28.10.2020
Přečtěte si ohlasy našich klientů, kteří zájezd absolvovali.

rok 2023

průvodci zájezdu: Kateřina Schlindenbuchová a Petr Schlindenbuch starší

 

Ahoj všem v CK Katu,
Děkujeme za krásné chvíle v Dubaji a Ománu. Zájezd splnil naše očekávání, dobře jsme si odpočinuli a vykoupali v nezvyklí čas pro nás. Třešničkou na dortu byl přejezd pouště, který jsem si já osobně užil a moc děkuji, že mi byla umožněna jízda. Přejeme vše krásné v novém roce a samé spokojené klienty.

Petr a Alenka P.

 

Už jezdíme deset let s KATU po světě a můžeme konstatovat, že výše uvedený zájezd neměl jako všechny ostatní žádnou chybu. Aspoň z našeho pohledu. Vše bylo pečlivě připraveno , dokonce i věci nepřipravené. Průjezd pouští k moři s beduinským průvodcem byla nezapomenutelný, návštěva beduinské rodiny ve stanu někde v poušti byla též zajímavým zážitkem. Příjemné bylo poznávat starý Dubaj s českou průvodkyní, která tam bydlí. No a nemůžeme zapomenout na našeho Ománského průvodce, který nás provázel po celém pobytu v Ománu. Od něj jsme se dozvěděli mnoho zajímavého z islámských zvyků. Díky tomu, že nějaký čas pobýval v Čechách znal i zásadní česká slova jako alkohol,pivo a víno. I když tvrdil, že alkohol nepil ani v ČR. Za to my jsme v Ománu trpěli abstinencí. Tolik ovocných šťáv jsme nevypili ani za celý náš život. Zajímavé byly i naše gurmánské zážitky. Jídlu se nedalo nic vytknout. Takže na závěr. Každému doporučujeme tuto část zeměkoule navštívit. Vše co jsme absolvovali „ STÁLO ZA TO !!!“ 

Marian M. a Petra K.

 

rok 2020

průvodci zájezdu: Kateřina Schlindenbuchová a Petr Schlindenbuch starší

 

Dobrý den do Lučan,
děkujeme též za dovolenou, v Ománu se nám líbilo, zrelaxovali jsme a občerstvili se novými zážitky.

Pěkné dny přejí Irča a Pavel F.

Zdravíme všechny v Katu.
Po týdnu do návratu z Ománu jsme se už plně vpravili do všedních dnů, nicméně, stále jsme plni dojmů a zážitků. Moc děkujeme Kateřině i Petrovi za skvěle připravený i organizovaný zájezd (ostatně jako vždycky , nadto se podařilo poskládat účastníky tak, že z našeho pohledu byla na zájezdu i skvělá parta a vládla pohoda. Naši průvodci dokázali i s přehledem a rychle řešit a vyřešit nastalé nepředvídané situace, i za to děkujeme. Zážitky z jakéhokoli dne jsou nezapomenutelné, zejména „vodní turistika“ zanechala velký dojem. Omán je zajímavá země a nahlédnutí do Dubaje bylo zpestřením, zejména hodnotíme prohlídku s průvodkyní po staré Dubaji.

Budeme se těšit na další setkání, v září na Menorce. Milena, Vláďa

Související nabídka

Omán a Dubaj - turisticko-poznávací okruh

30.11. - 12.12.2024
Omán Letecky z Prahy
snídaně

Omán a Dubaj - turisticko-poznávací okruh

11.01. - 23.01.2025
Omán Letecky z Prahy
snídaně

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.