12.12.2022
Nové a/nebo po covidu obnovené zájezdy pro příští rok.

Těšíme se, že konečně po odeznění covidu budeme moci realizovat zájezdy v plné šíři naší nabídky. Co to konkrétně znamená? Rok 2020 byl jaký byl a moc jsme toho zkrátka nenajezdili. Rok 2021 byl nad (pesimistická) očekávání příznivý a navzdory nutnosti různého očkování/testování jsme po Evropě odjeli již většinu plánovaných zájezdů. V letošním roce kdo cestoval "jen" po Evropě, tak už téměř žádná covidová omezení "nepotkal". Kdo cestoval dále, s námi například Dominikána, Réunion, USA, musel ještě nějaké to testování nebo očkování strpět. Pro příští rok, 2023, to nyní vypadá, že se i za oceán (jedním i druhým směrem) podíváme za podmínek z roku 2019, tedy bez potřeby testování/očkování/karantény.

A tím se konečně dostáváme k tématu odstavce. Nyní se už i do Kanady, kterou jsme tři roky museli z důvodu covidových opatření rušit, dostaneme jako "před covidem", tedy bez podmínek a tedy realizaci v létě 2023 již (snad) nic neleží v cestě. To samé platí pro Nový Zéland, kam vyrážíme v březnu 2023. Dalším obnoveným zájezdem je Karibik - Guadeloupe, Dominika, Martinik, odkud jsme se vraceli v době vypuknutí covidu, v březnu 2020 a od té doby nebylo možné tento zájezd realizovat z důvodu velkých omezení pro vstup na Dominiku. V každém případě tento zájezd jedeme rovněž v březnu 2023.

Máte-li chuť se na cestu do těchto destinací přidat, budeme rádi :) Na Zéland nám zbývají 4 volná místa, do Karibiku 3 volná místa, do Kandy nyní 4-6 volných míst dle toho, jak se nám potvrdí aktuální rezervace.


Díky za přečtení.

Petr Schlindenbuch

Rádi byste se na něco zeptali? Téma může být jakékoliv, napište mi.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.