07.10.2020 | Poslední aktualizace: 17.08.2023
Přečtěte si ohlasy našich klientů, kteří zájezd absolvovali.

rok 2023:  Island - Velký turistický a poznávací okruh

průvodci zájezdu: Kateřina Schlindenbuchová a Petr Schlindenbuch starší

 

Děkujeme celé rodinné cestovní kanceláři KATU za organizaci a průvodcovství na velkém okruhu Islandem (18. 6. - 29. 6. 2023, Kateřina a Petr). Vybírali jsme z vícera nabídek CK a ta Vaše byla jednoznačně nejpestřejší. To, co jsme poté zažili na Islandu, předčilo naše očekávání a představy. Každý den byl profesionálně zorganizován a díky Kátě a Petrovi máme navždy nádherné a emotivní zážitky. Ještě jednou díky a budeme se těšit zase někdy příště.

Jarča a Michal K.

Dobrý den,

byli jsme s vámi na skvělé dovolené na Islandu letos v červenci od 30.6. do 11.7.2023 a byli jsme nadšeni nádhernou přírodou i celkově organizací zájezdu a přátelskou atmosférou. Na cestě po Islandu nás provázela Kateřina a Petr a hlavně díky nim máme úžasné zážitky na které budeme dlouho vzpomínat. Zdravíme Kateřinu i Petra a přejeme KATU hodně nadšených a spokojených cestovatelů a turistů. Těšíme se, že s vámi zase někam pojedeme.

Irena, Petr a Petr D.

 

Milí Schlindenbuchovi, Kateřino a Petře, děkujeme za nádherný zájezd na Island - velký okruh (18.6. až 29.6.2023), který jste bezvadně a profesionálně připravili. Zážitky z tohoto zájezdu dlouho zůstanou dlouho v našich hlavách i srdcích. Byl to opravdu skvělý čas.

Zdravíme Petře Schlindenbuchu ml. a rádi bychom Ti poděkovali za úsilí, které jsi vyvinul při hledání ubytování pro nás, účastníky zájezdu na Island (18.6. až 29.6.2023) při nenadálé události - odložení letu z Keflavíku 29.6.2023 v 15 h na odlet 30.6.2023 v 6 h.

František a Vlasta K.

 

Recenze zájezdu Island červen 2023. S cestovní kanceláří KATU jsme cestovali již potřetí. Tentokrát byl zájezd poznávací na ISLAND. Výlety byly naplánovány tak, abychom za 11 dní poznali co nejvíce z krajiny, kultury, historie. Laskavý a profesionální přístup našich průvodců ani nedovolil, aby vznikly nějaké problémy. Všechny naše zkušenosti s KATU dovolují její zájezdy vřele doporučit. Jde o poznávání spojené s turistikou, s dobrým zázemím. 

Jaroslav  a Milena G.

Krásný den, 
ráda bych za celou naši rodinu moc poděkovala za dovolenou na Islandu! Stejně jako loni na Madeiře bylo vše od A do Z perfektně zorganizováno a komunikováno. Zážitky byly dechberoucí a nebetyčné. Průvodci Petr s Katkou nabití vědomostmi, dobrou náladou a připraveni operativně jednat při komplikacích.
Ještě jednou díky!

Lucina O.

 

rok 2022:  Island - za polární září, přírodou a poznáváním

průvodci zájezdu: Petr Schlindenbuch starší a Jiří Kočíb

 

Dobrý den,
jen jsem Vám ještě chtěla napsat, že klient byl naprosto nadšený, poslal mi nějaké fotky a i polární záři viděli. Jsem za něj moc ráda a velký dík patří Vaší CK, že se na poslední chvíli ke skupině mohl přidat.

S pozdravem Petra B. ( za cestovní agenturu)
 

rok 2021:  Island - Velký turistický a poznávací okruh

průvodci zájezdu: Kateřina Schlindenbuchová a Petr Schlindenbuch starší

 

Dobrý den,
dodatečně děkujeme za úžasný zájezd na Island. Byli jsme maximálně spokojeni !  Program bohatý, organizace skvělá- osobní přístup organizátorů. Oceňujeme flexibilitu cestovní kanceláře v době covidové, kdy se pravidla mění skoro z hodiny na hodinu a přesto se zájezd uskutečnil v celém rozsahu.Určitě využijeme nabídku zájezdů i pro další dovolenou. 

S pozdravem Magdalena a Dušan

 

Rádi bychom touto cestou pozdravili všechny z CK KATU a poděkovali jim za úžasný zájezd na Island! Destinace, do které jsme se velmi těšili, naprosto předčila všechna naše očekávání a rozhodně to nebylo jen vlivem příznivého počasí. Hlavním důvodem byl náš výběr cestovní kanceláře! Díky Petrovi a Kateřině jsme strávili dovolenou snů! Viděli jsme určitě všechno, co se na Islandu vidět dát i to, co jiné cestovky nenabízejí. Moc také děkujeme za všechny informace o covidových podmínkách, které jsme průběžně dostávali před zájezdem. Už dnes víme, že náš příští zájezd bude rozhodně opět s CK KATU a už teď se na něj těšíme! Moc všechny zdravíme!

Vlaďka a Miloš

Dobrý den,
posílám recenzi na zájezd na Island. Bylo to úžasné. Těšíme se v listopadu do Jizerek.
Island: Na začátku července jsme se zúčastnili Velkého turistického a poznávacího okruh na Island. Nejenže tento zájezd splnil, ale ve všech ohledech předčil, naše očekávání.  Každý den jsme si mysleli, že už další den nemůžeme vidět něco ještě úchvatnějšího, ale viděli jsme. A těch zážitků- od vodopádů, přes kaldery, procházky kolem kráterového jezírka, bahenních tůněk, brodění říčkou, po plavbu na ledovcové laguně a mnoho dalších. Naši průvodci nás v mikrobuse nás vzali i  na místa, kde bychom se s velkým autobusem s větší skupinou turistů nikdy nedostali. Taky ubytování se nám líbilo, hlavně ty velké vany s teplou vodou, skvělá regenerace po náročném dni. Když jsme viděli krajinu duhových hor, mysleli jsme , že je to vrchol našeho pobytu. Ale průvodci měli ještě eso v rukávu poslední den jsme viděli činnou sopku, cesta k ní byl větrný zážitek. Při odjezdu na letiště se  loučili s Islandem pohledem na chrlící sopku.  Prostě celý zájezd neměl chybu.
Chtěli bychom ještě jednou poděkovat Katce a Petrovi Schlindenbuchovým za veškerou „péči“. Byl to náš druhý zájezd  s CK KATU  a těšíme se na další 

Zdraví   Hela a Jožka K.

Vážení a milí Katko a Petře,
ráda bych vám touto cestou ještě jednou poděkovala jménem svým i manželovým za zájezd na okouzlující Island, ze kterého jsme se minulý týden vrátili. Jak za zorganizování Velkého turistického a poznávacího okruhu, tak za bezpečné odřízení minibusů a průvodcování s individuálním přístupem k potřebám každého účastníka. Manžel byl účastníkem daleko nejstarším, ale i on měl možnost zažít Island v jeho přírodní nikoli instantní podobě.Tvrdili jste, že počasí, které nám celou dobu velice přálo, ovlivnit nedokážete, takže se o to nejspíš postaral patron vaší rodiny, svatý Petr. Po všech těch opravdu letních dnech našeho pobytu nám přálo i v den, kdy jsme stoupali "Údolím kouře" podél potůčku až do míst, kde se do nej vlévá horký termální pramen: Byl hodně silný vítr a začalo pršet - ideální čas na ponoření se do termální vody - za slunného teplého počasí by to snad ani nestálo za to. Další den byl vyhrazen pro Landmannalaugar - úchvatnou krajinu "Duhových hor", bez jejíhož prozkoumání by cestě tímto nádherným ostrovem něco podstatného chybělo. A aby toho nebylo málo, večer pár hodin před odletem jste se nám postarali o další nezapomenutelný zážitek - možnost pozorování činné sopky Fagradalsfjall, jejíž erupce a chrlení žhavé lávy jsme tak viděli v přímém přenose. Zkrátka Island se vším všudy. Přeji vám samé nadšené cestovatele a hodně úspěchů ve vašem krásném podnikání.

Anička M.

Milá Katko a Petře,
srdečně Vás zdravím. Ještě jednou děkuji za nevšední péči, kterou jste nám věnovali při zájezdu na Island. Zájezd, nejen že splnil, ale i předčil moje očekávání. A to díky Vaší profesionalitě, vynikajícím znalostem o zemi, možností rychle zareagovat na event. nutnou změnu a zejména snaze, každému  účastníkovi zájezdu s úsměvem na tváři vždy vyhovět. A těch požadavků nebylo málo.  Je vidět, že jste dobře zapsaní u Sv. Petra, neboť počasí po celou dobu pobytu na Islandu bylo velmi přijemné.Vřele doporučuji všem zájemcům o kvalitní turisticko-poznávací zájezdy využít Vašich služeb. Vám pak přeji  hodně  spokojených klientů.
S úctou a pozdravem

Miloslav P.

rok 2019: Island - Velký turistický a poznávací okruh

průvodce zájezdu: Magdaléna Schlindenbuchová

 

Zdravím Petře i celou skvělou ck KATU. Island byl báječnej splnil veškerá naše očekávání. Vaše příbuzná Magdaléna, coby průvodkyně je skutečně neskutečná-vše vyřídila-vůbec žádné problémy. Moc jí pozdravujeme. Letos v říjnu již s Vámi opět letíme na Kanáry a moc se těšíme.

Honza + Pavla (nejstarší účastníci zájezdu).

Dobrý den,
se zájezdem na Island jsme byli spokojeni. Speciálně oceňujeme výkon průvodkyně Magdy, pro kterou to muselo být velmi náročné v kombinaci s řízením auta. Byla ochotná, vstřícná, vždy s dobrou náladou, schopná v klidu řešit i zapeklité situace. Zvláště obdivujeme její hluboké znalosti Islandu. Děkujeme.

Zdraví Miluše a Jaroslav H.

 

rok 2018: Island - Velký turistický a poznávací okruh

průvodce zájezdu: Magdaléna Schlindenbuchová

 

Dobrý den,
Vámi zorganizovaný zájezd byl skvělý! Moc se mi líbil, předčil veškeré očekávání!
Veliké díky průvodkyni Magdaléně za vše!

Zdravím, Hana H.

rok 2017: Island - Velký turistický a poznávací okruh

Včera jsme se vrátili z velkého turistického okruhu po Islandu. Bylo to překrásné. Island se nám předvedl v krásném počasí. Velkou zásluhu na perfektním chodu celého zájezdu měli Kateřina a Petr st. - naši skvělí průvodci a řidiči. Díky jim jsme si tuto dovolenou opravdu skvěle užili.

S pozdravem Lenka R.

Ahojte,
chcela by som sa Katke a Petrovi poďakovať za krásnu dovolenku na Islande plnú zážitkov a dobrej nálady. Posielam zopár fotiek na ktorých ste sa objavili, aby ste si aj vy užili aspoň časť z toho množstva záberov, ktoré ste nás donútili urobiť :-).
Želám veľa cestovateľských zážitkov, spokojných klientov a Katke rýchle uzdravenie.

Adela S.

Ahoj Petře a Magdo,
chtěli bychom Vám touto cestou moc poděkovat za úžasné putování po ostrově ohně a ledu. Program byl beze zbytku (ba i s bonusy) naplněn a i to počasí nám opravdu přálo nebo ho Petr nějak přičaroval. Profesionalitu průvodců a řidičů v jedné osobě netřeba komentovat, vždyť jsme se o ní již v KATU přesvědčili.
Takže vše dobré a spoustu skvělých nápadů na cesty, kam s Vámi vždy rádi pojedeme.

dvě Míly, Jana a František

rok 2016: Island - Velký turistický a poznávací okruh

průvodci zájezdu: Kateřina Schlindenbuchová a Petr Schlindenbuch starší

 

Vážení a milí přátelé!

Snad jste se v pořádku a ve zdraví už vrátili z Islandu, takže Vám konečně moc děkujeme za (opět) úžasný zájezd! Jsme stále plni dojmů z toho krásného ostrova a jsme moc rádi, že jsme ho mohli díky Vám tak dobře poznat! Jako obvykle zapracoval "Schlindenbuchův efekt" : když to bylo potřeba, tak vysvitlo sluníčko, a když přece jenom zapršelo, tak jsme jeli v autě nebo byli ve městě... Ten hlavní "efekt" byl ale ve Vás! - ve Vašem kamarádském přístupu ke všem účastníkům, ve vzorné přípravě, organizačních, jazykových atd.,atd. schopnostech a skvělém a obětavém vedení každého dne! Pevně tedy doufáme, že se ještě naskytne příležitost s Vámi zase někam vyjet. Každopádně Vám všem přejeme pevné zdraví, hodně dalších pěkných cest se spokojenými klienty (dosud jsme se na žádném zájezdu nesetkali ani s nepatrným náznakem nespokojenosti) a úspěchů v podnikání.
Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se někdy nashle!

Hela a Honza V.

Související nabídka

Island - velký turistický a poznávací okruh

15.07. - 26.07.2024
Island Letecky z Prahy
bez stravy

Island - za polární září, přírodou a poznáváním

28.12.2024 - 03.01.2025
Island Letecky z Prahy
bez stravy

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.