28.10.2020
Přečtěte si ohlasy našich klientů, kteří zájezd absolvovali.

rok 2024

průvodci zájezdu: Jan Pancíř

 

Moc děkujeme za skvělý zájezd. Byli jsme maximálně spokojeni. Program byl skvělý, túry akorát a hlavně skvělý průvodce Honza, ten tomu všemu dával přidanou hodnotu. Úžasné taky je, že jste asi jediní v republice, kteří pořádáte zájezdy do této destinace. Moc děkujeme.

Daniela a Jiří K.

Ahoj Petře,

píši až nyní, kdy se mě zážitky trochu srovnaly. Fotky ještě nemám promazané, ale na to, abych pochválil průvodce Honzu, si musím čas udělat. Byl opravdu super a vzorně se o nás staral.První den jsem ve Tvém popisu cesty k vodopádům Carbet "náročnější cesta hustým porostem" nenacházel ekvivalentní srovnání s turistikou v Čechách nebo na Slovensku v Tatrách. Dali jsme to, ale po prvním dnu jsem pochopil, že nemusím jít všechny výlety a mohu si to opravdu užít a vyvážit zážitky s odpočinkem. Boiling lake a Mont Pelée jsme tedy nešli, ale vše ostatní bylo moc fajn. Ještě jednou díky za zorganizování a těším se, že se na podzim v Lučanech potkáme.

Zdraví Petr a Jana P.

 

rok 2023

průvodci zájezdu: Petr Schlindenbuch mladší a Jan Pancíř

 

Zdravíme tě Petře a velice děkujeme za super zájezd na Guadeloupe, Dominiku a Martinik. Zájezd hodnotíme za velice zdařilý a perfektně zorganizovaný díky tobě i Honzovi. Veškeré body programu  splněny😃, skvělí průvodci i sešlá parta— co více jsme si mohli přát!!! Díky a zase někde příště.

Radka a Tomáš

 

Ahoj Petře, ještě jednou moc děkujeme za opět perfektně připravený zájezd, tentokrát opravdu s nevšedními zážitky (vroucí jezero, úžasné vodopády, vačice a spoustu dalších :-)). Byly to strávené dny, na které se nedá zapomenout. Ukázali jste nám opět spoustu zajímavostí a to na všech ostrovech. Přejeme ať se daří a těšíme se opět zase někdy na zájezdu.

Hanka a Luboš, Opava

rok 2020

průvodci zájezdu: Petr Schlindenbuch mladší a David Schlindenbuch

 

Ahoj Katu,
děkujeme Davidovi a Petrovi (v abecedním pořadí :) za vstřícný přístup, jazykovou a všestrannou místopisnou připravenost. Rovněž poctivou snahu, abychom dostali vše, co jsme si zaplatili a pokud možno ještě něco navíc. Bylo zejména jejich zásluhou, že jsme se s nimi a ostatními spoluhorolezci cítili jako parta přátel užívající si svou pestrou a přitom pohodovou dovolenou. Takže ještě jednou děkujeme moc a věříme, že jsme spolu nevyrazili na „výlet“ naposledy.

Jeryn + Zuzka

Motto:
S CK Katu já šel bych světa kraj,
šel s hlavou odkrytou a šel bych bosý,
šel i s hnátou zlomenou
a měl v srdci ráj …

Ještě jednou díky za zájezd. Navzdory fyzické náročnosti a jistému riziku to nakonec nemělo chybu. Takže volám slovy nás anglistů učedníků: Attaboys, way to go !

Zdraví Vladimír + Dana

Ahoj Peťo,
i přes komplikace, do kterých mne uvedla hloupá náhoda, hodnotím naši výpravu jako perfektní. O to víc, že jsem, ač nerad vyzkoušel ohleduplnost a ochotu pomoci v nezáviděníhodné situaci, a to jak od vás, profiků, tak i od ostatních "účastníků zájezdu". Za to bych nejenom tobě ale i všem ostatním rád poděkoval.

Ivo V.

Vážená CK KATU, vážení Petře a Davide.
Opět perfektně připravený zájezd tentokrát do Karibiku, kterým jste nám umožnili navštívit nezajímavější místa těchto 3 ostrovů. Protože jsme s Vaší CK nejeli poprvé, rádi konstatujeme, že jste ve svém úsilí pro spokojenost klientů nepolevili. Díky Vaší pomoci jsme prošli i (pro nás) obtížnějšími, ale nejzajímavějšími místy a výsledek vždy stál za trochu námahy. Nyní Vám přeji, aby Vaše CK toto nelehké období překonala a my jakmile to půjde Vám pomůžeme třeba tím, že si u Vás objednáme další zájezd.

Zdravíme všechny ve Vašem týmu. Pavel a Eva Lukšovi

Související nabídka

KARIBIK - Guadeloupe, Dominika, Martinik

04.03. - 19.03.2025
Francie / Martinik a Guadeloupe Letecky z Prahy
bez stravy

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.