07.10.2020
Přečtěte si ohlasy našich klientů, kteří zájezd absolvovali.

rok 2023

průvodce: Eliška Schlindenbuchová

 

Ahoj Eliško,
rádi bychom se podělili několika slovy o naši zkušenost s vaší CK KATU. 
Musíme přiznat, že zpočátku jsme byli lehce nervózní a plni očekávání, jak vše bude probíhat. Neboť toto byl náš první turistický zájezd s cestovní kanceláří, doposud jsme si všechny dovolené připravovali a organizovali sami. 
Nyní, po absolvování zájezdu, musíme konstatovat, že jsme byli nadmíru spokojeni. Program byl nabitý od rána do večera, a tak jsme toho stihli opravdu hodně. 
Pokochali jsme se dechberoucí přírodou, úžasnými výhledy na panoramata hor, hluboké kaňony, jezera s mnoha odstíny modré a zelené barvy, vodopády i zvířata, na která u nás v přírodě nenarazíme.
Nenudili jsme se ani při delších přejezdech. Z okna auta jsme obdivovali krásnou přírodu a přitom poslouchali vámi připravené informace o Kanadě.
K úžasné dovolené přispěla navíc skvělá parta, která se zde sešla a počasí, které nám bylo opravdu nakloněno.
Oceňujeme skvělou práci všech, kteří se na přípravě zájezdu podíleli. Víme, jak je po všech stránkách náročné připravit perfektní itinerář. Proto bychom i příště rádi využili vašich služeb a cenných zkušeností a vyrazili někam opět s vámi. Nemalý ušetřený čas, který bychom strávili přípravou dovolené rádi využijeme jinak.
Patří vám velké poděkování za perfektní organizaci zájezdu, profesionální přístup ve velmi přátelském duchu.
Těšíme se další putování s vámi.

Zdraví Lenka, Pavel a Ondra z Jablonce

 

Dovolte mi  zde krátce  zhodnotit naše společné letošní putování po krásách Kanady. Hned zkraje musím napsat: Bylo to SUPER, abych na to náhodou nezapomněl.
Mohl bych se detailně rozepisovat o jednotlivých dnech, které jsme společně prožili (i jsem to nejdříve při psaní recenze zkusil), ale to by byla opravdu dlouhá recenze. Každý den byl totiž nabitý veskrze pozitvními zážitky, za mě a za moji manželku Janu mohu řící, že jediným nepříjemným zážitkem byla zakouřená oblast při cestě do parku Revelstoke, kdy jsme na vlastní oči ( i nos) mohli zažít (byť vzdáleně) následky lesních požárů. Na úvod cestování po NP to byla docela nepříjemná zkušenost, ale hned druhý den ráno se otočil vítr a naše první tůra po parku se již odehrála za slunečného počasí, čistého vzduchu a dobré nálady.
Pak už následovaly jen a jen krásné zážitky, měli jsme opravdu štěstí na počasí, což je v těchto nadmořských výškách opravdu cenné. Viděli jsme spoustu krásných přírodních scenerií – hor, tyrkysových jezer, obrovských vodopádů i peřejí na řekách , které rozhodně netrpí nedostatkem vody. 
Z důvodů nenadálých změn v parcích musela Eliška ve spolupráci  s Petrem (ten pracoval v kanceláři v sídle firmy Katu) trochu pozměnit program – neviděli jsme a nekoupali jsme se v termálních vodách, muselo dojít i ke drobným změnám v místech ubytování, ale vše proběhlo hladce a náhradní program byl též zajímavý.
Z hlediska ubytování – taky spokojenost, někdy byly k dispozici i plnohodnotné snídaně, s čímž jsme až tak nepočítali a byl to pro nás vítaný bonus, že jsme se nemuseli starat sami.
Sešla se zde výborná parta lidí, žádný kverulat, který by dokázal zkazit náladu všem, se zde naštěstí nevyskytl, takže i po této stránce – paráda.
Stručně zhodnoceno: Katu (Eliška a Petr) vědí co dělají, ví, co se lidem líbí a umí reagovat i na obtížně předvídatelné  situace tak, že to nikomu nezkazí dojem ze zájezdu.
Za nás dva: zájezd na jedničku, obdiv všem, co se o něj zasloužili.
DĚKUJEME!

Miloš a Jana S. z Liberce.

rok 2019

průvodci zájezdu: Kateřina Schlindenbuchová a Petr Schlindenbuch starší

 

Ahoj Petře,
byli jsme jako vždy spokojeni. Zdravím a v listopadu na shledanou v Lučanech.

Marian

Ahoj Petre,
díky, bylo to jako vždy s Katu, úžasné....

Alena a Petr

Ahoj Petře,
jsme přímo nadšení. Volba cílů, precizní předodletová příprava, laskavé jednání na každém realizačním stupni, milá společnost průvodců i spolucestujících, nenásilný průběžný přísun doplňujících informací, stoprocentní servis v průběhu celé výpravy.., ale hlavně obětavý přístup a osobní nasazení všech tří průvodců i týlové podpory. Moc si toho vážíme, všem děkujeme a těšíme se na další výpravu.
Pozdravy všem „Šlindenbouchačům“!

Roman + Lada

Zájezd byl skvěle připraven a zcela naplnil má očekávání. Perfektní zajištění dopravy a ubytování, přátelské vztahy s průvodci a dalšími účastníky zájezdu umožnily naplno prožít cestu krásnými parky Kanady a zejména vrchol zájezdu – návštěvu Yellowstonu. Když do světa, tak CK KATU

Zdraví Olda S.

Ahoj Petře,
děkuju celému rodinnému týmu za skvěle zorganizovaný zájezd, za osobní nasazení průvodců a jejich laskavý přístup ke všem našim přáním.

S pozdravem, Klára H.

Dobrý den,
na zájezdu jsem poznal překrásnou přírodu kanadského západu, hlavně vysoké a rozsáhlé horské masivy místy pokryté ledovcem, či sněhem, husté lesy, čistá jezera a vodopády. Obdivoval jsem přírodu jak z auta, tak téměř každý den na pěších túrách. V přírodě Národních parků jsem se setkal s neuvěřitelným množstvím zvěře. Pozemní veverky, drobní čipmankové, ale i svišť se někdy předváděli, jako na módní přehlídce. Vybaven dle předpisů protimedvědí rolničkou a sprejem jsem přímo v lese naštěstí žádného medvěda nepotkal. Mohl jsem však z auta několikrát pozorovat nedaleko od silnice pasoucího se medvěda baribala a jednou dokonce obrovského medvěda grizzlyho.
Program byl dobře zorganizován a načasován, hlavní průvodce Petr nás informoval předem o plánech na další den. Jezdili jsme velmi pohodlně ve dvou autech, tak občas všechny informace do obou aut nepronikly, celkově to však zájezd nenarušilo. Ubytování bylo také pohodlné. Co se týká program zájezdu, ten byl opravdu nabitý, bohatý a pestrý. Osobně bych vynechal některé méně zajímavé vodopády. Naopak bych přidal čas na hlavní denní pěší výlety, aby bylo více času na kochání a focení, zejména když je krásné slunečné počasí.
Jsem rád, že jsem se s vámi zájezdu zúčastnil a vřele ho doporučuji všem milovníkům dálek, divoké přírody a pěší turistiky.

Zdraví Vás Miroslav K.

Související nabídka

Kanada - turistika v národních parcích

19.07. - 05.08.2024 (+1 termín)
Kanada Letecky z Prahy
bez stravy

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.