07.10.2020 | Poslední aktualizace: 04.09.2023
Přečtěte si ohlasy našich klientů, kteří zájezd absolvovali.

rok 2023: Turistická Svanetia

průvodce zájezdu: Jan Pancíř

 

Dobrý den, moc děkujeme za krásnou dovolenou, splnila naše očekávání a v mnohém i předčila (setkání s místním včelaře, tanec po vydatné a výborné večeři atd.). Velký dík patří hlavně průvodci Honzovi.

S pozdravem Honza a Renata

 

Krásný pozdrav do KATU
Děkujeme za nádherný zážitek, cesta do Svanetie s vaši cestovní kanceláří je opravdu mimořádná zkušenost. Poznali jsme nejen krásnou zemi, ale i místní zvyklosti, kulturu, historii, nesmírně milé, pohostinné obyvatele malých vesniček v horách. 
Měli jsme obrovské štěstí na skvělou partu, přálo nám i počasí, ale největší obdiv a dík patří našemu průvodci Honzovi Pancířovi, je to výjimečný mladý muž. Měl dokonale připravený program, jeho znalost prostředí i organizace našich aktivit byla 100%-ní. Vždy připravený poradit a pomoci. Empatický, laskavý.
Ve vesničce Adishi maminka naší hostitelky paní Nino s láskou vzpomínala na vaši CK, paní Kateřinu, myslíme si, že Honza dál šíří skvělé jméno a renomé KATU.
Bude nám potěšením s vámi příští rok opět vyrazit na cesty.

Miloš a Eva Š.i

 

Dobrý den,

poděkování posílám já. Za program poskládaný do detailů a nabízející varianty různé obtížnosti. Za průvodce Honzu Pancíře, který byl pro nás jistotou, bezpečím a zdrojem informací. Za jeho lidské vlastnosti - trpělivost, laskavost a starostlivost. Krásné počasí bylo bonus a všechno dohromady přispělo ke skvělým prožitkům. Jsem ráda, že jsem v Gruzii s Katu mohla být.

Připojuji pár fotografií z oblastí, které si stále zachovávají původní ráz a kterým přeji, aby to tak vydrželo co nejdéle.

Pavlína N.

rok 2022: Turistická Svanetia

průvodce zájezdu: Jan Pancíř

 

Dobrý den,
zájezd se nám moc líbil.
Speciálně chceme pochválit průvodce Honzu, který byl opravdu výborný!
Pár komentářů:
Programu v horách není co vytknout. Všechny túry byly moc pěkné a vždy dobře vymyšlené ve 2 variantách pro více i méně zdatné.
V Ureki se nám nelíbilo. Naštěstí se tam netrávilo moc času. Bylo tam přelidněno, hlučno.
Dali bychom přednost nocování v Batumi místo Ureki. Pláž tam byla mnohem hezčí a je tam co vidět. Během krátké návštěvy jsme toho stihli málo.

S pozdravem, Radka a Petr K.

Dobrý den,
chtěli bychom poděkovat CK Katu (naše již druhá zkušenost) za velmi příjemný a zároveň obohacující zážitek. Vše bylo dokonale připraveno, nám vždy jen zbývalo těšit se následující den. Asi se ztotožním s názorem Gábiny N (recenze z minulého roku) a taky bych upřednostnil delší pobyt v horách a kratší u moře, ale chápu, že spoustě lidí to takhle vyhovuje a problém to rozhodně nebyl. Zvlášť vypíchnout bych pak chtěl velmi profesionální přístup našeho sympatického průvodce Honzy. Tento zájezd spojující aktivní odpočinek s poznáním velmi zajímavé země rozhodně vřele doporučuji.

Pavel T

Dobrý den,
chci poděkovat za možnost zažít tak nádhernou úžasnou skvělou dovolenou. Speciální dík patří vždy skvěle naladěnému, perfektně připravenému, empatickému, shovívavému průvodci Honzíkovi.

Jiřina P.

rok 2021: Turistická Svanetia

průvodci zájezdu: Kateřina Schlindenbuchová a Petr Schlindenbuch starší

Ahoj Kateřino a Petře,
trochu se zpožděním odpovídáme na váš e-mail. Zájezd do Gruzie jsme si opravdu užili a moc se nám líbil. Od první chvíle po příjezdu do Lučan až do poslední chvíle nočního odjezdu z Lučan jste dělali (i se synem a dcerou) vše vysoce nad rámec povinností a vytvářeli příjemnou atmosféru. Proto si myslíme, že jste tím dokázali vytvořit z účastníků, kteří se ve většině případů ani neznali, pohodovou partu, která spolu dobře vycházela. Vše jste měli dokonale připravené, kromě vlastního zajímavého programu jste poskytovali množství informací o Gruzii, které opravdu zaujaly. Všichni jsme ocenili, jak jste vyřešili komplikaci způsobenou se zhoršením epidemiologické situace v Kutaisi, která pro vás určitě nebyla jednoduchá. Z naší strany vám všem patří velké poděkování. Pokud nám to zdravotní, rodinná a pracovní situace dovolí, rádi se zúčastníme některého z vašich dalších zájezdů.
Přikládáme fotky, přejeme hodně osobních a cestovatelských úspěchů.

Z Jičína zdraví Jana a František K.

Dobrý den!
Chceme poděkovat cestovní kanceláři za nevšední zážitek, jakým pro nás byl zájezd do Gruzie. Vše proběhlo pečlivě a svědomitě organizováno, což je v současné době náročné, ale nutné. CK Katu připravila pohodový zájezd, kde jsem se dobře cítili v příjemném kolektivu a poznali úžasnou zemi s jejími přírodními a kulturními poklady. Z nabídky zájezdů pro příští rok budeme rádi vybírat.

Pepa a  Pavlína   

Dobry den,
zajezd do Gruzie, zvlast turisticka cast po Svanetii, se mi moc libil. Myslim, ze se tam jeste nekdy vydam.:n) Klidne bych prodlouzila nocovani v Ushguli na dve noci. Pobyt u more a pomerne dlouhe celodenni popojizdeni bylo dost unavne a asi vetsina ucastniku se shodla, ze by pobyt v horach prodlouzila. :n) Tesim se na pripadnou dalsi ucast v nekterem z vasich nabizenych zajezdu.

Gabina N.

rok 2019: Turistická Svanetia

průvodci zájezdu: Kateřina Schlindenbuchová a Petr Schlindenbuch starší

 

Milá Kateřino, milý Petře a milý Honzo.
Zúčastnili jsme se letos ve dnech 31.8. - 10.9.2019 turistického zájezdu do Gruzie.
Jako první pocit, který nás napadl při návratu domů byl - BYLO TO NÁDHERNÉ.
Poznali jsme krásy Svanetie a gruzínských hor, hlubokých údolí a zasněžených vrcholů Kavkazu. Současně jsme si po pobytu v horských vesničkách uvědomili, jak se nám dobře žije a že se máme jako ...
Zájezd byl připraven s největší pečlivostí a s možností volby menší nebo větší náročnosti. Vždy jsme ale zažili neopakovatelné zážitky, které nám v paměti zůstanou hodně dlouho, např.:
- jízda terénními auty po horských silnicích s místními řidiči "závodníky"
- krávy na všech silnicích - i těch nejhlavnějších
- jízda v jízdních pruzích a hlavně na kruhovém objezdu se dvěma pruhy - nikdo nemá přednost - kdo dřív přijde, ten dřív jede
- jízda na koni při brodění přes ledovcovou řeku - na koni jsem seděl poprvé v životě a myslel jsem, že se mnou pojede ještě majitel koně, ale jakmile jsem nasedl, plácl koně po zadku a "hyjé malá"
- příjemné překvapení s úrovní ubytování a stravy v odlehlých horských vesničkách při třídenním treku - čisté a pohodlné postele, dobrá hygiena, chutná strava a velice příjemní domorodci
- nezapomenutelné markety - budky, kde se prodává základní občerstvení a k dostání je i pivo z Krušovic
- Kateřina dala v autobuse do oběhu láhev místního nápoje cha-cha a jakmile láhev oběhla dvakrát autobus, tak všichni perfektně mluvili rusky
- výborný byl i místně znalý řidič autobusu, který nám doporučil návštěvu několika velice zajímavých míst, která původně nebyla v plánu
S Katu jsme vyjeli již popáté. A samozřejmě jako každý rok jsme byli i letos nadmíru spokojeni s průvodci, tentokrát s Kateřinou a Petrem a i se zaučujícím se Honzou. Všichni byli velice příjemní a přátelští a ohleduplní ke všem bez rozdílu věku a výkonnosti. Z jejich výkladu jsme se dozvěděli mnoho zajímavých informací z historie i ze života místních lidí.
Přálo nám i počasí. Původní předpovědi byly s nízkými teplotami s každodenním deštěm, ale my jsme měli jasné a slunečné počasí s teplotami ráno někdy od 4 st. do odpoledních až 32 st.
Samozřejmě, že se vyskytly i neočekávané a překvapující situace:
- např. chybějící most, který vzala velká voda a trasa se prodloužila o několik kilometrů - nakonec nás chytla bouřka s kroupami
- třetí den měl být odpočinkový, ale kvůli nejezdící lanovce Petr okamžitě naplánoval náhradní trasu s "odpočinkovou" délkou skoro 20 km - ale bylo to super
- po náročném výstupu na Koruldi Lakes (na vzdálenost 5 km převýšení 550 m) nás začala předjíždět kolona terénních aut, za nimi oblaka prachu a z nich vystoupili mladí "turisté". Obuli si pohorky, obešli jezírko, udělali selfie a po nasednutí do aut odjeli zpět domů.
Všem, kteří chtějí poznat nádhernou krajinu, výhledy na zasněžené hory přes 5000 m, panenskou přírodu a klid bez zástupů turistů tento zájezd vřele doporučujeme. Bylo to náročné, ale krásné.
Ještě jednou děkujeme a někdy příště na shledanou.

Slávek K. a Olga R.

 

rok 2019: Gruzie s procházkami

průvodce zájezdu: Jan Pancíř

 

Ahoj Eliško, děkujeme za krásný zájezd do Gruzie, že jsme to nevzdaly a jely stalo to za to. Hlavní zásluha patří Honzíkovi byl skvělý staral se o nás jako o vlastní je to milý, hodný hoch. Ještě jednou moc děkujeme. Povedla se i skupina. Vše O. K. Až se ti vrátí rodiče tak je moc pozdravuj, bylo to milé, když se u první snídaně najednou objevili.

Měj se moc pěkně Emilie a Anna

Dobrý den,
moc děkujeme za pěkné zážitky a skvělou organizaci. Zájezd se nám moc líbil.
Zdravíme celý kolektiv Katu

Zdeňka a Petr T.

Související nabídka

Gruzie - turistická Svanetia a Černé moře

16.08. - 26.08.2024
Gruzie Letecky z Prahy
polopenze

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.