Vážení příznivci cestování,

rádi bychom Vám představili rodinnou cestovní kancelář KATU, založenou v roce 2009. Kancelář najdete u penzionu Kitty v Lučanech nad Nisou v Jizerských horách, který celoročně provozujeme.

Specializujeme se na letecké turisticko-poznávací zájezdy pro menší skupiny 8 – 22 osob. Do vzdálenějších destinací mimo Evropu se jedná ještě o menší skupiny 8 – 16 osob. Zaměřujeme se na individuální přístup ke každému klientovi, k jeho představám a možnostem - turistický program lze vždy upravit. Díky tomu se s naší CK může vydat na dovolenou celá Vaše rodina, jejichž členové mají různé nároky. Rovněž Vám rádi připravíme zájezd na míru.

Většinu zájezdů si sami průvodcujeme. Na našich zájezdech se především setkáte s Petrem Schlindenbuchem ml., Eliškou Schlindenbuchovou, Petrem Schlindenbuchem st., Kateřinou Schlindenbuchovou, Davidem Schlindenbuchem a Magdalenou Schlindenbuchovou.Mezi naše další průvodce patří Petr Rambousek, Honza Pancíř, Péťa Jandová, Jirka Kočíb, Martin Černý a další.

Pokud byste nás chtěli lépe poznat, dříve než se na samotný zájezd přihlásíte, zveme Vás na návštěvu do penzionu Kitty. Z okraje Prahy do Lučan nad Nisou je to hodina cesty autem. Zavolejte a domluvte si s námi setkání a my se Vám budeme rádi věnovat a zodpovídat Vaše dotazy.. Z nabízených zájezdů Vám můžeme promítnout fotografie s komentářem.

Kdo nejezdíte autem, můžete přijet autobusem ČSAD přímou linkou Praha Černý Most - Jablonec nad Nisou, která jezdí několikrát denně. Do Jablonce pro Vás přijedeme a odvezeme Vás do penzionu.

Budeme rádi, když Vás osobně poznáme dříve, než na samotném zájezdě.

Na setkání s Vámi se těší Kateřina, Eliška a Petrové Schlindenbuchovi


Náš tým

Kateřina Schlindenbuchová

S Petrem starším pečlivě připravuje nové zájezdy a zároveň průvodcuje ty již připravené. Od rána do večera Vás bude zásobovat hromadou informací, zajímavostí a reálii. Kateřinu také často během zájezdu přistihnete, jak z místních starousedlíků tahá nějaká moudra.


Eliška Schlindenbuchová

Pokud nám napíšete na náš firemní mail katu@katu.cz, nebo zavoláte 724 104 083, bude to téměř vždy právě Eliška, kdo Vám odpoví. Také s ní budete probírat veškeré detaily související se smlouvou o zájezdu a domlouvat případnou spolupráci. V neposlední řadě se s Eliškou potkáte na mnoha zájezdech, které s oblibou průvodcuje.


Petr Schlindenbuch starší

S Kateřinou pečlivě připravuje nové zájezdy a průvodcuje ty již připravené. Také se s ním konzultují některé důležité a některé nedůležité záležitosti ohledně chodu ck a detailů zájezdů. Petr starší při zájezdu vždycky ví kudy jet, kam odbočit a kde zaparkovat, přestože má třeba mobil s navigací vypnutý v kapse.


Petr Schlindenbuch mladší

Pokud se Vám na zájezdu líbí ubytování, doprava, výběr letecké společnosti a další doplňkové služby, je to právě jeho zásluha. Pokud se Vám něco z toho nelíbí, může za to on. Petr mladší se stará i o to, aby o ck Katu věděli potenciální klienti, abyste na webu našli vždy všechny potřebné informace a aby měli průvodci na zájezd vše připravené a zajištěné. Potkat se s ním můžete také na mnoha zájezdech, kde Vás bude doprovázet jako průvodce.


... další připravujeme ...

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.