07.10.2020
Přečtěte si ohlasy našich klientů, kteří zájezd absolvovali.

rok 2023

průvodce: Lenka Štukhejlová

 

Přeji dobrý den v KATU.

V termínu 05. - 24.09. 2023 jsme se účastnili zájezdu "Poznámky k zájezdu USA - Národní parky jihozápadu a Yellowstone". Protože jsme naší průvodkyni Lence slíbili nějakou odezvu na zájezd, píšeme několik poznámek (a omlouváme se, že až tak pozdě). Předně zájezd byl perfektně zorganizován, obdrželi jsme podrobné materiály jak před cestou, tak každý den i během cesty (mapky). Průvodkyně Lenka Š. byla skvělá a rovněž i oba řidiči Kamil a Jirka – mockrát všem ještě jednou díky. Parky byly úžasné, stihli jsme toho opravdu hrozně moc, a i parta cestovatelů byla výborná, takže jsme byli se zájezdem velice spokojeni rozhodně s KATU pojedeme rádi znovu.

Petr a Hanka R.

 

rok 2019

průvodci zájezdu: David Schlindenbuch a Petr Schlindenbuch mladší

 

Zdravíme Tě, Petře!
Přemýšlím, jak zformulovat odpověď, abyste s Davidem moc nezpychli :-)
Když se nás teď totiž naši známí ptají " Jaké to bylo? ", tak oba s Janou odpovídáme: úžasné, bezchybné, intenzívní, atd.
Zkrátka - odvedli jste oba dva bratranci skvělou práci a my rozhodně pouze chválíme. Užili jsme si to lépe než jsme si představovali, viděli jsme toho spoustu a uvědomujeme si, že kdybychom tuto cestu uskutečnili individuálně, tak toho uvidíme a zažijeme půlku. Určitě bychom se nedonutili vstávat na budíka, abychom to vše stihli. Navíc se sešla dobrá parta lidí, nebyl mezi námi jediný kverulant, který dokáže zkazit dovolenou všem (už jsme to jednou zažili...) a i přesto, že jsme v autech strávili hodně času, tak jsme nikdy netrpěli "ponorkovou nemocí". Vždycky jsme se těšili na Davida, pokaždé nám toho spoustu zajímavého řekl, byl to takový bonus navíc. Uměl kvalifikovaně odpovědět na každou otázku, všichni jsme zírali, jaký ten kluk má rozhled.
Nejlépe zhodnotil naše pocity Václav Č. na naší "minipárty" osádky Chevroleta po společné večeři v SF, kdy se nás zeptal, co se nám nejvíce líbilo na tomto zájezdu a my přemýšleli o krásách Ameriky a on řekl: "mě se nejvíce líbila práce těch dvou kluků Schlindenbuchových". Všichni jsme mu dali za pravdu.
Takže vidíš, stejně jsem to napsal tak, že oba nutně zpychnete :-).
Víc toho asi není potřeba psát.
Díky moc za krásnou dovolenou a pokud to jenom trochu vyjde, tak s Vámi rádi pojedeme zase.

Zdravíme, Jana a Miloš S.

 

Zdravím CK Katu a Tebe osobně.
Co říci k zájezdu. Perfektní organizace, výborně vybraná cílová místa a to jak pro neskutečné přírodní útvary vymykajícím se naší fantazii tak i úžasná města. K tomu, že zájezd splnit a možná i překonal naše očekávání jste přispěli i Ty a David, kteří jste hned od počátku dovedli nastolit příjemnou, kamarádskou atmosféru a s vysokou profesionalitou nás tímto zájezdem provedli.

P.S. to, že příští rok pojedeme zase CK KATU je téměř jisté. Jen si potřebujeme upřesnit preference a tak jako obvykle rozhodne Eva. Počítám, že se ozveme během měsíce.
Jinak pozdravuj ostatní účastníky, pokud přijdou na setkání. My bohužel na tuto dobu máme naplánovaný a zaplacený pobyt se známými na Šumavě.
Pokud se Ti z tohoto článku bude něco zdát k uveřejnění, tak s tím samozřejmě souhlasím.
Ještě jednou Tě i s Evou zdravíme a určitě se ozveme.

Pavel L.

 

Dobrý den nebo spíš ahoj,
konečně nacházím chvíli, abych napsala komentář k zájezdu „USA – národní parky jihozápadu“. Byl to opravdu krásný zájezd „za hranice všedních dnů“. Stále se vracím k fotografiím, které jsem nafotila, a stále mě překvapuje, co všechno jsme viděli. Jednoznačně kvituji, že v každém parku byla kratší či delší tůra, že to nebylo jen takovéto vystupování z auta či autobusu, pořízení fotek a jede se zase dál. Každý park byl jiný a každý mě něčím překvapil. O některých parcích jsem viděla dokumenty v televizi, ale na vlastní oči je to přeci jen jiné.
Zájezd byl dlouhý, skoro 3 týdny, a ke konci jsem už byla trochu unavená tím dennodenním balením a vstáváním, ale teď zpětně si říkám, že to stálo za to. Skvělé bylo, že se zájezdu účastnilo pouze 16 lidí. Byli jsme vlastně taková větší parta na cestách, museli jsme se o sebe trochu starat (nakupovat jídlo a chystat si ho), ale jinak jsme měli perfektní servis, co se týče dopravy, instrukcí, výkladu atd. Zvažovali jsme s přáteli, zda jet do národních parků na vlastní pěst nebo s cestovkou a jsme rádi, že jsme zvolili druhou variantu. Sami bychom toho tolik nestihli a nebylo by to tak v pohodě.
Takže děkujeme našim řidičům Leošovi a Petrovi a našemu průvodci Davidovi, že budeme mít dlouho na co vzpomínat.

Yveta a Stanislav B.

Související nabídka

USA - Národní parky jihozápadu a Yellowstone

10.09. - 29.09.2024
USA Letecky z Prahy
bez stravy

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.