07.10.2020
Přečtěte si ohlasy našich klientů, kteří zájezd absolvovali.

rok 2023 - zájezd pouze na ostrov Réunion

průvodci zájezdu: Eliška Schlindenbuchová a Kateřina Schlindenbuchová

 

Milé KATU,
pochopili jsme, že Réunion nestačí vidět při prezentaci v Lučanech, ale to se musí zažít!
Bylo to pro nás něco naprosto nového a úžasného i přes náročnost treků.
Nejvíce se nám asi líbil trek v kaldeře Mafate. Protože to ale bylo pro nás opravdu dost, tak jsme zvolili na poslední 3 dny pobyt u moře, kde nám Eliška krásně zařídila stejný hotel a pokoj, kde jsme trávili 2 noci před tím všichni. A moc děkujeme také Katy, která se nám věnovala, když jsme zůstali u moře a mohli s ní navštívit krásné akvárium a botanickou zahradu.
Díky za vše KATU!

Jana a Milan Z.

 

Krásný den Katuáci,
chtěla bych Vám napsat o neskutečné dovolené. Dvě průvodkyně, Eliška a KAtuška a sedm statečných turistů se letos vydalo na Réunion. Trošku jsem váhala, jestli stojí za to letět tolik hodin na volaaký ostrov - a stojí. Panensky krásná příroda, počasí jako z reklamy na léto, a lidi, kteří si sedli jako poklička na hrnec. A pokud máte rádi rýži a čočku, nabízí tato destinace i gurmánský zážitek. 
Děkuji, moje milované KATU. 

Lída, pokladní 144 

Dobrý den,
chtěli bychom zhodnotit zájezd na Réunion v květnu 2023. Tento zájezd se nám velice líbil, byl dobře zorganizovaný, všechny treky byly dobře naplánované jak svou délkou, tak i náročností. Rádi jsme ochutnali místní kuchyni, kterou pro nás připravili domorodí obyvatelé.
Díky za všechno Eliško a Kateřino!

Svaťka a Martin H.

rok 2022 -  zájezd pouze na ostrov Réunion

průvodci zájezdu: Kateřina Schlindenbuchová a Petr Schlindenbuch starší

 

Ahoj Petře,
Ještě jednou díky za super zájezd.

Zdraví Vladimír D.

rok 2019

průvodce zájezdu: Eliška Schlindenbuchová

 

Ahoj Eliska & Peter,
Uz sme sa skonsolidovali a spominame na super dovolenku Reunion & Mauricius. Je tazke nieco vytknut alebo doporucit a Eliska uz viac-menej pozna moj nazor. Za mna osobne by som vynechal Mauricius a cely cas by som vyuzil na dalsiu turistiku na Reunione ale asi by sa Vam to horsie predavalo. Bol som pozitivne prekvapeny a predcilo to moje ocakavania. Uz som sa podelil o zazitky s priatelmi a ukazal im par fotiek a vsetci boli uneseni.
Dakujem a pozdravujem,

Pavol & Anetta

Ahojda Eliško a všichni v KATU,
jsme vzpamatovaní, ale už zas lítáme v realitě všedních dní. Vláďův problém s nohou vypadá na běh na delší trať, tak uvidíme. Po poněkud odpočinkovém a zajímavém Mauriciu se nám turistický Réunion moc líbil, hlavně oblast Mafatu. Rádi si to připomínáme, i přes naše „drobné“ zdravotní výpadky. Samozřejmě opět perfektně připraveno a organizováno, jak jsme ostatně vyzkoušeli již několikrát. Děkujeme všem, kteří jste se na realizaci podíleli.

Milena a Vláďa

 

rok 2016

průvodce zájezdu: Eliška Schlindenbuchová

 

Ahoj Eliško,
Touhle cestou Ti chceme s Blankou poděkovat za nevšední zážitky, které jsi nám na Mauritiu a Reunionu připravila (včetně třešničky na dortu – soptící Fournaise). Oceňujeme Tvůj profesionální přístup ke všemu, co jsi dělala. Taky jsme si užívali Tvoje kamarádství, smysl pro legraci a odolnost vůči tropickému mrazu :)

Vlado.B.

Dobrý večer Katu !
právě jsme se vrátili ze zájezdu na Mauricius a Reunion a rádi bychom vyjádřili svou plnou spokojenost a poděkovaní, zejména naší milé průvodkyni Elišce, za skvělou organizaci, akční zařazení mimořadného výletu za pravě soptícím vulkanem Fournaice (foto před a po výbuchu přikládám), taky za trpělivost s občas roztržitými klienty..
Přenocování na Gites Dufour a výstup na Piton des Neiges ( já tedy v pyžamu ), putovaní Mafatem , to jsou pro nás zážitky na celý život.

Lenka a Luboš H.

Související nabídka

Réunion a Mauricius - turistický a poznávací okruh

08.05. - 23.05.2025
Francie / Réunion / Réunion a Mauritius Letecky z Prahy
snídaně

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.