Přečtěte si ohlasy našich klientů, kteří zájezd absolvovali.

rok 2021: Kanárské ostrovy - Fuerteventura, Lanzarote a La Graciosa

Měli jsme to štěstí se zájezdu zúčastnit (byla to už naše 5. výprava s Katu, což jistě vypovídá o mnohém :). Byli jsme opět více než spokojeni - od první informace, přes vyřízení formalit, až po samotnou realizaci pracují "Kaťáci" s takovým osobním nasazením a profesionalitou, že jediné, čeho můžeme litovat je, jak byl ten čas "vystoupení ze života" krátký. Děkujeme za veškerou přízeň a přejeme všem členům týmu i věrným příznivcům úspěšný vstup do nové sezóny!

Roman a Lada G.

rok 2020/2021: Silvestr na Kanárech - Fuerteventura, Lanzarote a La Graciosa

Ahoj všem z Katu
Jak, jinak zájezd se opět povedl. Počasí přálo, koupačka v oceánu byla hned 1. 1. o půlnoci supr. To se nám hned tak nepodaří. Snad příští rok v Ománu. Zdravíme na ostrovy, kde jsme se ještě včera kochali a popíjeli u bazénu.

Ahoj Petr a Alena

Srdečně zdravíme všechny účastníky Silvestrovského zájezdu 2020, zejména naše průvodce Kateřinu a Petra. Moc se nám to líbilo, krásné výlety, příjemné počasí a hlavně spousta zážitků a příjemných chvil ve společnosti bezva party. Ještě jednou velké díky!

Petra a Pavel, Beroun 

rok 2020: Kanárské ostrovy - Velký turistický okruh - 6 ostrovů

Ahoj Petře,
No to si piš, že pojedeme. Záleží na tom, kam to bude možné. A také abychom se toho dožili viz příloha. Psát nějaké hodnocení nemá moc smysl. Snad postačí to úplně jednoduché. Kdybyste nebyli skvělí, tak s vámi opakovaně nikam nejedeme. Jak prosté. Příště už pojede i moje dcera. Na Kanáry vzhledem k práci jet nemohla. Tak ať se daří a občas si vzpomeňte na to motto. Abych nemusel mít o vás strach.

Motto:
Jen ve skromných podmínkách se dějí velké věci.
Tam kde je dokonalost, přichází mentální úpadek ( zákony prof.Parkinsona )

Zdraví Vladimír

Zdravím celý tým ck Katu,
děkuji za krásně prožitou dovolenou, pokud bude situace příznivá, ráda si do budoucna vyberu zájezd z Vaší bohaté nabídky. Už jsem předala kontakt známým na Vaši ck.

Ludmila Š.

Také mnohokrát děkuji za nádherný zájezd a všem, kteří se na přípravě a průběhu podíleli. Doufám, že krásné zážitky vydrží.

Srdečně zdravím Emilie S.

Dobrý den,
dovolte mi, abych i já poděkovala za krásnou dovolenou s cestovní kanceláří Katu, za mnoho nádherných zážitků, výbornou organisaci jednotlivých dnů a také velmi příjemné průvodce. Dovolená předčila moje očekávání v tom dobrém.

Zdravím a přeji hodně zdraví Eva Z.

Zdravím všechny z CK KATU.
Program cesty za poznáním šesti Kanárských ostrovů byl opravdu pestrý a výborně připravený, proto jsem si ho brala. Přes všechno to, co se dělo kolem nás i změnách před odjezdem jsem velice ráda, že jsem jela. Díky celé situaci ohledně ne/cestování, bylo téměř všude minimum lidí, což bylo trochu zvláštní, ale pro nás příjemné.  Zájezd jsem si opravdu užila, jak po stránce poznání, turistiky, koupání a částečně i odpočinku, ale i té společenské. Myslím si, že všichni cestovatelé včetně obou výborných průvodců tvořili velmi příjemný a pohodový kolektiv.
Přeji mnoho spokojených klientů na Vámi pořádaných cestách a třeba někdy v budoucnu na viděnou.

ahoj Květa R.

Ahoj,
děkuji za sdílení fotek. Já jsem je začal teprve tento týden probírat. Z mého pohledu to byla báječná dovolená.

Mějte se prima, Mirek K.

rok 2020: Madeira - poznávání a turistika ostrovem věčného jara (8 dní)

Dobrý den, 
Chtěli bychom poděkovat Elišce Schlindenbuchové za nadstandartní přístup k účastníkům poznávacího zájezdu na Madeiru, zejména její řidičské a orientační schopnosti nám byly velice užitečné.

Honza a Šárka Z.

Ahoj,
posíláme krátký popis našich zážitků ze skvělé Madeiry. Moc se nám to líbilo!  Tak snad za rok na Kanárech ? ( o prázdninách, prosííím)
Naše sportovní dovolenky se odehrávají převážně na kolech. Nicméně pěší turistika na Madeiře nás lákala, měli jsme na ni několik doporučení, a tak jsme se tam letos na konci října vydali. Zažili jsme krajinu, kterou jsme v Evropě ještě neviděli. Kytičky, které doma pipláme v květináčích, zde kvetou ve volné přírodě. Třeba vánoční hvězda tu rostla jako keř, který byl vyšší než my.  Počasí nám taky přálo, z kufru šly ven kraťasy i trika s krátkým rukávem, a 28. říjen jsme oslavili koupáním v moři. Není tu vyprahlo, není tu zima, není tu vedro, je to prostě tak akorát. Anglicky se dá domluvit všude, všechna pohodlí civilizace jsou tak, jak jsme zvyklí doma.  Nemá to chybu !
Nezastavil nás ani COVID, byli jsme sice kvůli tomu menší skupinka, ale možná to bylo o to lepší. Eliška z KATU nás povozila mikrobusem po ostrově, přitom stihla povyprávět zajímavosti, doporučení co si dát v restauraci, kam zajít. Viděli jsme celý ostrov, prochodili levády, hory i pobřeží. Nenudili jsme se ani chvilku

Zdravíme Pavel a Ilona S

rok 2020: Azorské ostrovy (Sao Miguel a Terceira) a Lisabon

Hezký večer,
mnohoráte děkuji za bezva dovču.... Byl to faakt relax..i když s tím chozením nejsem úplně v TOP TEN !!! Obdivuji Vás, že i v této opravdu složité době umíte vše ošéfovat v poho..... Uvidím, co bude, zatím ještě žiju z minulých dní.... Mooc zdravím a přeji jen fajn klienty a opětovné otevření Vašich možností !!! Držím palce !!!

Světlana

Dobrý den, Petře,
děkuji za úžasnou dovolenou, o to je to těžší vrátit se do pracovního stereotypu. Vše bylo super, jak místo, tak i pan vedoucí. Přeji krásný zbytek léta a někdy zase nashledanou.

Iva D.

Související nabídka

MADEIRA - turistika ostrovem věčného jara (11 dní)

21.05. - 31.05.2021 (+3 termíny)
Portugalsko / Madeira letecky
snídaně

Azorské ostrovy - malý okruh a Lisabon

19.06. - 27.06.2021 (+4 termíny)
Portugalsko / Azorské ostrovy letecky
snídaně

MADEIRA pro max. 8 klientů - turistika ostrovem věčného jara (11 dní)

16.07. - 26.07.2021 (+1 termín)
Portugalsko / Madeira letecky
snídaně

Tenerife a Gran Canaria - turistické poznávání

22.10. - 30.10.2021
Španělsko / Kanárské ostrovy letecky
snídaně

Madeira s procházkami a KVĚTINOVÉ SLAVNOSTI

02.05. - 09.05.2022
Portugalsko / Madeira letecky
snídaně

Přihlaste se k odběru novinek