07.10.2020
Přečtěte si ohlasy našich klientů, kteří zájezd absolvovali.

rok 2023: La Palma, Tenerife a Gran Canaria - turistické poznávání 

průvodci zájezdu: Kateřina Schlindenbuchová a Petr Schlindenbuch st.

 

Ahoj Petře, 
zájezd na Kanárské ostrovy se mi moc líbil, byl perfektně zorganizovaný, jako ostatně všechny zájezdy Vaší CK. Jen bych raději zůstala o dva dny déle na ostrově La Palma, který mne opravdu uchvátil. Túry byly opravdu moc pěkné, myslím, že jste vybrali to nejzajímavější, co bylo na ostrově k vidění. Také ubytování na tomto ostrově bylo nejlepší. Počasí nám přálo, kolektiv byl výborný a Kateřina s Petrem se o nás starali jako "o vlastní". Co víc si o dovolené přát? 

Zdraví Věra N.

 

Děkuji - skutečně jsem na zájezdu zapomněla na běžné starosti. Užila jsem si turistiku v exotickém prostředí, koupání v oceánu, dobré jídlo...Poznala jsem zajímavé lidi...S programem i organizací zájezdu jsem velmi spokojena. Snad někdy na viděnou, Katko a Petře.

Hanka P.

Milé Katu,
váš zájezd La Palma atd opět splnil vrchovatě očekávání, vše bylo super, lidi, průvodci, počasí, program. Budeme celou zimu čerpat ze zážitků, přírody, pochodů, tak jako vždy, když se vrátíme z vašeho zájezdu. Jste taková naše Lučanská rodina. Budeme se těšit na příště, určitě opět pojedem. Hezký zbytek roku a ahoj na dalším zájezdu

Petra a Karel H.

Ahoj Kateřino a Petře,
díky za krásný zájezd na Kanárské ostrovy 10/2023! Bylo to moc fajn a klaplo i to počasí. Ať vám vaše práce i nadále přináší hlavně radost!

L+M

 

rok 2023: Tenerife a Gran Canaria - turistické poznávání 

průvodce zájezdu: Eliška Schlindenbuchová

 

Zdravím Vás Petře, byla jsem se zájezdem na “Kanáry” velmi spokojena. Stručně řečeno nechybělo vůbec nic. Nádherná krajina, krásné květiny, výborné jídlo, krásné počasí i bezva parta včetně průvodce. Velmi jsem ocenila i návštěvu památek zajímavých míst týkajících se života na ostrovech. Zkrátka to bylo bezvadné.

Zdravím Mirka M.

 

Velká spokojenost s organizací zájezdu, s vybranými lokalitami na výšlapy. Pružnost a ochota průvodce při řešení různých situací, díky Elišce. Na tomto zájezdu nás bylo jen 8 členů posádky, vše proběhlo v klidu a za vzájemné dohody. Krajina a výhledy byly ohromující, výšlapy vcelku nenáročné. S CK KATU cestujeme již od roku 2019, začínali jsme Madeirou, následovala v roce 2021 Menorca, Island, 2022 Mallorka. Z každého zájezdu jsme si přivezli nezapomenutelné zážitky. Vše bylo dokonale zorganizováno k naší spokojenosti.

CK KATU je pro poznávací turistiku zkrátka ta nejlepší☺

Lenka a Pepa Brno

 

Dobrý den, turistika na Tenerife a Gran Canarii v termínu 21. až 29.4.2023 byla bez chybičky, včetně počasí, které nám přálo. Moc děkuji a těším se na další toulky s Vámi

Eva N.

 

rok 2022/2023: Silvestr na Kanárech - Fuerteventura, Lanzarote a La Graciosa

průvodci zájezdu: Eliška Schlindenbuchová a Jiří Kočíb

 

Zdravím,
zájezd byl skvělý, vše perfektně zorganizované jako vždy, moc se nám líbil a užili jsme si to. 
Těšíme se na další zájezd s CK Katu již v březnu na Nový Zéland.

 

S pozdravem Radek a Jitka Z.

rok 2022: Tenerife a Gran Canaria - turistické poznávání

průvodcei zájezdu: Eliška Schlindenbuchová a Kateřina Schlindenbuchová

 

Dobrý večer pane Schlindenbuchu.
Byla jsem už na druhém turistickém zájezdu s vaší CK a ani tentokrát mne to vůbec nezklamalo. Naopak. K naprosté spokojenosti muisím konstatovat, že se zájezd povedl naprosto na 1 * !!! Vše bylo úžasně připravené, hotely perfektní, jídlo znamenité a v první řadě bezchybně naplánované a realizované túry po všechny naplánované dny. Dokonce i to počasí „klaplo“ na jedničku s hvězdičkou !!! Katka i Eliška byly obě perfektní a dokonalé průvodkyně. Smekám klobouk dolů až k palcům u nohy !!!!!! Přeji vám do další činnosti hodně a hodně zdaru a doufám, že příští rok bude pro naší republiku úspěšný natolik, že se budu moct účastnit zase nějaké další turistické akce na „vašich“ ostrovech.

Dobrou noc i krásné teplé podzimní dny, Helena M.

 

Ahoj Eliško, Ahoj Katko,
jako zatvrzelý „individuální cestovatel“ jsem se vždycky bránil cestovkám a zařizoval si vše sám. Jak jsem se ale mýlil! Je krásné přenést všechny starosti s letenkami, hotely, auty a programem na někoho jiného, kdo se v tom navíc ještě vyzná a dělá to rád! Takže za mě máte holky „100 bodov“ (tomu by rozuměla Claudia a Míša:) a mým holkám Renči a Amči se to taky moc líbilo:). Těšíme se na shledanou. 

Libor Ch.

rok 2021/2022: Silvestr na Kanárech - Fuerteventura, Lanzarote a La Graciosa

průvodce zájezdu: Eliška Schlindenbuchová

 

Hallo paní Eliško,
Musím poděkovat za vaši brilantní organizaci zájezdu a trpělivost vůči mě.Už nejsem ten nejzdravější a také nejmladší,ale chtěl jsem to ještě jednou vidět. Bylo to pro mne dosti náročné,ale líbilo se mi to.

Se srdečným pozdravem Rudolf E

Dobré odpoledne pane Petře a Eliško,
děkujeme, že za nás vyřizujete tuto nemilou událost a zároveň děkujeme Elišce za perfektně připravený zájezd na ostrovy, který se opravdu povedl a partner i přes jeho zdravotní problémy byl velice spokojen, i když neviděl vše. Ještě jednou velké díky , že jsme mohli tento zájezd s vaší ck Katu absolvovat.

S pozdravem Ivanka K.

rok 2021: Kanárské ostrovy - Fuerteventura, Lanzarote a La Graciosa

průvodci zájezdu: Kateřina Schlindenbuchová a Petr Schlindenbuch starší

 

Měli jsme to štěstí se zájezdu zúčastnit (byla to už naše 5. výprava s Katu, což jistě vypovídá o mnohém :). Byli jsme opět více než spokojeni - od první informace, přes vyřízení formalit, až po samotnou realizaci pracují "Kaťáci" s takovým osobním nasazením a profesionalitou, že jediné, čeho můžeme litovat je, jak byl ten čas "vystoupení ze života" krátký. Děkujeme za veškerou přízeň a přejeme všem členům týmu i věrným příznivcům úspěšný vstup do nové sezóny!

Roman a Lada G.

rok 2020/2021: Silvestr na Kanárech - Fuerteventura, Lanzarote a La Graciosa

průvodci zájezdu: Kateřina Schlindenbuchová a Petr Schlindenbuch starší

 

Ahoj všem z Katu
Jak, jinak zájezd se opět povedl. Počasí přálo, koupačka v oceánu byla hned 1. 1. o půlnoci supr. To se nám hned tak nepodaří. Snad příští rok v Ománu. Zdravíme na ostrovy, kde jsme se ještě včera kochali a popíjeli u bazénu.

Ahoj Petr a Alena

Srdečně zdravíme všechny účastníky Silvestrovského zájezdu 2020, zejména naše průvodce Kateřinu a Petra. Moc se nám to líbilo, krásné výlety, příjemné počasí a hlavně spousta zážitků a příjemných chvil ve společnosti bezva party. Ještě jednou velké díky!

Petra a Pavel, Beroun 

rok 2020: Kanárské ostrovy - Velký turistický okruh - 6 ostrovů

průvodci zájezdu: Kateřina Schlindenbuchová a Petr Schlindenbuch starší

 

Ahoj Petře,
No to si piš, že pojedeme. Záleží na tom, kam to bude možné. A také abychom se toho dožili viz příloha. Psát nějaké hodnocení nemá moc smysl. Snad postačí to úplně jednoduché. Kdybyste nebyli skvělí, tak s vámi opakovaně nikam nejedeme. Jak prosté. Příště už pojede i moje dcera. Na Kanáry vzhledem k práci jet nemohla. Tak ať se daří a občas si vzpomeňte na to motto. Abych nemusel mít o vás strach.
Motto:
Jen ve skromných podmínkách se dějí velké věci.
Tam kde je dokonalost, přichází mentální úpadek ( zákony prof.Parkinsona )

Zdraví Vladimír

Zdravím celý tým ck Katu,
děkuji za krásně prožitou dovolenou, pokud bude situace příznivá, ráda si do budoucna vyberu zájezd z Vaší bohaté nabídky. Už jsem předala kontakt známým na Vaši ck.

Ludmila Š.

Také mnohokrát děkuji za nádherný zájezd a všem, kteří se na přípravě a průběhu podíleli. Doufám, že krásné zážitky vydrží.

Srdečně zdravím Emilie S.

Dobrý den,
dovolte mi, abych i já poděkovala za krásnou dovolenou s cestovní kanceláří Katu, za mnoho nádherných zážitků, výbornou organisaci jednotlivých dnů a také velmi příjemné průvodce. Dovolená předčila moje očekávání v tom dobrém.

Zdravím a přeji hodně zdraví Eva Z.

Zdravím všechny z CK KATU.
Program cesty za poznáním šesti Kanárských ostrovů byl opravdu pestrý a výborně připravený, proto jsem si ho brala. Přes všechno to, co se dělo kolem nás i změnách před odjezdem jsem velice ráda, že jsem jela. Díky celé situaci ohledně ne/cestování, bylo téměř všude minimum lidí, což bylo trochu zvláštní, ale pro nás příjemné.  Zájezd jsem si opravdu užila, jak po stránce poznání, turistiky, koupání a částečně i odpočinku, ale i té společenské. Myslím si, že všichni cestovatelé včetně obou výborných průvodců tvořili velmi příjemný a pohodový kolektiv. Přeji mnoho spokojených klientů na Vámi pořádaných cestách a třeba někdy v budoucnu na viděnou.

ahoj Květa R.

Ahoj,
děkuji za sdílení fotek. Já jsem je začal teprve tento týden probírat. Z mého pohledu to byla báječná dovolená.

Mějte se prima, Mirek K

rok 2019

průvodce zájezdu: Vlaďka Drábková

 

Dobrý den,
Ani problém s klimatizací nám nezkazil příjemnou dovolenou s Vaší CK. Za nás hlásíme spokojenost po všech stránkách. Celý zájezd byl dobře naplánován, plný pestrých zážitků. Navíc vyšlo počasí, sešla se dobrá parta, průvodkyně se o nás skvěle starala.
Těšíme se na další cesty s CK KATU, tentokráte již za několik týdnů ve Skotsku.

Zdraví Radka a Petr Z.

Dobrý večer,
děkuji za Váš email. Chápu, že to není vina cestovní kanceláře. Průvodkyně Vlaďka se snažila situaci řešit na místě jak mohla (i s Vámi), ale bohužel se nezdařilo. Pokud budu hovořit za sebe, vůbec bych klimatizaci v autobuse nepotřebovala (v autobuse jsme dny netrávili...). Dovolte mi proto poděkovat Vám za krásné zážitky, které jsme měli i přesto, že jsme nemohli projít soutěsku Masca z důvodu jejího uzavření. Vynahradil nám to výstup na Teide, který byl nezapomenutelný. Ostatní výlety byly také velmi hezké, i když náročnější i z důvodu vyšších teplot, které zrovna na Tenerife panovaly...Tento zájezd byl můj třetí z Vaší cestovní kanceláří a vždy jsem byla velmi spokojena s organizací, vybranými výlety, průvodci, atmosférou během zájezdu, která je vždy velmi přátelská. Rozhodně necestuji s Vaší cestovní kanceláří naposled, budu se těšit na setkání s Vámi na dalším zájezdu.

Děkuji Vám. Zuzana V.

rok 2017

průvodce zájezdu: Eliška Schlindenbuchová

 

Několik postřehů účastníka turistického zájezdu Grand Canaria a Tenerife s CK KATU 22.4. – 1.5.2017

Prezentaci cestovní kanceláře na internetu považuji za velmi zdařilou a přehlednou s poměrně velkým množstvím užitečných informací. Obdobně se lze vyjádřit i o tištěném katalogu. Za trochu riskantní považuji uvádění přesných termínů některých zájezdů více jak rok dopředu. Pochopitelně může pak dojít ještě k posunu. Objednání zájezdu, uzavření smlouvy a zaslání upřesňujících pokynů před cestou proběhlo bez jakýchkoliv problémů, setkal jsem se také s ochotou při individuálním dotazu v CK. Za velkou výhodu považuji u výletů možnost volby mez obtížnější a lehčí trasou. Tato možnost umožňuje účast jedinců s různou fyzickou výkonností, aniž by se vzájemně na výletech výrazně omezovali. Někteří účastníci dokážou nasadit tempo až vražedné, takže jak říkal Jára Cimrman, „kdo chvíli močil, již močí opodál“. Lehčí varianty může absolvovat i netrénovaný člověk v důchodovém věku, pokud samozřejmě netrpí nějakou závažnou chorobou, zejména pohybového aparátu. Obraz o náročnosti si lze udělat již z popisu cesty a na samotném zájezdu jsou průvodcem ještě podávány podrobnější informace a vysvětlení. Při indispozici či z jiných důvodů lze výlet vynechat. Ještě bych chtěl podotknout, že výlety jsou koncipovány tak, že převažuje klesání nad stoupáním, což nemusí být pro některé „skalní turisty“ předností. Ale zase to umožňuje účast i méně fyzicky vybaveným. Možnost koupání není v případě uvedeného zájezdu tak často využívána, jak by mohlo vyplývat z katalogu. Hotel nemusí být přímo u moře, denní program je časově docela náročný a mnoho volného času nezbývá, resp. ani není chuť se během výletu v relativně krátkém době převlékat a jít koupat. Oceán navíc nebývá na koupání vždy ideální – vlny, pro někoho chladná voda, kamínky píchají do chodidel, v moři občas cosi zvláštního plave... Ubytování bylo na obou ostrovech v hotelích apartmánového typu, tedy obýváček s kuchyňkou a ložnice, což bylo velmi komfortní. Přesto doporučuji využít možnost přikoupení večeří ještě před odjezdem, je to za velmi slušnou cenu a šetří to čas. Průvodkyně Eliška Schlindenbuchová se svého úkolu zhostila se ctí. Její informace byly přesné, vyčerpávající, pro osoby již sklerózou postižené raději několikrát opakované. Důsledně dbala na dodržování časového rozpisu a svým vystupování si získala autoritu u účastníků zájezdu. Z CK Katu byla ještě přítomna Vlaďka, která svojí španělštinou, snad dokonce na úrovni rodilého mluvčího, přispěla k zisku dalších informací a ke zdárnému průběhu. Řidiči autobusů neznalí jiných slov než španělských z toho byli přímo nadšení.
Celkově hodnotím zájezd jako velmi zdařilý a předpokládám, že služeb této CK ještě využiju. Jen nesmím dlouho váhat, protože „léta běží, vážení.......“

Josef S.

Ahoj Kateřino,
zúčastnili jsme se s partnerkou v minulý týden zájezdu na Kanárské ostrovy. Chtěl bych Ti jako majitelce CK poděkovat za krásný zájezd s perfektně připraveným programem. Je to jeden z mých krásných turistických zážitků. Program byl akční bez zbytečných hluchých míst.
A hlavně bych chtěl poděkovat za profesionální výkon Elišky jako průvodce. Vše zvládá s naprostým přehledem, okamžitě reaguje na případné změny - a že jich bylo nezaviněně dost. Velice příjemně vystupuje a dokáže si získat sympatie od všech účastníků bez ohledu na svůj věk. Za celou dobu se nevyskytl jediný problém. Současně bych chtěl ocenit sympatickou zaučující se průvodkyni Vlaďku, která byla také velice příjemná. Těším se na setkání v listopadu.

Přeji příjemný den. Slávek K.

rok 2016

průvodce zájezdu: Eliška Schlindenbuchová

 

Vážení,
děkujeme za skvělou akci Kanárské ostrovy Gran Canaria a Tenerife, ze které jsme se právě vrátili. Program: 1, organizace: 1, účastníci zájezdu: 1... "Prospěl/a s vyznamenáním".

Srdečně zdraví manželé P.

Dobrý den.
Chtěl bych vám poděkovat za velice pěkný a zajímavý zájezd. Vše bylo perfektně zorganizováno a fungovalo. Ještě jednou děkuji.

Josef H.

rok 2015

průvodci zájezdu: Kateřina Schlindenbuchová a Petr Schlindenbuch starší

 

Zdravím CK KATU,

loni jsem byla s Vámi v červnu na Madeiře a zájezd se mi strašně líbil - super zorganizované, perfektně naplánované vycházky, které průvodcovala Eliška. Když jsem letos plánovala dovolenou, tak jsem z tohoto důvodu logicky opět navštívila Vaše velmi pěkně udělané webové stránky a zaujal mě zájezd na Kanárské ostrovy - Tenerife & Gran Canaria - turistické poznávání v termínu od 18. do 27.4.2015. Z loňské zkušenosti jsem opět očekávala precizně naplánovaný zájezd s výlety do těch nejzajímavějších míst těchto dvou ostrovů. Jsem hrozně moc ráda a velmi Vám za to děkuji, že jste mé očekávání nezklamali a zachovali naprosto vynikající úroveň zájezdu, na kterou jsem se tak těšila. Především děkuji Kateřině a Petrovi, kteří tento zájezd měli na starosti a po celou dobu tohoto zájezdu nás doprovázeli nejen na cestách v přírodě, ale i jejich vyprávění a komentáře během přejezdů autobusem byly naprosto úžasné a cestu nám tím vždy zpříjemnili. Už teď se těším na nějaký další zájezd s Vaší CK, protože bych určitě do některých Vámi nabízených destinací ráda vyrazila. CK KATU velmi ráda doporučím všem známým a Vám přeji mnoho dalších spokojených klientů. Jen tak dále.

Jana H.

Milá Kateřino, milý Petře,
mockrát děkuji za nádhernou dovolenou na Kanárských ostrovech, ke které jste velkou měrou přispěli právě Vy. Byla to dovolená přesně podle mých představ. Turistické výlety do úžasných přírodních lokalit větší či menší sportovní náročnosti byly prokládány návštěvami zajímavých míst s kulturními, architektonickými nebo sakrálními památkami a každý den bylo také možné se vykoupat v moři nebo v bazénu. Perfektně promyšlený a naplánovaný program celého zájezdu jste navíc obohatili zajímavými informacemi z různých oborů, jako zeměpisu, historie, botaniky, geologie a techniky.
Za celou dobu desetidenního zájezdu se nevyskytl jediný organizační, ani žádný jiný problém.
Ráda s Vámi pojedu na další zájezd a cestovní kancelář Katu už doporučuji všem svým známým.
S přátelským pozdravem

Hanka P.

Dobrý den Kateřino a Petře,
chtěl bych vám poděkovat za skvělý zájezd na Kanáry ze kterého jsme se před týdnem vrátili.
Celý ten čas strávený s vámi nelze zapomenout - zkrátka bylo to "Žůžo" Jste bezva lidi.
Přeji hezký den

Hana a Milan Č.

rok 2014

průvodci zájezdu: Kateřina Schlindenbuchová a Petr Schlindenbuch starší

 

Milá Katko, milý Petře,
zdravíme Vás i všechny v KATU!
Po skončení nádherného zájezdu na Kanárské ostr. jsme rázem spadli do každodenní reality a tak se až po více než týdnu dostáváme k tomu, abychom Vám ještě jednou moc poděkovali. Zájezd na Kanáry se pro nás stal dalším velkým zážitkem! Po loňských Azorách s Vámi jsme tušili, že se právem můžeme moc těšit – a opravdu to bylo skvělé a máme zase na co vzpomínat! Moc Vám tedy děkujeme za hlavně za dvě věci. Za vynikající přípravu a organizaci (vše vypadalo z Vaší strany tak jednoduché a přitom víme, kolik času příprava vyžádala a jaké to musí být nervy, aby vše klapalo a nezadrhlo...). Druhý dík je za nezaměnitelný bonus Vaší „cestovky“ – úžasný přístup ke klientům! Vůbec jsme si jako klienti nepřipadali, ale jako Vaši přátelé a tu přátelskou atmosféru vstřebala i velká většina účastníků, takže si myslíme, že i parta byla letos bezva a nadmíru spokojená. Připravili jste nám krásné výlety po ostrovech (moc rádi jsme absolvovali i La Palmu) a to i do míst, kam se běžně nejezdí a nechodí, počasí přálo, takže i fotek jsou mraky. Ještě jednou Vám tedy moc děkujeme a přejeme spoustu dalších spokojených účastníků (nedovedeme si už dost dobře představit, že někdy pojedeme s jinou cestovkou...). Taktéž přejeme vydařená listopadová setkání ve Vašem penzionu, kam nám to jistě nevyjde.
Mějte se tedy moc dobře a přejeme Vám pevné zdraví a ať se Vám vše daří!

Hela a Honza V.

Milá Kateřino a Petře,

jen malý pozdrav a poděkování za krásné společné chvíle na Kanárských ostrovech.
Moc pěkně jste to připravili a bylo to nádherné.

Ať se Vám daří a mějte se moc pěkně!

Lenka L.

Související nabídka

La Palma, Tenerife a Gran Canaria - turistika a poznávání

24.10. - 02.11.2024
Španělsko / Kanárské ostrovy Letecky z Prahy
snídaně

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.