Přečtěte si ohlasy našich klientů, kteří zájezd absolvovali.

rok 2021: Azorské ostrovy (Sao Miguel a Terceira) a Lisabon

Rádi bychom poděkovali za výbornou komunikaci s CK při přípravě na zájezd, dále musíme vyzdvihnout výbornou práci průvodce Jirky Kočíba, který byl nejen perfektně připraven, ale zvládal s pohodou a smyslem pro humor celou skupinu,, a v neposlední řadě samotný zájezd je opravdu parádní ochutnávkou Azor spolu se základním nahlédnutím do Lisabonu. Pro zájemce pak doplním, že na Azorech se jedná o příjemné a dobře připravené traily vždy na cca tři hodiny denně a k tomu cestování po vyhlídkách, jeskyních, fumarolech a dalších přírodních krásách dvou ostrovů. Opravdový zážitek.

Pavel a Eliška M.

Moc děkuji za krásný zážitek z celého zájezdu a Petrovi za skvělou péči o nás. Již nyní pokukuji, kam s Vaši CK vyrazím příště.😉🌷

Lucie Č.

rok 2020: Azorské ostrovy (Sao Miguel a Terceira) a Lisabon

 

Hezký večer,
mnohoráte děkuji za bezva dovču.... Byl to faakt relax..i když s tím chozením nejsem úplně v TOP TEN !!! Obdivuji Vás, že i v této opravdu složité době umíte vše ošéfovat v poho..... Uvidím, co bude, zatím ještě žiju z minulých dní.... Mooc zdravím a přeji jen fajn klienty a opětovné otevření Vašich možností !!! Držím palce !!!

Světlana

Dobrý den, Petře,
děkuji za úžasnou dovolenou, o to je to těžší vrátit se do pracovního stereotypu. Vše bylo super, jak místo, tak i pan vedoucí. Přeji krásný zbytek léta a někdy zase nashledanou.

Iva D.

rok 2019: Azorské ostrovy - turistický a poznávací okruh - 5 ostrovů

 

Davide, moc děkujeme za všechno na naší cestě, budeme dlouho vzpomínat, Azory byly úžasné i díky Tobě.

Moc pozdravů Pavel a Lenka

rok 2019: Azorské ostrovy (Sao Miguel a Terceira) a Lisabon

Dobrý den,
zájezd na Azorské ostrovy jsme si užily, všechno proběhlo v pořádku a průvodce David byl úžasný.
Takže příští rok si určitě nějaký další zajímavý zájezd vybereme.

Lenka H.

Vážená paní Paulů,
děkuji za zaslané pokyny k zájezdu. Za léta, co s kamarádkou jezdíme na poznávací zájezdy, jsem se nesetkala s tak podrobně a dobře sepsanými pokyny a množstvím relevantních informací. Předpokládám, že jej vypracovala vaše partnerská cestovní kanceláře Katu, tak jim prosím tlumočte, že to mají opravdu skvěle připravené. Snad se můžeme těšit, že stejně dobře bude připravený i zájezd samotný. Dotaz mám pouze jeden, mohla byste mi zjistit a napsat, jak je to na Azorech s komáry? Předem moc děkuji.
Srdečně zdravím, též přeji hezké dny

Marcela D.

Dobrý den,
dovolená s Katu cestovkou je prostě bezva, vše do puntíku připraveno a naplánováno, program úžasný, průvodce Petr se nám věnoval do roztrhání těla. Je to opravdu příjemný mladík s velice inteligentním a příjemným vystupováním. I přes nepřízeň počasí jsme se vraceli s úsměvem na tváři. Dovolená na jedničku.

Děkujeme a doufáme, že zase někdy na shledanou Simona

Dobrý den, chtěli bychom moc poděkovat za výborně připravený zájezd, který jsme s Vámi absolvovali a sice Azory a Lisabon v termínu 17.8. – 24.8.2019. Moc děkujeme i průvodci Péťovi, který byl milý, vstřícný a se vším si poradil.
Moc se nám vše líbilo a doufáme, že s Vámi opět někdy vyrazíme.

Hanka a Luboš P.

rok 2018: Azorské ostrovy - turistický a poznávací okruh - 5 ostrovů

 

Ahoj / dobrý den do Lučan ještě jednou.
Nechtěl jsem předbíhat dotaz na zpětnou vazbu ohledně absolvovaného zájezdu. Dotaz však nepřišel a pochvala tak málem zapadla. Nabídka setkání mi ji připomněla.
Chci vyslovit velikou pochvalu Davidovi. Máte v něm poklad. David fungoval na Azorech jako skvělý průvodce, ale po skončení oficiální části zájezdu i jako výborný společník.
David má bohaté znalosti o Portugalsku a Azorech a rád a srozumitelně je šíří dále. Informace podával v souvislostech. Nic ho nezaskočilo. Fungoval jako znalec místního prostředí. Jak v oficiální, tak neoficiální části programu nám dokázal dobře poradit. David nám nechával dostatek volnosti, přesto organizace zájezdu fungovala perfektně (i bez obrazně řečeno neustálého "držení se za ruce"). David se obětoval a věnoval se nám i po skončení oficiální části programu a díky němu jsme měli možnost okusit i trochu nefalšované místní atmosféry (což asi samotným by se nám i např. kvůli jazykové bariéře nestalo).
Zájezd na Azory byl zatím nejdražším zájezdem, ale díky Davidovi přirozenou formou i nejkomplexnějším zájezdem. Dávám známku 1* a kdyby se vám podařilo zajistit i počasí, hvězdičku bych přidal.
Dojmy z Azor, z fungování celé zájezdové party, jsou důvodem mého zájmu o setkání v Lučanech (viz předchozí e-mail). Protože přijedu sám, už teď lituji toho nepárového účastníka zájezdu, na koho zbudu...

Z Hradce vás zdraví Tomáš Z.

Dobrý den,
ráda bych jménem naší tříčlenné skupiny (Olga, Marek a Jan) poděkovala za naprosto skvělý čas, který jsme během těchto letních prázdnin 2018 měli možnost prožít s Davidem na Azorských ostrovech. Je opravdu velmi mladý, ale zároveň velmi zdatný komunikátor(Celá skupina držela spolu, bavili jsme se dokonale a byli jsme si zpočátku naprosto cizí!! Pracuji s lidmi a vím, že není jednoduché sladit odlišné povahy, potřeby...),organizátor (vše klapalo jako hodinky - švýcarské)a mám dojem, že jako člověk je poctivý k sobě i klientům. Jeho optimismus je "nakažlivý", což tolik potřebujeme po celoroční pracovní zátěži. Prostě průvodce 21. století. S takovým potenciálem se člověk musí totiž narodit; myslím, že neexistuje škola, která by byla schopna těmto dovednostem naučit. Evidentně CK Katu pouští do světa schopné lidi.
Byli jsme mile překvapeni a užili jsme si zcela nadstandardně čas, který nám vzniknul náhle, neboť plány jsme měli jiné. Moc děkujeme.

Jsme velmi zvědavi na vaše fotografie z Gruzie.
S přátelským pozdravem

Olga N. (za naši rodinu)

rok 2018: Azorské ostrovy (Sao Miguel a Terceira) a Lisabon

 

Dobrý den,
co se týče zájezdu byli jsme spokojeni. Azory se nám líbily. Výlety jste pravděpodobně vybírali podle našich fyzických možností. David byl ochotný, spolehlivý a pohodový. Máme pouze jedinou „stížnost“- na prohlídku Lisabonu jste nám nemuseli objednávat 35 ve stínu. Děkujeme a zdravíme.

Miluše a Jaroslav H.

Dobrý den,
děkujeme cestovní kanceláři a hlavně průvodci Petru Rambouskovi za příjemnou dovolenou, kterou jsme společně prožili na poznávacím zájezdu do Lisabonu a na Azorské ostrovy. Zájezd se uskutečnil v termínu 30.6. – 7.7. 2018. Průvodce Petr, ač velmi mladý muž a začínající průvodce, byl naprosto skvělý, přátelský a získal si respekt všech klientů zájezdu. Přejeme mu úspěch nejen v oblasti cestovního ruchu, ale i v osobním životě a zdárný vstup do vysokoškolského života. I když se vyskytly drobné nepříjemnosti, jako porucha malého autobusu a také opožděné doručení zavazadla našeho průvodce, vše ostatní naplnilo naše představy, vytvořilo zásoby klidu a pohody a určitě ještě několik týdnů máme z čeho čerpat.
Všem moc děkujeme

Manželé V.

Ahoj Petře,
chceme Ti poděkovat za krásný zájezd na Azory. I když jsme nebyly zdatní chodci, tak jsme toho mnoho viděly a užilily si to. Jedno místo krásnější jak druhé. A díky Tvému vedení nebyly žádné problémy a mnoho jsme se toho dozvěděly. Byla to paráda. Díky, díky.
Mnoho zdaru na dalších cetách.

Zdena S. a Věra D.

rok 2017: Azorské ostrovy (Sao Miguel a Terceira) a Lisabon

 

Vážená paní,

chtěla bych poděkovat za krásný zájezd. Byly jsme s dcerou velice spokojené. Nádherná místa, skvělý průvodce!!! 

Děkuji Ivana S.

Dobrý den.
Je to týden, co jsme se vrátili z poznávacího zájezdu po Azorských ostrovech a stále v nás zůstává krásný pocit nejen z nádherné přírody, ale i z vynikající práce delegáta pana Petra Schlindebucha. Vloni jsme byli na Madeiře s Vaší CK a byli jsme nadšeni průvodci panem Ing. Marinem Černým a kteří dokázali svým přístupem a širokými znalostmi zcela změnit náš přístup k poznávacím zájezdům. A totéž jsme nyní zažili s panem Petrem Schlindenbuchem, který dokázal vytvořit velmi přátelskou atmlosféru v naší ve všech směrech různorodé skupině a který prokázal vynikající znalosti& nbsp;nejen o dané destinaci, ale i v jiných oborech, takže si dokázal při výletech či posezeních v baru či restauraci fundovaně povykládat z každým účastníkem zájezdu. I díky němu jsme tak strávili velmi krásných 7 dní a rádi se budeme vracet k Vaší CK.
Ještě jednou děkujeme

manželé P.

rok 2016: Azorské ostrovy - turistický a poznávací okruh - 5 ostrovů

 

Včera jsme se vrátili ze zájezdu na Azorské ostrovy pořádaného Vaší cestovní kanceláří. Děkujeme za něj. Bylo to nádherné, perfektně připravené a zorganizované. Shodli jsme se s manželkou, že je škoda, že jsme Madeiru, kterou jsme absolvovali před 2 lety, nejeli s Vaší cestovní kanceláří. Sešla se skvělá parta lidí a loučení na letišti v Praze nebylo lehké.
Ještě jednou děkujeme.

S pozdravem Josef H.

rok 2016: Azorské ostrovy (Sao Miguel a Terceira) a Lisabon

 

Vrátili jsme se včera ze zájezdu na Azory s vaší cestovní kanceláří a jsme moc spokojeni. Už před odjezdem jsme byli mile překvapeni zaslanými podrobnými informacemi včetně potřebných finančních prostředků (uvedená částka se téměř přesně shodla s naší útratou).
Průvodce Petr byl dokonalý organizačně (vše probíhalo bez zdržení a jakýchkoliv zádrhelů) i lidsky (jednal s lidmi, kteří až na malou výjimku byli o generaci starší a perfektně to zvládal).
Byl to krásný zájezd.

Věra a Jan M.

Paní Schlindenbuchová,
zúčastnili jsme se s partnerkou v červnu 2016 zájezdu na Azorské ostrovy.
Chtěl bych Vám poděkovat za krásný zájezd s perfektně připraveným programem. Je to jeden z mých nejhezčích "cestovatelských" zážitků.
Akční program bez zbytečných hluchých míst.
A hlavně bych chtěl poděkovat za profesionální "výkon" Petra jako průvodce. Vše zvládá s naprostým přehledem, okamžitě reaguje na případné změny. Velice příjemně vystupuje a dokáže si získat sympatie od všech účastníků bez ohledu na věk. Za celou dobu se nevyskytl jediný problém.
Před dvěma lety jsem s Petrem absolvoval Madeiru a byl jsem stejně spokojený jako letos.

Miloslav K.

Ahoj Petře,
díky za skvělé průvodcování po Azorech, báječně jsme si to užili.
Těším se na další výlety a přeji mnoho štěstí na cestách kolem světa.

S pozdravem Pavel B.

rok 2014: Azorské ostrovy - turistický a poznávací okruh - 5 ostrovů

 

Sedím u počítače a s nostalgií se dívám na fotky z Azor. Petře a Eliško „ VELIKÉ“ díky Vám oběma. Bylo to krásné a byli jste nepopsatelně bezvadní.

Marian M.

rok 2013: Azorské ostrovy - turistický a poznávací okruh - 5 ostrovů

 

Dobrý den,
Rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za nádherně strávený čas na Azorských ostrovech, kde jsme pobývali v první polovině srpna tohoto roku.
Díky skvělé organizaci, dostatečnému přísunu informací a příjemné atmosféře budeme na tuto dobu vždy rádi vzpomínat.

Jitka a Radek Z.

Dobrý den Kateřino a Petře,chtěl bych Vám alespoň touto cestou poděkovat za opravdu nádherný,zajímavý i akční zájezd na Azory.Stále si z fotek připomínáme tu nádhernou přirodu a další zajimavosti.Byli jsme samozřejmě nadšeni i z našeho prvního zájezdu s vámi na Madeiru.

Zdeněk J. a Marie K.

Milá Kateřino, milý Petře,
srdečně vás zdravíme a pár dní po návratu z Azorských ostrovů vám ještě jednou moc děkujeme za krásný zážitek ze zájezdu na Azorské ostrovy! Byla to bezesporu naše nejlepší cesta, absolvovaná prostřednictvím nějaké cestovní kanceláře. Naprosto vzorná příprava, věcné a přitom vstřícné a obětavé vedení, přátelský přístup od prvních okamžiků na letišti atd.atd. Většinou se najde nějaká ta chybička, ale tady jsme neobjevili žádnou.
Dosud jsme si cesty vybírali spíše podle místa, která bychom chtěli navštívit - od nynějška se budeme zárověň pídit, zda tam nejede vaše CK KATU!
Tak ještě jednou moc díky - a doufáme, že někdy na shledanou!
Přejeme další úspěšné cesty a hodně spokojených účastníků

Helena a Honza V.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.