14.02.2023
Přečtěte si ohlasy našich klientů, kteří zájezd absolvovali.

rok 2024

průvodce zájezdu: Jiří Kočíb

 

Dobrý večer, ráda bych poděkovala za skvělý zájezd (jako již po několikáté). Obrovské díky patří průvodci - Jirkovi, který nás s velkou profesionalitou protkanou nevšední ochotou provázel dnem i nocí. S Jirkou opravdu kamkoliv!!!

Pěkné dny. Dagmara Ž.

 

Vážení a milí z CK Katu,
děkuji vám za skvělé zážitky z Dominikánské republiky. Opravdu jsme toho hodně viděli a poznali, organizace byla skvělá, průvodce Jirka Kočíb na jedničku s pěti hvězdičkami 👍👍👍 Ubytování bylo místy výborné, jinak odpovídající, jediné trošku horší bylo v městě Sosúa, ale na jednu noc to zas tak nevadilo.

Mnohokrát vám děkuji a těším se na další akce s vámi!

Jana C. 

 

Byl to náš 14. zájezd s KATU. Zájezd do Dominikánské republiky opět patřil k top zájezdům. Splnil naše očekávání ve všech směrech. Průvodce Jirka je neopakovatelný a nenapodobitelný. Už se těšíme na další novinky v zájezdech.

Jožka a Dana B.

 

Přeji krásně pohodičkový páťulinek. Zájezd byl z říše snů. Jirka byl perfektní průvodce který tento nádherný a velice zajímavý  a náročný program zpestřil svým profesionálním přístupem protkaný nebývalým člověčenstvím a stálou pohodičkou a humorem. To se to pak cestuje. Třešínkou na dortu pak byli spolucestující. Tak že za mne paráda. Všem vřele doporučuji.

Zdraví a jen a jen to dobré přeje Jaroslav H.

rok 2023

průvodce zájezdu: Jiří Kočíb

 

Zájezd s Katu jsme vybrali na základě spokojenosti rodiny mojí sestry, která s Vámi byla v létě na Madeiře. Nechtěla jsem turistickou dovolenou, ale spojit odpočinek s poznáváním exotické země, a přesně to se mi splnilo. Dominikánská republika je nádherná země, poznali jsme ji z mnoha pohledů, rajských, veselých i smutných, a díky našemu skvělému průvodci Jirkovi jsme hladce prošli i její nevyzpytatelností... Jirka, kromě toho, že je to přátelský, starostlivý a trpělivý parťák, je zároveň profík, perfektně připravený, spolehlivý, a s klidem si dokáže poradit se všemi nepředvídatelnými situacemi, kterými je Dominikána typická. Cítila jsem se pod jeho vedením v naprostém klidu, bezpečí a užívala jsem si, že nemusím opravdu nic řešit a na nic myslet, od vstupu na letiště v Praze až po vyzvednutí kufrů po návratu. Tohle je pro mě opravdu důležité, a proto uvažujeme, že našetříme na další výpravu, Kostariku a Panamu, pokud se ji Jirka naučí 😁. 
Děkujeme celé Katu za perfektní organizaci zájezdu, za profesionální, ale zároveň velmi přátelské, rodinné jednání, a těšíme se v budoucnu na další společné zážitky.

Renata a Michal K.
 

 

Dobrý den a velké poděkování Vaší CK!
Naše druhá dovolená s Katu a Jirkou Kočíbem a opět obrovské nadšení a naprostá spokojenost.

Markéta a Luboš H.

 

Ahoj Petře a spol.,
jako vždy, spokojenost. Rádi bychom vyzdvihli kvality a vstřícnost JIrky jako průvodce.

Mějte se hezky Pavel a Dáša Š.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.