID, byli jsme sice kvůli tomu menší skupinka, ale možná to bylo o to lepší. Eliška z KATU nás povozila mikrobusem po ostrově, přitom stihla povyprávět zajímavosti, doporučení co si dát v restauraci, kam zajít. Viděli jsme celý ostrov, prochodili levády, hory i pobřeží. Nenudili jsme se ani chvilku

Zdravíme Pavel a Ilona S

rok 2020: Azorské ostrovy (Sao Miguel a Terceira) a Lisabon

Hezký večer,
mnohoráte děkuji za bezva dovču.... Byl to faakt relax..i když s tím chozením nejsem úplně v TOP TEN !!! Obdivuji Vás, že i v této opravdu složité době umíte vše ošéfovat v poho..... Uvidím, co bude, zatím ještě žiju z minulých dní.... Mooc zdravím a přeji jen fajn klienty a opětovné otevření Vašich možností !!! Držím palce !!!

Světlana

Dobrý den, Petře,
děkuji za úžasnou dovolenou, o to je to těžší vrátit se do pracovního stereotypu. Vše bylo super, jak místo, tak i pan vedoucí. Přeji krásný zbytek léta a někdy zase nashledanou.

Iva D.

Související nabídka

Azorské ostrovy - turistický a poznávací okruh (5 ostrovů)

05.07. - 18.07.2024 (+1 termín)
Portugalsko / Azorské ostrovy Letecky z Prahy
snídaně

Island - velký turistický a poznávací okruh

15.07. - 26.07.2024
Island Letecky z Prahy
bez stravy

MADEIRA - turistika ostrovem věčného jara (11 dní)

26.07. - 05.08.2024 (+5 termínů)
Portugalsko / Madeira Letecky z Prahy
snídaně

Gruzie - turistická Svanetia a Černé moře

15.08. - 25.08.2024
Gruzie Letecky z Prahy
polopenze

Kréta - turisticko-poznávací okruh

21.09. - 29.09.2024
Řecko / Kréta Letecky z Prahy
snídaně

La Palma, Tenerife a Gran Canaria - turistika a poznávání

24.10. - 02.11.2024
Španělsko / Kanárské ostrovy Letecky z Prahy
snídaně

Madeira - poznávání a turistika ostrovem věčného jara (8 dní)

25.10. - 01.11.2024
Portugalsko / Madeira Letecky z Prahy
snídaně

Island - za polární září, přírodou a poznáváním

28.12.2024 - 03.01.2025
Island Letecky z Prahy
bez stravy

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.