07.10.2020 | Poslední aktualizace: 20.09.2023
Přečtěte si ohlasy našich klientů, kteří zájezd absolvovali.

rok 2023

průvodce zájezdu: Eliška Schlindenbuchová

 

Dobrý den, zúčastnila jsem se zájezdu na ostrov Skye 25.8.-4.9. Ještě dlouho budu čerpat duševní sílu z krásného ostrova. Bylo to nádherné. Váš program neměl z mého pohledu chybu, ubytování vysoký nadstandard, vše OK. Děkuji.

Hana M

Dobrý den i vám!

Zájezd do Skotska se opravdu povedl, byl výborně naplánován, viděli jsme mnoho zajímavého. Jistě tomu pomohlo i nezvykle slunné počasí. Ubytování velmi dobré s opravdu výborně zařízenou kuchyní, nic nám nescházelo. Jen jsme jako klienti trošku trpěli tím, že průvodkyně Eliška zároveň řídila a pochopitelně nemohla během jízdy hovořit o navštěvovaných místech. Občas se tak stalo, že jsme se relevantní informace dozvěděli až "ex post" ("měli jsme si to předem přečíst"). Jistě, vždycky jsme dostali do auta info o všech pamětihodnostech v tištěné podobě. Ale upřímně: ne každému se chce během jízdy číst, já osobně jsem radši sledovala úchvatnou krajinu okolo. Nicméně - velmi jsme ocenili "namluvenou" historii Skotska a také poslech "Skály".

Jana C.

komentář CK:

Dobrý den Jano,

moc Vám děkujeme za vaši recenzi k zájezdu do Skotska. U našich zájezdů, kde je doprava zajištěna auty (zajištění autobusové dopravy, zde není možné) a náš průvodce je zároveň jeden z řidičů, jsme zatím nenalezli lepší způsob, jak klienty informovat o destinaci než pomocí tištěných materiálů a audionahrávek, ale pracujeme na navýšení množství audionahrávek pro budoucí zájezdy.

 

Dobrý večer,
zúčastnili jsme se zájezdu do Skotska a na ostrovy Skye, Lewis a Harris 2023.
Průvodce Eliška a  Šimon. Jeli jsme s vaší CK potřetí a jako vždy velká spokojenost!
Zajímavé výlety, výšlapy, informace, dobře organizované, dobrá parta, legrace, zážitky, nádherná krajina a atmosféra.
Napínavý příběh k poslechu při přejezdech autem byl pro dokreslení místního prostředí perfektní. Všichni jsme tomu propadli:).
Ještě jednou díky!!!

Petra a Pavel

 

Zájezd Skotsko ostrov Skye,
zúčastnili jsme se s Petrou již 9 .zájezdu s Vaší CK. Oceňujeme stálý standart organizace a náplně všech absolvovaných zájezdů. Ubytování na velmi dobré úrovni, zvolené trasy obsahovaly všechny doporučená místa. Velmi příjemná byla i četba na pokračování během přesunů autem. Velmi to doplňovalo dojmy z cesty, jelikož se jednalo o prostředí ostrova.
Celkový dojem je za 1.!!!
Děkujeme za příjemné zážitky.

Marian+Petra

P.S. Už se těšíme na 10. zájezd v prosinci do Ománu. To bude určitě klasická dobrá úroveň Katu.
 

rok 2022

průvodce zájezdu: Eliška Schlindenbuchová

 

Díky moc za další krásný zájezd s CK Katu. Skotsko je kouzelné a spolu s poněkud neskotským počasím (které nám Eliška naštěstí objednala 😊) se stalo jeětě kouzelnější. Zájezd byl skvěle zorganizovaný, ubytování v typickém starém domku v Portree nás naplno nechalo nasát místní atmosféru a díky dobře připravenému programi jsme měli možnost poznat všechny krásy ostrova. Na nějakém dalším zájezdu určitě brzy na viděnou.

Milena A.

 

Zájezd do Skotska na ostrov Skye je velmi dobře připraven a hezky jsem si ho užil. U jednotlivých túr po ostrově je v programu uvedena délka, odhadovaný čas a převýšení. Před každou túrou jsme dostali detailně značenou a popsanou mapu s trasou. Průvodkyně Eliška nám ještě vždy na začátku túry vše podrobně vysvětlila, rovněž všechny organizační věci zvládala výborně. Na ostrově jsme bydleli v typickém nádherném starém domě přímo na břehu mořského zálivu a připadal jsem si trochu jako v anglickém/skotském filmu 😊. Nejen turistika na ostrově, ale i potřebné přejezdy jsou dobře vyplněny zajímavými zastávkami.

Mirek K.

rok 2018

průvodce zájezdu: Eliška Schlindenbuchová

 

Ahoj všem,
díky za skvělou dovolenou ve Skotsku na ostrově Skye a ostatních krásných místech.
Byla to báječná aktivní dovolená s vyváženým poměrem turistiky a poznávání – jediná drobnost – nějak nás minulo typické skotské počasí (jak vlastně vypadá ?) a zažili jsme jen krásně, teplo a slunce ... prostě to bylo úžasné!

Jana Z.

Dobrý den, před týdnem jsme se vrátili z poznávacího zájezdu ,,Ostrov Skye a západní vysočina"'. Stále jsme plni krásných dojmů z nádherné přírody, kde jsme trávili převážnou část dovolené. Zážitkem byly i města Edinburg a Glasgow, které jsme také navštívili a spoustu jiných zajímavostí. Byli jsme velmi spokojeni s ubytováním, dopravou i s průvodkyní a zároveň řidičkou Eliškou a také s řidičem Šimonem. Počasí nám přálo nadmíru, pravé skotské jsme ani nepoznali (což nám vůbec nevadí), kolektiv byl také výborný.
Budeme dlouho vzpomínat a touto cestou děkujeme i vaší CK za výborné instrukce k cestě.
Snad někdy nashledanou

manželé H., Zlín

Ahoj Eliško,
děkujeme za příjemné dny dovolené strávené s CK KATU ve Skotsku na ostrově Sky a "okolí" na konci června a začátkem července 2018. Nemělo to chybu:
- perfektní organizace, služby, všechno fungovalo, jak mělo, s ubytováním v Portree jsme byli moc spokojeni
- ostrov je nádherný, nadšeni jsme byli i na výletu na Harris and Lewis
- sešla se prima parta lidí

Jana + Petr P.

rok 2015

průvodci zájezdu: Eliška Schlindenbuchová a Petr Schlindenbuch mladší

 

Milá Eliška a Peter ml.
Chcem sa poďakovať za vynikajúce zvládnutie zájazdu na ostrove Sky v lete. Boli ste vynikajúci, vaša zodpovednosť ma až dojímala, rodičia môžu byť na vás hrdí.

So srdečným pozdravom Marta Š.

Související nabídka

Ostrov Skye, západní vysočina a Edinburgh

09.08. - 19.08.2024
Velká Británie / Skotsko / Ostrov Skye Letecky z Prahy
bez stravy

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.