• Island - turistický a poznávací okruh - 12 dní: 52.980 Kč - červenec 2020 - skupinka MAX 16 osob
  • Azorské ostrovy - turistika a poznávání - 9 dní: 33.980 Kč nebo 13 dní: 52.980 Kč - červen až září 2020
  • Skotsko - Ostrov Skye a západní vysočina - turistika a poznávání - 11 dní - cena 31.980 Kč - červen/červenec 2020
  • Skotsko - West Highland Way - 11 dní - cena 27.980 Kč - červen/červenec 2020

Island - podrobnosti o ubytování

Ačkoliv bychom v rámci turisticko-poznávacího zájezdu pravděpodobně nemuseli klást takový důraz na kvalitu ubytování, rádi bychom abyste si po náročném dni dobře odpočinuli a nasáli pohodovou islandskou atmosféru, třeba pod širým nebem ve vaně s horkou termální vodou se skelnkou něčeho dobrého s přáteli :)

>>> rezervovat zájezd Island - velký turistický a poznávací okruh <<<

1. noc: Keflavík

Vzhledem k příletu na Island kolem půlnoci, zajišťujeme první ubytování vždy co nejblíže letiště, tak abyste se do postele dostali co nejdříve po příletu. Většinou je doba jízdy z letiště max 5-10min. Zároveň je zde i pro Váš komfort zajištěna snídaně. Oficiálně se jedná o hostely, ale vy budete mít dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou a wc.

Keflavík - pokoj
Keflavík - jídelna

2. - 3. noc: Borgarnes

Svou polohou ideální pro naše využití, mezi Reykjavíkem a Akureyri, navíc zde přenocuje jen velmi málo turistů. Dvouložnicové chatky nebo mobilhomy pro 4 osoby mají vše co potřebujete pro příjemný spánek, pohodlnou přípravu snídaně i večeře a třeba i večerní posezení. Zahrnují tedy: 2x malá ložnice (každá ložnice je pro 2 osoby), obýváček s vybaveným kuchyňským koutem, koupelna s wc a sprchovým koutem, topení je vždy samozřejmostí.

Borgarnes - chatky
Borgarnes - obývák

Borgarnes - koupelna
Borgarnes - ložnice

4. - 5. noc: Akureyri

Doslova luxusní ubytování na okraji druhého největšího města na Islandu. Tyto luxusní trojložnicové moderní chaty zahrnují: 3x ložnice (každá ložnice je pro 2 osoby), velký prostorný obývák s vybaveným kuchyňským koutem, jedno samostatné wc, jednu koupelnu s wc a sprchovým koutem, privátní vanu s horkou termální vodou, topení.

Akureyri - chata
Akureyri - obývák

Akureyri - hot tub
Akureyri - koupelna

Akureyri - ložnice
Akureyri - obývák 2

6. noc: Egilsstadir

Jednoduše a prakticky zařízený penzion na východním konci Islandu. K dispozici budete mít dvoulůžkové pokoje, které mají několik společných wc a sprchových koutů, také mají společenskou místnost s kuchyňským koutem. Jedná se o malý penzion, který často obývá jen naše skupinka.

Egilsstadir - ložnice
Egilsstadir - společenská místnost

Egilsstadir - sprcha
Egilsstadir - wc

7. noc: Höfn

Stejně jako v Egilsstadir zde strávite jen jednu noc a jedná se o podobně jednoduše a prakticky zařízený penzion, tentokrát na jiho-východním pobřeží Islandu. K dispozici budete mít dvoulůžkové pokoje, které mají několik společných wc a sprchových koutů, také mají společenskou místnost s kuchyňským koutem. Jedná se o malý penzion, který často obývá jen naše skupinka. Restaurace jsou 5-10min chůze vzdálené.

Höfn - exteriér
Höfn - ložnice

Höfn - společenská místnost
Höfn - wc

8. - 10. noc: Selfoss

Poslední tři noci strávíte poblíž města Selfoss v jiho-západní části Islandu v trojložnicových prostorných chatách, které zahrnují: 3x ložnice (každá ložnice je pro 2 osoby), samostatné wc a sprchový kout, prostorný obývák s vybaveným kuchyňským koutem, privátní vana s horkou termální vodou, topení. Restaurace v areálu chat.

Selfoss - chata
Selfoss - hot tub

Selfoss - obývák
Selfoss - kuchyňský kout

Selfoss - ložnice 2
Selfoss - koupelna

* V některých termínech zájezdu na island může dojít ke změně některého ubytování nezávisle na naší vůli a proto výše uvedené ubytování nemůžeme 100% garantovat, ačkoliv posledních několik let využíváme právě tato konkrétní ubytování

>>> rezervovat zájezd Island - velký turistický a poznávací okruh <<<